تغییر شکل بینی بدون جراحی با لیزر و بدون بیهوشیجراحی بینی بسته, جراحی بینی به روش بسته, کوچک کردن بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر و به روش بسته

 

جراحی بینی گوشتی با لیزر 

تبلیغات جراحی بینی با لیزر یا جراحی بینی گوشتی با لیزر به قدری زیاد شده که مراجعین برای جراحی زیبا بینی را به اشتباه انداخته است و تصور می کنند میتواند با لیزر و با عوارض کم فرم بینی را تغییر دهند.

اغلب پزشکان جراحی بینی با لیزر را یک تیتر کاملا تبلیغاتی می دانند. لیزر توانایی تغییر ساختار بینی را ندارد. از آن جایی که در جراحی پوست و چشم ، جراحی لیزر موفقیت آمیز عمل کرده و هزینه کمی دارد ، فکر مردم اغلب جراحی لیزر را به جراحی بینی تعمیم داده و تصور می کنند می توان با جراحی بینی با لیزر به فرم دلخواه بینی خود برسند که البته کاملا بی معنی است. 

 

باید توجه داشته باشید که در عمل بینی از لیزر استفاده می کنند ولی تنها برای برش پوست بینی میتوان از لیزر استفاده کرد نه برای شکل دهی و تغییر فرم بینی. 

معمولا تبلیغات جراحی بینی با لیزر برای بینی های گوشتی انجام میشود و هدف قرار دادن پوست و چربی ضخیم بینی ، کوچک کردن بینی با لیزر را عملی جلوه می دهند.

 

رینوپلاستی بدون عمل جراحی بینی, جراحی بینی بدون بیهوشی, جراحی بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر چیست

 

جراحی بینی با لیزر چیست؟

با وجودی که لیزر در تمام ابعاد علوم پزشکی پیشرفت چشمگیری داشته است ولی در زمینه جراحی بینی هنوز به قدری پیشرفت نکرده است که بتوان جراحی بینی با لیزر را تایید کرد. 

تنها کاربرد لیزر  در جراحی بینی برای برش پوست است ، برخی از جراحان زیبایی بینی برای ایجاد برش پوست بینی قبل از جراحی از لیزر استفاده می کنند که به نام جراحی بینی با لیزر شناخته می شود. 

 

برخلاف تصور عموم برای برداشتن قوز بینی یا اصلاح انحراف بینی و یا برداشتن افتادگی بینی از لیزر استفاده نمی شود به عبارتی ساده تر از لیزر نمی تواند برای ایجاد هیچ گونه تغییر کلی روی غضروف استخوان بینی استفاده کرد. 

 

تبلیغات و بنرهای جراحی بینی گوشتی با لیزر صرفا جنبه تبلیغاتی دارند و برای فریب دادن افرادی است که تصور می کنند بافت نرم و ضخامت چربی اطراف بینی گوشتی با لیزر قابل برداشتن است. 

 

متاسفانه تبلیغات چند سال اخیر که توسط جراحات پلاستیک برای استفاده از لیزر در جراحی زیبایی بینی به عنوان یک روش جدید انجام شده است ، مراجعین را به اشتباه انداخته و هنگام مراجعه برای مشاوره جراحی بینی خواستان عمل بینی یا اصلاح فرم بینی با لیزر هستند. 

 

جراحی بینی بسته, جراحی بینی به روش بسته, کوچک کردن بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر و جراحی بینی بسته

 

آیا جراحی بینی به روش بسته همان جراحی بینی با لیزر است

اغلب مراجعین برای جراحی زیبایی بینی تصور می کنند که عمل جراحی بینی به روش بسته همان جراحی بینی با لیزر است. 

