چگونه صورتی چاق و تپل و گونه های برجسته داشته باشیم؟چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چگونه صورتی چاق داشته باشیم

 

چگونه صورت خود را چاق کنیم؟

صورت و گونه های پر و تپل چهره را جوانتر کرده و به همین علت است که خیلی از کسانی که صورت و گونه های لاغر دارند همیشه به دنبال راهی هستند که صورتشان چاقتر به نظر بیاید. شما میتوانید با شیوه های طبیعی و بدون جراحی گونه هایتان را برجسته کنید. چنانچه می خواهید که چربی گونه ها را افزایش بدهید می توانید از راه های طبیعی و نکات زیر کمک بگیرید.

چگونه صورت خود را چاق کنیم؟

تمرینات ورزشی برای چاق و سفت شدن صورت

صاف روی صندلی بنشینید و عضله های صورت را شُل کنید. اکنون دهان را به اندازه زمانی که با کسی حرف می زنید، باز کنید. سپس هر دو لب را به طرف داخل و گوشه دهان را به طرف بیرون بکشید.

 

تلاش کنید که گوشه های لب ها را تا آنجا که می توانید، بکشید. در ادامه صورت را برای یک دقیقه به همین شکل نگه دارید و بعد به وضعیت طبیعی بازگردید. زمانی که صورت را در وضعیت مورد نظر نگه داشتید، باید حس کنید که عضله های گونه کاملا کش آمده اند. این تمرین باید 3 مرتبه پشت سر هم و 3 بار در روز تکرار شود.

 

یک نفس عمیق بکشید و هوا را در دهان پُر کنید. اکنون هوا را در دهان نگه دارید. این وضعیت باید بین 40 تا 50 ثانیه باشد تا عضله های گونه تحت فشار لازم باشند. پس از 50 ثانیه، هوا را به آهستگی از دهان بیرون بدهید. این تمرین هم باید 3 مرتبه پشت سر هم و 3 بار در روز تکرار شود.

 

لبخند کامل بزنید و عضله های صورت را با کمک کف دست ها در همین وضعیت حفظ کنید. سپس کف دست ها را به آهستگی روی عضله های صورت فشار بدهید و این فشار را به مدت 5 ثانیه نگه دارید. این تمرین نیز باید 3 مرتبه پشت سر هم و 3 بار در روز تکرار شود.

 

لب ها را در وضعیت لبخند کامل، اما کاملا بسته نگه دارید و گوشه های لب ها را تا اندازه ای که امکان دارد به طرف بیرون باز کنید. اکنون این فشار باید به مدت 10 ثانیه ادامه پیدا کند و سپس گوشه های لب ها کاملا به هم نزدیک شوند. این تمرین باید 3 مرتبه پشت سر هم و 2 بار در روز انجام شود.

 

چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چاق و سفت شدن صورت

 

گلاب و گلیسیرین برای چاق شدن صورت

گلاب و گلیسیرین ترکیب بی نظیری است که در چاق شدن صورت کارکرد خوبی را از خود نشان می‌دهد. این ترکیب فایده های شگفت‌انگیزی برای پوست دارد و همینطور دارای خواص مرطوب‌کننده است. گلاب و گلیسیرین را با هم ترکیب کنید و ترکیب آن را هر شب و بهتر است پیش از خواب، به روی گونه‌های صورت خود بمالید. صبر کنید تا صبح روی صورت‌تان بماند و آنگاه صبح، صورت خود را با آب گرم بشویید. این ترکیب، پوست را تقویت کرده و آن را مرطوب نگه می‌دارد. از این شیوه به صورت روزانه استفاده کنید تا صورت‌تان چاق و برجسته شود.

 

آلوئه‌ورا برای گرد شدن صورت

خیلی از اشخاص از آلوئه ورا برای درمان جوش و داشتن پوستی سالم استفاده می‌کنند. به جز اینها، آلوئه ورا با خاصیت منقبض‌کننده و سفت‌کننده‌ی پوست طبیعی، از لاغری پوست‌تان پیشگیری می‌کند و مانع از کش آمدن پوست می‌شود. زیادی آنتی‌اکسیدان‌ها در آلوئه‌ورا از هرگونه ضرر به وجود آمده از رادیکال آزاد پیشگیری می‌کند.

 

پژوهش ها همینطور نشان می‌دهد که آلوئه‌ورا با زیاد شدن کلاژن سازی پوست می‌تواند چهره‌ای باشاط به شما بدهد. با ژل آلوئه‌ورا حدود 10 تا 15 دقیقه به‌آهستگی پوست گونه‌های خود را ماساژ دهید. مدتی به صبر کنید و سپس آن را با آب گرم بشویید. این کار را دوبار در روز انجام دهید تا بهترین نتیجه را از آن بگیرید. راه دیگر استفاده از آلوئه‌ورا این است که عصاره‌ی آن را آماده کنید و حداقل یک‌بار در روز آن را به صورت خود بمالید.

 

چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چگونه صورت خود را چاق کنیم

 

کره برای چاق شدن صورت 

شاید تعجب کنید ولی حقیقت دارد! این ماده یکی از بهترین شیوه‌های درمانی خانگی برای چاق شدن صورت است که می‌توانید از آن استفاده کنید. با استفاده از کره و شکر می‌توانید ترکیبی عالی به وجود بیاورید و هرزمان که وقت داشتید، آن را به صورت خود بمالید. به جز اینکه عصاره‌ی کره موجب نرمی صورت‌تان می‌شود، بهترین نکته در مورد شیوه استفاده از کره این است که گوشت اضافی و آویزان پوست را با لایه‌ای اضافی می‌پوشانند. پس از استفاده آن به روی صورت خود، حتما با آب گرم صورت‌تان را بشویید.

