محصولات مراقبت از پوست ارگانیک :3 نکته مهممحصولات مراقبت از پوست ارگانیک ,محصولات زیبایی ارگانیک,محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

محصولات مراقبت از پوست ارگانیک

 

محصولات ارگانیک برای مراقبت از پوست

بر عکس تصورات همه، ارگانیک به معنای طبیعی و گیاهی نیست. البته وجود مواد طبیعی و گیاهی در محصولات ارگانیک از عناصر اصلی است. ولی اگر تعریف ارگانیک را بدانیم، متوجه می شویم که بعضی وقتها حتی آب هم می تواند غیر ارگانیک باشد.

محصولات زیبایی ارگانیک چیست؟

اصطلاح "محصولات زیبایی ارگانیک" به دسته ای از محصولات آرایشی میگویند که از عناصر ارگانیک درست شده اند. از کمترین مواد شیمیایی استفاده می شود به گونه ای که این محصول به اصلا روی پوست سخت نیست. علاوه بر این ، این محصولات ارگانیک از عناصر بالایی از ویتامین های طبیعی موجود در آنها برخوردار هستند زیرا از عناصر مانند میوه ، سبزیجات و گیاهان تهیه می شوند.

 

استفاده از هر نوع محصولات ارگانیک به این معنی است که بدن با بهترین محصولات تغذیه می شود. آیا محصولات زیبایی ارگانیک نتایج سریع نشان می دهند؟ این داستان است که محصولات زیبایی ارگانیک نتایج سریع دارند. این محصولات به منظور تغذیه پوست و ارائه زیبایی فوری در همان زمان طراحی شده اند. با داشتن ارگانیک بودن در طبیعت ، آنها را قابل اعتماد می داند و از سوی دیگر ، مواد تشکیل دهنده با کیفیت بعد از کاربرد محصول نتایج فوق العاده ای را نمایش می دهند.

 

محصولات مراقبت از پوست ارگانیک ,محصولات زیبایی ارگانیک,محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

محصولات زیبایی ارگانیک

 

محصولات ارگانیک چه نوع محصولاتی هستند ؟

محصولات ارگانیک، محصولاتی هستند که در همه مرحله های رشد و نمو و تا هنگام ارائه به بازار، با چرخه طبیعت هماهنگ بوده و از هیچ نوع عناصر غیر طبیعی و شیمیایی در آن ها استفاده نشده است. مثلا، برای کشت یک محصول ارگانیک، از دانه و بذر آن محصول تا شیوه برداشت آن باید به طور کاملا طبیعی انجام بگیرد. حتی خاکی که محصول در آن کشت می شود باید به مدت چند سال بدون سموم و ضد آفت های شیمیایی باشد.

 

محصولات مراقبت از پوست ارگانیک ,محصولات زیبایی ارگانیک,محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

 

فواید محصولات ارگانیک برای پوست

فواید زیادی برای استفاده از محصولات محافظت از پوست ارگانیک برای بهداشت و سلامت روزانه پوست وجود دارد. نه تنها محصولات محافظت از پوست طبیعی و ارگانیک بسیار سالم‌تر برای پوست و بدن است، بلکه آنها بیشتر برای محیط زیست خوب است به این علت که آنها دارای هیچگونه مواد شیمیایی زیان آور نیستند و در یک طیف گسترده‌ای از محصولات به بازار آمده و قیمت آنها در قیاس با دیگر برندهای محصولات محافظت از پوست موجود در بازار در حد وسط هستند. محصولات طبیعی و ارگانیک از بهترین موادی که تنها در طبیعت یافت شده‌اند تولید می شوند که تا مقدار زیادی می‌تواند سبب بهبود ظاهر پوست در طول زمان استفاده، شود.

 

زمانی که اینها به عنوان محصولات مواظبت و زیبایی از پوست انتخاب شوند، هیچ‌چیز نمی‌تواند برتری طولانی‌مدت استفاده از آنها را به طور منظم برای پوست شروع نماید. در حالیکه بسیاری از محصولات مواظبت از پوست شایع، مواد تشکیل دهنده آنها دارای مواد شیمیایی زیان آور از جمله مواد نگهدارنده غیر طبیعی، رنگ و عطرهایی که می‌تواند سبب خشکی پوست شود هستند. مواظبت پوستی ارگانیک یک جایگزین مطمئن است که پوست را سالم‌تر، مرطوب و کمتر در برخورد با تاثیرات پیری نگه می‌دارد.

 

خوبی دیگر محصولات مراقبت پوستی ارگانیک این است که طیف گسترده‌ای از محصولات خاص در بازار وجود دارد. از پاک کننده پوست عمومی و مرطوب‌کننده پوست و انواع محصولات دیگر آن، این محصولات را می‌توان با مواد تشکیل دهنده طبیعی در سراسر جهان یافت. این امکان وجود دارد که این مواد از گیاهان، انواع میوه‌ها و ... استخراج شوند. از دیگر فواید محصولات ارگانیک برای پوست شامل:

 

تولید فرآورده ها و محصولات مراقبت از پوست ارگانیک لازمه در اختیار داشتن امکانات مخصوص  و رعایت قوانین و شروط ویژه است.

 

فرآورده های شیمیایی پوستی بیشتر از ترکیب مشابهی استفاده می کنند و تفاوت آنها در عطر، شکل و رنگ است. در فرآورده های ارگانیک تمامی مواد متشکله دارای اثرات مثبت و موثر بوده و عارضه جانبی ندارد.

 

محصولات مراقبت از پوست ارگانیک ,محصولات زیبایی ارگانیک,محصولات آرایشی بهداشتی ارگانیک

مراقبت از پوست با محصولات زیبایی ارگانیک

 

محصولات ارگانیک قیمت بیشتری دارند

چرا؟ آنها مستقیما از منبع به مقصد مورد نظر می رسند، همه آنها باید طبق استاندارد usda به مقدار کافی مواد ارگانیک داشته باشند. در غیر اینصورت آن ماده دارای تاثیر لازم نمی باشد. مثلا برای اینکه عصاره رز برچسب ارگانیک بگیرد: زمینی که گل های رز در آن رشد می کنند هم باید مطابق استاندارد شرکت های وابسته به usda باشد.

 

کسانی که در آن زمین ها مشغول به کار هستند هم باید همانند زمین و امکانات دیگر تایید شده usda باشند. در آخر ، شرکت طرف قرار داد که مسئول عصاره گیری از گل هاست هم باید جهت تولید محصول ارگانیک تایید شده باشد. همه این موارد باید اجرا شوند و طبیعتا هزینه هایی در پی دارند تا به عنوان یک ماده ارگانیک به دست مشتریان برسند.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------