با لیفت گونه اعتماد به نفس خود را بالا ببریدپروتز گونه , گونه گذاری , گونه

لیفت گونه

 

افزایش سن و نیروی جاذبه زمین باعث می شود که اطراف بینی و نواحی زیر چشم به دلیل از دست دادن آلاستین پوست دچار افتادگی شود.

همان طور که میدانید گونه ها نقش بسیار زیادی در زیبایی اشخاص دارد از همین رو به سراغ برجسته سازی آن می روند.

 

علایم پیری گونه

افتادگی گونه ها 

از دست دادن چربی و عضلات که منجر به توخالی و صاف شدن گونه ها می شود.

از بین رفت خاصیت الاستیکی پوست

 

چنانچه جزء آن گروه از افرادی هستید که می خواهید گونه هایی زیبا، برجسته و البته صورتی جذاب تر داشته باشید باید بدانید که لیفتینگ گونه ها امروزه به شیوه های زيادي مانند کاشت پروتز، لیفت گونه با نخ، تزریق ژل یا چربی به گونه و جراحی استخوان گونه صورت میگیرد.

 

این که انجام چه عملی برای گونه شما مناسب است، به وضعیت صورت شما و صلاح دید پزشکتان بستگی دارد.

 

روشهای لیفت گونه

تزریق چربی و ژل به گونه یک راه حل موقتی برای حجم دادن به گونه هاست.

پروتز گونه یک راهکار دائمی برای حجم دهی و برجسته کردن گونه هاست.

عمل جراحی لیفت گونه یک شیوه دائمی برای بالا کشیدن گونه ها و حذف چین و چروک ناحیه گونه است.

 

در مواردی حجم زيادي از چربی ناحیه گونه به طرف پائین صورت و نزدیک فک حرکت می کند. مهمترین دلیل، بالا رفتن سن و کاهش حالت کشسانی پوست است. در این موارد خالی کردن چربی دهانی میتواند کمک کننده و راهکار مناسبی باشد.

 

لیفتینگ گونه با نخ

پروتز گونه , گونه گذاری , گونه

لیفتینگ گونه با نخ

 

لیفت گونه با نخ جزء شیوه های جدید برای جوانسازی و شادابی پوست به حساب می آید. در این شیوه پزشکان باتوجه به بررسی هایی که انجام میدهند نقاطی را برای گذاشتن نخ های مخصوص که معمولاً از جنس سیلیکون می باشند انتخاب می نمایند.

 

این مسأله سبب ایجاد کشیدگی در پوست شده و گونه هایی برجسته و زیبا را به اشخاص هدیه می دهد. نکته اینجاست که انجام این عمل در تنها ۲ ساعت صورت میگیرد و تا حدود ۱ سال دوام دارد. برای این که نخ های بکار رفته اغلب به علت جلوگیری از پیدایش هرگونه آلرژی و عفونت از قابلیت جذب بالا برخوردار هستند و بعد از مدتی جذب بدن می شوند.

 

فواید بالا کشیدن گونه با نخ

این عمل بدون بی هوشی است و عوارض ماده های بی هوشی را نخواهد داشت. درد و ناراحتی در این شیوه کم است و زمان بهبودی بیش از یک هفته نیست. نتیجه کار بین ۶ ماه تا دو سال دوام دارد.

 

عوارض لیفت گونه با نخ

در موردهای نادر عفونت که با دارو قابل کنترل است

جابه جایی و حرکت نخ ها

پاره شدن نخ

ظاهر شدن بخیه زیر پوست

 

تزریق چربی و ژل

پروتز گونه , گونه گذاری , گونه

تزریق ژل گونه

 

یکی از روش های برجسته سازی گونه ها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی می باشد. این شیوه های غیر جراحی بوده و با بی حسی موضعی انجام می گردند. هر دوی این روشها موقتی هستند ولی تفاوتهایی هم با هم دارند.

 

در تزریق چربی، از چربی اضافه بدن خود شخص که معمولاً از ناحیه باسن و ران برداشته می شود برای افزایش حجم گونه استفاده می گردد که چون از بافت بدن خود شخص است راحت تر جذب شده و نتایج رضایت بخش تری خواهد داشت.

 

ولی در تزریق ژل گونه از ماده های مصنوعی برای برجسته سازی گونه استفاده میشود که به همین علت با مشکلات و عارضه های بیشتری نسبت به تزریق چربی همراه است. امکان حرکت ژل زیر پوست یکی از مشکلات ناشی از این شیوه می باشد.

 

تزریق چربی در گونه

پروتز گونه , گونه گذاری , گونه

تزریق چربی گونه

 

پروتز گونه یک شیوه مطلوب برای آن گروه از اشخاص که گونه هایشان تحلیل رفته می باشد. از پروتز گونه می توان هم زمان با لیفت گونه برای داشتن گونه هایی برجسته و زیبا بهره گرفت.

 

لیفت گونه با جراحی

پروتز گونه , گونه گذاری , گونه

جراحی گونه

 

با جراحی لیفت گونه هم میتوان این مشکل را رفع کرد و ظاهر زیبایی را در گونه ها ایجاد نمود و با انجام جراحی لیفت گونه و کشیدگی پوست میتوان ، چین و چروک موجود بروی این ناحیه ها را از بین برد ظاهر جوان چهره را باز گرداند.

 

خط برش عمل لیفت گونه در زیر خط مژه است و بخیه ها پنج تا هفت روز پس از عمل کشیده می شوند. پس از عمل لیفت گونه معمولاً حس ناراحتی زيادي وجود ندارد. در بعضی موارد، تورم امکان دارد دو هفته تا چهار هفته ادامه داشته باشد. در بعضی موارد( بسیار نادر)، تورم امکان دارد ادامه دارتر شود. بیشتر اشخاص پس از چهار هفته میتوانند به فعالیت های معمولی خویش برگردند.

 

چه قدر طول میکشد تا نتیجه ی لیفت گونه را ببینید؟

مدت زمانیکه طول میکشد تا نتیجه ی لیفت گونه کاملاً خودش را نشان بدهد در اشخاص متفاوت است، ولی معمولاً حدود شش ماه طول میکشد تا نتیجه نهایی لیفت گونه به طور واضح دیده شوند. خوشبختانه اثر لیفت گونه دائمی است. ولی باز هم نتیجه برای هر بیماری میتواند متفاوت باشد، زیرا هر صورتی منحصربفرد است.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------