 

چاقی صورت با سیب

سیب دارای مواد مغذی و ویتامین های بسیاری است و برای سلامت پوست موثر می باشد، پس خوردن سیب و استفاده از آن به صورت ماسک معجزه می کند. این میوه دارای آنتی اکسیدان، ویتامین آ، ویتامین ب، ویتامین سی و همه موادیکه برای جلوگیری از صدمه دیدن پوست لازم است می باشد. همینطور سیب دارای کلاژن و الاستین بوده که  پوست شما را نرم و چاق نگه می دارند.

 

سیب های قرمز و سیب های زرد و قرمز یکی از بهترین موارد می باشند. سیب را قطعه قطعه نموده و با استفاده از مخلوط کن سیب ها را له و نرم کنید. سیب له شده را برروی پوست گذاشته و برای ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بگذارید باقی بماند.

 

یکی دیگر از روش های استفاده از خاصیت های فوق العاده سیب، نوشیدنی مخصوصی است که از سیب درست می شود. سه قاچ سیب را با سه تکه هویج و ۱۲۵ میلی گرم آب لیمو مخلوط کنید. این محلول را تا وقتیکه کاملا مخلوط شود، هم بزنید. این نوشیدنی را هرروز صبح استفاده کنید تا نتیجه آن را حس کنید.

 

چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چگونه فقط صورتمان را چاق کنیم

 

صورتتان را ماساژ دهید تا تپل و چاق شود

شما با ماساژ صورت خود کیفیت خونرسانی درون رگ های صورت را بهتر می کنید و سبب منتقل شدن مواد مغذی به صورت می شوید .

 

پس می توانید با ماساژ درمانی و مالش پوست صورت خود به راحتی صورت خود را تپل و چاق کنید .

 

روغن زیتون

چربی‌های سالم و اشباع نشده‌ی موجود در روغن زیتون می‌توانند به سلامت و نشاط پوست شما کمک بسیاری کنند. چند قطره از روغن زیتون را روی گونه‌های خود بریزید و صورت خود را با آن ماساژ دهید. ماساژ صورت را 5 دقیقه ادامه دهید و آنگاه بگذارید تا روغن جذب پوست شما شود.

 

شیر برای چاقی صورت

شیر حاوی خواص بسیار زیادی بوده و دارای مواد مغذی و موثری مانند آمینو اسیدها، کلسیم، ویتامین ب ۱۲، پروتئین، ویتامین های آ و د است که با نوشیدن آن از بسیاری از کرم ها و قرصهای ویتامینه بی نیاز خواهید گردید.

 

چنانچه می خواهید پوست سالم و شادابی داشته باشید، نوشیدن روزی حداقل ۳ فنجان شیر پر چرب را در برنامه غذایی تان قرار دهید.

 

چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چگونه گونه هایمان را چاق کنیم

 

مغزها و دانه‌ها برای داشتن گونه

یکی از نکات مهمی که برای چاقی صورت باید در نظر داشته باشید، تغذیه درست و چاق کننده است. یکی از دلیل هایی که صورت لاغری دارید به درصد چربی کم بدنتان برمی گردد که می توانید با خوردن آجیل ها و دانه ها جبران کنید.

 

می توانید با میل کردن ترکیب مغز تخمه و آجیل ها سطح چربی بدنتان را افزایش داده و به آرام آرام صورتتان را حجیم کنید.

 

چاق نشان دادن صورت با مواد آرایشی 

تپل نشان دادن صورت با رژگونه سایه روشن

از یک برس آرایشی با کیفیت و تمیز استفاده نموده و یک رژگونه سایه روشن را در ادامه استخوان گونه و استخوان ابرو بکشید. تلاش کنید که همراه با آرایش روزانه از رژگونه استفاده نموده و آرام رژگونه بزنید. سایه روشن بودن رژگونه سبب چاقتر و جوانتر نشان دادن گونه ها و صورت می شود.

 

برای زدن رژگونه از به کار بردن پنبه، دستمال یا برس های آرایشی کوچک اجتناب کنید. این وسایل می توانند ظاهری ناهموار و ناصاف به گونه ها داده و سبب شوند پودر رژگونه به درستی روی گونه پخش نشده و نور را به درستی منعکس نکند.

 

چاق و سفت شدن صورت, چگونه صورت خود را چاق کنیم, چگونه صورتی چاق داشته باشیم

چگونه گونه داشته باشیم

 

آرایش خود را هر شب پاک کنید

سعی کنید حتما  هرگونه آرایشی که در طول روز داشته اید را با استفاده از دستمال های پاک کننده یا هر پاک کننده دیگری که مناسب پوستتان است به خوبی و آهسته پاک کنید.

 

تا آنجا که  می توانید در زمان بیرون رفتن از خانه آرایش نکنید. آرایش نکردن صورت برای یک یا دو روز به پوست شانس بیشتری برای تنفس داده و در نتیجه پوست سالمتر می ماند.

 

باید از  استفاده کرم پودرها و کرم های مایع سنگین پرهیز کنید، چون این کرم ها می توانند  پوست را خیلی بیشتر از پودرها یا رژگونه ها و کرم پودرهای معدنی آسیب برسانند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------