جراحی بینی بسته فقط برای ایجاد تغییرات جرئی در بینی استفاده می شود ، در روش جراحی بینی بسته ، جراحی بینی تمام برش های عمل را داخل بینی انجام می دهد و سپس با استفاده از ابزار مخصوص پوست بینی را کمی از اسکلت بینی جدا کرده بالا نگه می دارد و سپس تغییرات جرئی  لازم روی استخوان عضروف بینی یا چربی زیر پوست بینی انجام می دهد. 

 

در این روش زمان جراحی کاهش پیدا کرده و برشی خارج از بینی ایجاد نمی شود و به دلیل این که پوست بینی به مقدار جزئی از روی بینی بلند می شود،  تورم نوک بینی بسیار کمتر بوده و سریعتر رفع می شود. 

 

با این وجود حتی در عمل های بینی که برای رفع انحراف بینی ، پولگ و سینوزیت انجام می شود به جز ایجاد برش سطحی اولیه ، استفاده دیگری از لیزر نمی شود و تبلیغاتی که در باره روش جراحی زیبایی بینی با لیزر انجام می شود غیر واقعی است و فقط برای انحراف ذهن بیننده ، انجام می شود. 

 

جراحی زیبایی بینی در همه جای دنیا با توجه به میزان تغییرات زیاد یا کمی که قرار از روی بینی صورت بگیرد فقط به دو روش باز و بسته انجام می شود.

 

 جراحی بینی گوشتی با لیزر, جراحی بینی با لیزر چگونه است, استفاده از لیزر برای عمل بینی

انواع جراحی زیبای بینی باز و بسته

 

کوچک کردن بینی با لیزر

هر جمله ای که مضمون جراحی زیبایی بینی با لیزر را تداعی کند کاملا دروغ است. حتی برای کوچک کردن بینی گوشتی فقط می تواند با استفاده از لیزر CO2 پوست ضخیم شده روی بینی را تا حدودی برداشت و هیچ گونه کاربردی برای جراحی ندارد. چون عملکرد لیزر فقط در حد پوست است نه بیشتر . 

 

جراحی بینی گوشتی با لیزر, جراحی بینی با لیزر چگونه است, استفاده از لیزر برای عمل بینی

جراحی بینی بدون بیهوشی

 

کاربرد لیزر در جراحی بینی

حالا که متوجه شدید از لیزر نمی توان برای جراحی زیبایی بینی استفاده کرد ، شما را با کاربردهای لیزر در جراحی زیبایی بینی آشنا می کنیم ، از جمله :

- برطرف کردن آکنه های روی پوست

- ایجاد برش روی بینی

- نازک کردن پوست بینی در بینی های گوشتی که پوست ضخیم دارند مثل رینوفیما

- ایجاد تغییرات ظاهری فقط درسطح پوست بینی

 

جراحی بینی گوشتی با لیزر, جراحی بینی با لیزر چگونه است, استفاده از لیزر برای عمل بینی

رینوپلاستی بدون جراحی و با تزریق ژل

 

رینوپلاستی بدون عمل جراحی بینی

رینو پلاستی بدون جراحی هیچ ارتباطی با جراحی بینی با لیزر ندارد و در واقع به تزریق ژل اشاره دارد. شما می توانید با تزریق ژل دائم یک سری نقایص فیزیکی بینی مثل فرورفتگی ها را پر کنید. البته تزریق ژل بیشتر برای لب و گونه ها طرفدار دارد چون اغلب افراد تمایل به کوچک شدن بینی دارند درصورتی که تزریق ژل باعث بزرگ شدن بینی می شود. از سویی دیگر این روش معمولا موقتی است و چون از ژل های موقت برای آن استفاده می شود دوام 6 ماهه تا 1 ساله دارد و بعد از مدتی از بین می رود. 

البته عوارض تزریق زل به بینی گاهی می تواند جبران ناپذیر باشد و اصلاح فرم بینی را دشوار خواهد کرد و بنابراین اغلب جراحان بینی از انجام آن صرف نظر می کنند. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,خدمات زیبایی ، کاشت مو ، پوست ، لیزر و و..

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023