۶ راه ساده برای ایجاد تغییراتی بزرگ در چهره‌تانچیکار کنم قیافم عوض بشه, تغییر اساسی در چهره, برای تغییر چهره چه باید کرد

برای تغییر چهره چه باید کرد

 

برای تغییر چهره چه باید کرد؟

تغییر چهره مسئله ای است که خیلی از افراد سراغ آن می روند. زیبایی و جذابیت شما وقتی برای اطرافیان تان ثابت می شود که آن ها شما را با چهره های جدید هم زیبا و جذاب ببینند. در این مقاله از شما را با ساده ترین روش هایی که می توانید به کمک آن چهره جدیدی را تجربه کنید آشنا کرده ایم. با ما همراه باشید.

اینکه برای برای سالهای طولانی از یک مدل آرایش و یک سبک چهره بهره مند باشید، امکان دارد سبب شود در تصور اشخاص از شما یک شخصیت تکراری و خسته کننده ساخته شود که حتما هیچکس از آن خوشش نمی آید. بنابراین گاهی اوقات عوض کردن چهره و نوسازی ساختار صورت لازم است. 

 

تغییر مدل مو

برای تغییر چهره، نخست باید آن قسمت هایی از صورت تان که اثر زیادی روی چهره شما دارند را عوض کنید. یکی از مهم ترین قسمت هایی که در چهره شما اثر گذار است، موی شماست. مو نخستین چیزی است که اشخاص موقع دیدن صورت متوجه آن شده و چه بسا اشخاصی که به خاطر موهایشان شناخته شده هستند.

 

طبیعی است آرایش و تغییر ظاهر مو برای خیلی از اشخاص موضوعی باشد که چند سال یک بار به آن پرداخته و در بیشتر سال موهای این اشخاص آرایش ثابت و یکنواختی را داشته باشد.

 

چنانچه شما جزو کسانی هستید که تصمیم دارید حتما تغییراتی را در چهره تان به وجود بیاورید، مو اولین نقطه است. در صورتیکه موهایی بلند دارید آن را کوتاه کنید. صاف کردن موی فر یا برعکس هم می تواند جذاب به چشم بیاید. نظرتان با رنگ کردن مو چیست؟ برای مثال چنانچه سالهای زیاد است که موهایی مشکی داشته و به آن عادت کرده اید، می توانید آن را به رنگ بلوند یا قهوه ای رنگ کرده و از تغییر به وجود آمده لذت ببرید.

 

چیکار کنم قیافم عوض بشه, تغییر اساسی در چهره, برای تغییر چهره چه باید کرد

تغییر اساسی در چهره

 

تغییر شکل ابروها

ما مدل‌های ابروی زیادی را شناختیم و هنوز درباره‌ی آن‌ها شک داریم. چنانچه هنوز هم از داشتن ابروی ضخیم طفره می‌روید، پس هیچ وقت بهتر از حالا برای انجام این کار نیست. این کار را به یک متخصص زیبایی یا آرایشگر بسپارید و با هم کار کنید تا بهترین مدل ابرویی را که برای صورتتان مناسب است، پیدا کنید. ابروها مانند قاب صورت شما هستند، بنابراین شکل مناسب برای آن‌ها بسیار مهم است.

 

چیکار کنم قیافم عوض بشه, تغییر اساسی در چهره, برای تغییر چهره چه باید کرد

چگونه فرم صورت خود را عوض کنیم

 

خط چشم مشکی را کنار بگذارید

احتمالاً هر دختر زیبایی که خط چشم مشکی کشیده است، وقت زیادی را برای یکسان کشیدن آن‌ها گذاشته است و برخی از ما که هر روز خط چشم می‌کشیم، تقریباً نمی‌توانیم خودمان را بدون خط چشم فکر کنیم.

 

با این وجود، چنانچه شما احساس می کنید که دوست دارید چشمانتان را دگرگون کنید، ما به شما توصیه می‌کنیم خط چشم‌های مشکی‌تان را کنار بگذارید. به جای آن، مداد  چشم  بی‌رنگ بکشید، آن‌ها چشمانتان را درشت‌تر خواهند کرد، و به شما چهره‌ی تازه‌ای می‌دهند. به‌علاوه، مانند یک خط چشم سفید، زننده نیست ولی همان اثر جادویی را دارد.

 

چیکار کنم قیافم عوض بشه, تغییر اساسی در چهره, برای تغییر چهره چه باید کرد

تغییر اساسی در ظاهر

 

قانون های آرایشی جدید را امتحان کنید

در دنیای بی نظیر آرایش، انتخاب‌ها بی انتها هستند. میان ژل‌ها، مایع‌ها، کرم‌ها و پودر‌ها، انتخاب‌های زیادی وجود دارند و ما واقعا عقیده داریم که همه‌ی آن‌ها را امتحان کنید. لوازم آرایشی همیشگی‌تان را جمع کنید، تا محصولات جدید، یا نمونه‌های جدید را آزمایش کنید، با این شیوه شما می‌توانید انتخاب‌های تازه‌ای کشف کنید، بدون اینکه پول زیادی خرج کنید.

 

تغییر عطر و ادکلن

حتما شما هم اشخاصی را می شناسید که سال هاست از یک مدل عطر یا ادکلن استفاده کرده و به واسطه آن، رایحه شناخته شده ای برای خود دارند. چنانچه شما هم جزو این گروه افراد بوده و سال هاست از یک نوع عطر استفاده می کنید، پیشنهاد می کنیم همین الان دست به تغییر زده و عطر جدیدی را امتحان کنید.

 

تغییر چهره و ظاهر همیشه به چشم افراد وابسته نیست و اگر می خواهید فردی جدید باشید، حتما عطر و ادکلن تان را گاهی اوقات عوض کنید تا از یکسان و تکراری بودن در امان باشید. تغییر عطر می تواند برای شما انقلاب جدیدی باشد که به واسطه آن احساس تازه ای را تجربه نمائید.

 

چیکار کنم قیافم عوض بشه, تغییر اساسی در چهره, برای تغییر چهره چه باید کرد

چگونه در ظاهر خود تغییر ایجاد کنیم

 

از رنگها برای آرایشتان استفاده کنید

زمانی که صحبت از رژلب، سایه‌ی چشم و حتی رژ گونه می‌شود، همه ی ما رنگ‌هایی را در نظر داریم. بیشتر ما در پیدا کردن سایه‌هایی که برای ما کاربرد داشته باشند و هماهنگ با دیگر لوازم آرایشی ما باشند مشکل داریم، زیرا آن‌ها خیلی فریب دهنده هستند و ما بهتر می دانیم که ریسک نکنیم.

 

با این وجود، شما هیچ‌وقت متوجه نمی شوید تا اینکه امتحان کنید، بعد از آزمایش از چیزهای جدیدی که تاکنون امتحان نکرده اید نترسید، حتی طیف رنگ‌هایی که خیلی براق و شفاف به چشم می آیند. کسی چه می‌داند، شاید شما در پایان چیزی پیدا کنید که برای شما نسبت به چیزهایی که قبلاً استفاده می کردید مناسب‌تر باشد، یا به صورت چند‌کاره بتوانید از آن استفاده کنید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------