همه چیز در مورد اسپری موبرعوارض اسپری موبر, اسپری موبر چیست, استفاده از اسپری موبر در ناحیه تناسلی

انواع موبر

 

انواع موبر چیست؟

موبرها انواع گوناگونی دارند که با داشتن ترکیبات ویژه سبب شکسته شدن کراتین مو شده و به آسانی سبب برطرف کردن موهای زائد می شوند. همه چیز در مورد موبرها را بدانید و درست استفاده کنید.

انواع موبرها

بیشتر موبرها به صورت کرم و تیوپی و ژل مانند و اسپری که دردسر کمتری دارند، تولید شده است.

 

پوست بعضی اشخاص به موبرها حساسیت دارد. در نتیجه می توانید پیش از استفاده، آن را روی یک قسمت از پوستتان امتحان کنید. توصیه می کنیم این قسمت زانو یا پشت زانو باشد که اگر پوست واکنش خاصی مانند قرمزی، خارش یا التها ب نشان داد، در معرض دید نباشد.

 

چنانچه پوستتان به مواد موبر حساسیت داشت، هیچ نوع دیگری از آن را امتحان نکنید زیرا ترکیب بیشتر این محصولات شبیه هم است و چنانچه به یک نوع واکنش نشان دادید، به احتمال زیاد به انواع دیگر آن هم حساسیت خواهید داشت.

 

عوارض اسپری موبر, اسپری موبر چیست,کرم موبر بهتره یا اسپری

اسپری موبر چیست

 

مواد تشکیل دهنده موبرها

ترکیب های اصلی تشکیل دهنده کرم های موبر کلسیم هیدروکساید و هیدروکسیدسدیم تیوگلیکولات است. این ترکیب ها سبب شکسته شدن کراتین که ماده اصلی تشکیل دهنده مو است، می شوند. این کرم ها یکی از ساده ترین روش ها برای رفع موها هستند ولی در حقیقت مو را از ریشه جدا نمی کنند و به طور سطحی سبب رفع آن می شوند. اغلب رشد دوباره موها پس از 4 تا 5 روز شروع می شود.

 

اسپری موبر چیست؟

برای رها شدن از شر مو های زائد و رسیدن به زیبایی شیوه های بسیاری وجود دارد. در این میان اسپری موبر را هم می توان جزو یکی از بهترین شیوه های اصلاح موهای زائد دانست که استفاده از آن خیلی آسان تر می باشد.

 

برتری که اسپری موبر با موم های اصلاح دارد، موم های اصلاح اغلب با درد و سوزش همراه باشند ولی در اسپری موبر دیگر درد و سوزشی وجود نداشته و به آسانی می توانید از شر موهای زائد بدن رها شوید، تنها این اسپری ها نیازمند مدت زمان بیشتری برای اثرگذاری احتیاج دارند.

 

عوارض اسپری موبر, اسپری موبر چیست,اسپری مو بر چیست

ایا اسپری موبر خوب است

 

شیوه استفاده از اسپری موبر

استفاده از اسپری موبر تنها مخصوص خانم ها نبوده و آقایان نیز می توانند از اسپری موبر مردانه جهت این کار استفاده کنند.

 

روش استفاده از اسپری موبر به این صورت است که نخست باید قوطی را به طور کامل تکان دهید (پیش از استفاده، از خشک بودن بدن خود مطمئن شوید). آنگاه از فاصله ۱۰ سانتی متری به محل مورد نظر اسپری کنید.

 

بعد از گذشت ۴ دقیقه قسمت کوچکی از بدن را کنترل کنید. چنانچه موها به آسانی از سطح پوست برداشته شد می توانید پوست را بشویید در غیر این صورت بگذارید به مدت ۱۰ دقیقه اسپری روی پوست شما باقی بماند.

 

پس از گذشت مدت زمان تعیین شده، پوست را به کمک اسفنجی نرم تمیز کنید. آنگاه پوست خود را با آب ولرم شسته و با حوله کاملا خشک کنید.

 

مزایای استفاده از اسپری موبر

نسبت به دیگر شیوه های مو زدایی استفاده از اسپری موبر مزایای بسیاری دارد از قبیل استفاده راحت تر نسبت به ژیلت، تیغ، پودرهای موبر و یا موم های موبر. همین طور میتوان در هر زمانی که احتیاج باشد برای قسمت های گوناگون بدن نیز در بانوان نیز در آقایان استفاده شود. به جز اسپری موبر ریشه موها را ضعیف تر کرده و در نتیجه رشد موها کندتر می شود.

 

هنگام  برطرف کردن موهای زائد با تیغ جراحات سطحی بسیاری به وجود می آید که استفاده از اسپری این موارد را نخواهد داشت.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------