فن سازی مژه چیست و انواع آن کدامند؟فن سازی مژه یعنی چی, انواع فن سازی مژه, سیلیکون فن سازی مژه

فن سازی مژه یعنی چی

 

همه چیز درباره فن سازی مژه

کاشت مژه جزو مشکلات بسیاری از خانم های جوان برای زیبا شدن حالت چشم هاست. این کار باید توسط یک شخص متخصص صورت بگیرد مژه های مورد نظر را به اندازه ی لازم با پنس به آرامی بر می دارند و روی قسمت چسب دار زیر مژه می گذارند و با پنس به آهستگی انتهای مژه را فشار می دهیم تا کاملا از هم جدا شوند یعنی فن سازی شوند.

فن سازی مژه چیست؟

فن سازی یعنی چسباندن چند تار مژه به همدیگر که در بخش انتهایی به وسیله چسب مژه بسیار ظریف و ملایم  به هم متصل می شوند و در سر مژه ها با فاصله ی معلوم باز میشوند.  مدل فن سازی برای مژه بستگی به درخواست فرد دارد. فن سازی باید در چند ثانیه و به صورت درست انجام شود. در فن سازی باید به جنس، مدل و ضخامت و سایز مشتری توجه شود.

 

شیوه انجام فن سازی

مژه های مورد نظر را به اندازه ی لازم با پنس به آهستگی بر می داریم و روی بخش چسب دار زیر مژه قرار می دهیم و با پنس به آهستگی انتهای مژه را فشار می دهیم تا کاملا از هم جدا شوند یعنی فن شوند و آنگاه مژه ها را به همان صورت باز با پنس بر میداریم و به آرامی داخل چسب میزنیم تا به هم بچسبند و روی یک مژه طبیعی می گذاریم.

 

فن سازی مژه یعنی چی, انواع فن سازی مژه, سیلیکون فن سازی مژه

انواع فن سازی مژه

 

انواع فن سازی مژه 

فن سازی مژه  کلاسیک

در روش کلاسیک تارهای مژه مصنوعی با ضخامت زیاد یعنی قطر ۰/۱۵ یا ۰/۲۰ روی یک تار مژه طبیعی فرد با چسب مخصوص قرار داده می شود.

 

فن سازی مژه والیوم

فن سازی مژه در اکستنشن مژه والیوم انجام می شود که در این مدل 2 یا 3 تار مژه  به هم چسبیده که اطلاحا 2D  ،3D گفته میشود استفاده می شود. در شیوه اکستنشن مژه والیوم از مژه هایی با ضخامت 0.7 و یا 0.9 استفاده می شود.

 

فن سازی مژه یعنی چی, انواع فن سازی مژه, سیلیکون فن سازی مژه

فن سازی مژه

 

فن سازی مژه مگا والیوم

در فن سازی مژه مگا والیوم از 6 یا 7 تار مژه استفاده می شود که اصلاحا 6D  ،7D گفته میشود. زمانی که از تارهایی 6 تایی و 7 تایی استفاده شود مژه ها پرتر و سیاه تر دیده میشوند. اندازه طول مژه ها بستگی به مدلی دارد که فرد انتخاب می کند یعنی مدل هایی مثل عروسکی، کیم کارداشیان سنجابی، گرد و غیره که هر کدام دارای طرح و مدل خاص خود هستند .

 

در این مدل ضخامت تارهای مژها های مصنوعی کمتر است اما تعداد بیشتری در فن سازی استفاده میشود. ضخامت مژه ها 0.03 , 0.4 , 0.5 درصد می شود و در هر فن بین 5 تا 15 تار مو قرار می گیرد و بیشتر در مدل های میکس یا ترکیب استفاده می شود.

 

ترکیب و میکس اکستنشن والیوم و کلاسیک را Hybrid   (میکس) می گویند. در میکس می توانید به جای استفاده از اکستنشن کلاسیک از فن بسته استفاده کرد یعنی ترکیبی از فن  wide و  فن  hide 

 

فن سازی مژه یعنی چی, انواع فن سازی مژه, سیلیکون فن سازی مژه

فن سازی مژه یعنی چی

 

فرق فن مژه wide و فن مژه  hide

در فن مژه hide ،  چسباندن چند تار مژه به یکدیگر که در بخش انتهایی به هم وصل هستند و در سر مژه با فاصله ی معلوم باز می شوند. در مدل فن wide از بخشی که تار مژه به هم چسبانده می شود فاصله باز و پهن بین تارها وجود دارد.

 

فن سازی مژه یعنی چی, انواع فن سازی مژه, سیلیکون فن سازی مژه

فن سازی مژه چیست

 

تفاوت تکنیک والیوم و مگا والیوم با روش کلاسیک 

تکنیک والیوم و مگا والیوم نسبت به روش کلاسیک در این است که مژه ها حجیم تر و مشکی تر نشان داده میشوند و همین طور سبک تر هستند و بعد از مدتی که مژه ها رشد میکنند و اکستنشن احتیاج به ترمیم دارند آن حس سوزنی که در مژه کلاسیک احساس میشود وجود ندارد و این امر به علت بافت نرم تر و مویی شکل مژه والیوم و مژه مگاوالیوم است‎.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------