کیف کفش  پوشاک و مد,لباس و پوشاک زنانه و مردانهX

تازه های سلامت پوست


از بین بردن جوش با خمیر دندان,چگونه با خمیر دندان جوش را از بین ببریم,خمیر دندان برای جوش زیر پوستی

از بین بردن جوش با خمیر دندان

از بین بردن جوش با خمیر دندان از بین بردن جوش با خمیر دندان مفید یا مضر؟ ممکن است شما هم شنیده…


اگر میخواهید جوانتر بمانید انجام این 5 مرحله برای پاک کردن آرایش لازم استروش پاک کردن آرایش , پاک کردن آرایش از صورت

پاک کردن آرایش از صورت

 

زنان با آرایش زیباتر به نظر می رسند و ما برای انجام آرایش تکنیک های خاص و زمان زیادی در نظر می گیریم. ولی فراموش میکنیم که پاک کردن و شستن آن هم کار ساده ای نیست. برای پاک کردن آرایش نکته های خاصی وجود دارد که حتما باید جدی گرفته شود.

ما در این مقاله 5 مرحله ساده را آورده ایم تا برای پاک کردن آرایش بدون آسیب رساندن به پوست به شما کمک میکند و این را بدانید که فقط شستن صورت به تنهایی کافی نیست.

 

مرحله 1: قبل از پاک کردن آرایش

پاک کردن آرایش با انجام دادن این کارها آغاز می شود . ابتدا باید محصولاتی را که برای پاک کردن آرایش مورد نیاز است را تهیه کنید . اگر پوست چرب دارید ، باید محصولاتی را تهیه کنید که فاقد چربی باشند در حالیکه برای پوست های خشک محصولاتی که مرطوب کننده هستند مناسب می باشند و بهتر است که برای چشم ها یک محصول پاک کننده جدا تهیه خریداری کنید.

قبل از استفاده از پاک کننده ها ابتدا موهای خود را کنار ببرید . بهتر است از قبل پوست خود را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

 

مرحله دوم: پاک کردن آرایش از روی چشم

می توانید از مواد آرایشی ضد آب یا هر پاک کننده ای که برای شما مناسب باشد استفاده کنید و یا ممکن است پاک کننده های روغنی را ترجیح دهید . یک پد پنبه را اغشته به مواد کنید و آن را روی چشم فشار دهید . 10 تا 20 ثانیه صبر کنید و سپس پد را به آرامی بدون مالیدن روی چشم حرکت دهید. مراقب باشید پوست چشم بسیار ظریف است.

 

پد را به جلو و عقب حرکت ندهید. آن را یک جهت از طرف داخلی چشم به سمت بیرونی منتقل کنید. سپس پد را به طرف قسمت تمیز آن  برگردانید و آنرا روی مژه ها بکشید.

 

روش پاک کردن آرایش , پاک کردن آرایش از صورت

ضرورت پاک کردن آرایش

 

مرحله 3: پاکردن آرایش از روی لب

در مرحله بعد ، آرایش را از روی لب پاک کنید ، چون رژ لب را روی صورت خود پخش نمی کنید. شما می توانید از محصولات ویژه ای استفاده کنید ، گر چه ژل روغی معمولی نیز فوق العاده است . آن را روی لب خود بمالید ، تا 5 دقیقه صبر کنید و آن را با یک پنبه پاک کنید. خیلی محکم نکشید ، تا به لبهایتان آسیب نرسد.

 

مرحله چهارم: پاک کردن آرایش از صورت

می توانید با پاک کننده ملایم شروع کنید. یک مقداری پنبه را با مواد مرطوب کنید و صورت خود را پاک کنید. ناحیه زیر فک و پشت گوش را فراموش نکنید. حتماً موهای خود را تمیز کنید ، زیرا مواد ممکن است روی موها نیز مالیده شود . پس از آن می توانید از پاک کننده آرایش استفاده کرده و آن را با حرکات دایره ای بر روی صورت و گردن بمالید.

 

صورت خود را با آب بشویید و با حوله آنرا خشک کنید. برای جلوگیری از شیوع باکتری ها می توانید از یک حوله کاغذی استفاده کنید. پوست خود را مالش ندهید.

 

روش پاک کردن آرایش , پاک کردن آرایش از صورت

طریقه پاک کردن آرایش

 

مرحله 5: پس از پاک کردن آرایش

مراقبت بعد از پاک کردن آرایش  بسیار مهم است . این آخرین مرحله است. می توانید با مرطوب کننده صورت خود را به آرامی ماساژ دهید تا به آن حالت ارتجاعی داده شود و جریان خون را افزایش دهد.

 

روش پاک کردن آرایش , پاک کردن آرایش از صورت

پس از پاک کردن آرایش

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------