فیشیال پوست با اکسیژن: بهترین راه برای تزریق زندگی به پوست شمافیشیال پوست با اکسیژن چیست, اکسیژن تراپی صورت, اکسیژن تراپی

فیشیال پوست با اکسیژن چیست

 

فیشیال پوست با اکسیژن : هر آنچه که باید بدانید

فیشیال پوست با اکسیژن با لایه برداری پوست و اکسیژن رسانی به سلولهای لایه اپیدرم پوست به کاهش چین و چروک های سطحی و روشن تر شدن و شفافیت پوست شما کمک می کند و باعث می شود احساس شادابی و جوانتر شدن پیدا کنید.

انواع فیشیال پوست یکی از روشهای موثر برای افزایش شادابی و درخشانی پوست است. فیشیال پوست با اکسیژن باعث می شود ، بتوانید احساس شادابی و طراوت پوست را درک  کنید و  از پوست درخشان و شفافتان لذت ببرید.

 

فیشیال صورت با اکسیژن یا اکسیژن تراپی بدون عوارض جانبی از جمله قرمزی ، تحریک ، تورم ، سوزش ، درد و غیره است و برای همه نوع پوست حتی افرادی که پوست های نازک و حساس دارند یا نمیخواهند از درمان های شیمیایی استفاده کنند، مناسب است. 

 

در این روش درمانی صورت لایه برداری شده و چین چروک های سطحی کاهش پیدا میکند و پوست استحکام بیشتری پیدا میکد. لکه هایی که به دلیل آفتاب یا بارداری ایجاد شده اند کاهش  پیدا کرده و کمرنگ میشوند. 

 

استفاده از  کلاژن ، الاستینو اسید هیالورونیک در مراحل درمان باعث می شود که بافت  پوست متراکم تر و در نتیجه جوان تر شود و از بروز چین چروکی یا افتادگی پوست جلوگیری میکند. 

 

فشیال پوست با اکسیژن, فواید فیشیال پوست با اکسیژن, تاثیر فوری فیشیال صورت با اکسیژن

تاثیر فوری فیشیال صورت با اکسیژن

 

فیشیال پوست با اکسیژن چیست؟

از این روش درمانی برای تغذیه پوست و تقویت کلاژن سازی پوست استفاده می شود. 

دستگاه فیشیال اکسیژن یا اکسیژن تراپی ، مولکول های اکسیژن را  به صورت دقیق و متمرکز ، به اپیدرم یا لایه بیرونی پوست اسپری میکند. 

اکسیژن اسپری شده به پوست معمولاا همراه با ویتامین ها ، مواد معدنی ، عصاره های گیاهی و مواد مغذی است تا تاثیر بهتری روی ساختار پوست بگذارد. 

 

فواید فیشیال پوست با اکسیژن

سلولهای بدن برای رشد و زنده ماندن به اکسیژن نیاز دارند.  فیشیال اکسیژن باعث می شود ، اکسیژن بتواند به عمیق ترین لایه های پوستی نفوذ کند به باعث بهبود درخشش و شفافیت پوست شود.

 

تقویت کلاژن سازی با فیشیال اکسیژن

کلاژن پروتئین اصلی سازنده سلولهای پوست است که باعث حفظ حالت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست می شود. کمبود کلاژن در پوست باعث ایجاد چین چروک هیپوستی می شود.

فیشیال اکسیژن صورت باعث تقویت کلاژن سازی پوست شده و تاثیر بسیار خوبی بر افزایش استحکام پوست و کاهش چین و چروک های ریز  پوستی  میگذارد. 

 

سم زدایی پوست با فیشیال اکسیژن

فیشیال صورت با اکسیژن باعث می شود که پوست بتواند از مواد مغذی بهتر استفاده کند و تاثیر بسیار خوبی بر سم زدایی پوست در مقابل آلودگی ها و نور خورشید و نوسان رژیم غذایی می گذارد و باعث ترمیم و بازسازی بهتر سلولهای پوستی می شود. 

 

اکسیژن تراپی صورت, اکسیژن تراپی, اکسیژن تراپی صورت

فواید فیشیال پوست با اکسیژن

 

بهبود جایگزینی سلولها با فیشیال اکسیژن

سلولهای پوست عمر کوتاهی دارند و باید به سرعت با سلولهای جدید جایگزین شوند.اکسیژن میتواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت رشد سلولهای جدید پوست داشته باشد و به بهبود سریعتر جای زخم و جای جوش کمک کند. 

 

آبرسانی عالی به پوست

پوست ما به طور دائم در معرض تابش خورشید ، آلودگی های مختلف و گرد و غبار است و همین عوامل طبیعی باعث از بین رفتن رطوبت طبیعی پوست می شوند ، خشکی پوست میتواند روند پیری پوست را تسریع کند. 

فیشیال صورت با اکسیژن باعث حفظ تعادل رطوبت پوست شده و از پوست  در مقابل نور خورشید محافظت میکند. 

 

شفاف و درخشان شدن پوست

فیشیال صورت با اکسیژن تمام ناخالصی ها و آلودگی ها و سلولهای مرده سطح پوست را از بین می برد و باعث اکسیژن  رسانی بهتر و بیشتر به پوست می شود به علاوه منافذ پوستی مسدود شده را باز میکند و درخشندگی طبیعی را به پوست بر میگرداند و باعث می شود پوستی شاداب و درخشان داشته باشید. 

 

درمان آکنه با فیشیال اکسیژن

زمانی که منافذ پوستی با گرد و غبار ، آلودگی ، مواد آرایشی یا حتی چربی تولید شده در خود پوست ، مسدود شود ، آکنه ایجاد می شود.  فیشیال صورت با اکسیژن منافذ پوستی را باز می کند و آلودگی ها را تمیز میکند در نتیجه منافذ پوستی کوچکتر از قبل دیده می شوند و نتیجه نهایی پوستی صاف تر و احتمال آکنه کمتر خواهد بود.

 

درمان ناهماهنگی رنگ پوست 

سرم مورد استفاده همزمان با فیشیال اکسیژن سرشار از اسید هیالورونیک ، پپتیدها ، ویتامین ها و عصاره های گیاهی است که به یکدست شدن سطح پوست و بهبود ناهماهنگی رنگ پوست و روشن تر و یکنواخت تر شدن رنگ پوست کمک میکند. 

 

اکسیژن تراپی پوست جوان شده, فشیال پوست با اکسیژن, فواید فیشیال پوست با اکسیژن

تاثیر فوری فیشیال پوست با اکسیژن

 

تاثیر فوری فیشیال صورت با اکسیژن

شما تقریبا بلافاصله بعد از فیشیال صورت با اکسیژن ، نتیجه فوق العاده آن را مشاهده خواهید کرد و نیازی به صبر برای دووران بهبودی ندارید و میتوانید بلافاصله از هر نوع کرم ، لوسیون یا ماده آرایشی روی پوستتان استفاده کنید. 

 

مراحل فیشیال پوست با اکسیژن

فیشیال صورت با اکسیژن در سه مرحله انجام می شود که عبارتند از :

 

درمان ملایم : از  یک دستگاه مخصوص برای تزریق اکسیژن به پوست استفده می شود که روی تمام پوست حرکت می کند و به نرم شدن و آرام شدن پوست کمک میکند.

 

درمان با سرم : سرم مورد استفاده دارای هیالورونیک اسید ، مواد معدنی و ویتامین های ضروری برای پوست است. آنتی اکسیدان های موجود در سرم تاثیر بسیار زیادی برای سفت و محکم شدن پوست و کاهش چین و چروک های ریز پوستی دارند. 

 

ماساژ پوست : پوست با لوسیون های مغذی و آبرسان ماساژ داده می شود تا فیشیال صورت ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------