آرایش داماد| از اصلاح مو تا گریم صورتآرایش داماد,گریم داماد,مدل موی داماد

آرایش داماد

 

امروزه دیگر تنها خانم‌ها نیستند که برای مراسم ازدواجشان به آرایشگاه مراجعه می‌کنند. با بیتوته همراه باشید تا با خدمات آرایشی داماد و مراحل آن آشنا شوید.

آقایان نیز همچون خانم ‌ها در روز مراسم ازدواجشان می‌خواهند به آراسته ترین صورت ممکن بوده و برای آرایش صورت و موهایشان به آرایشگاه مراجعه می‌کنند. و همچنین آرایش داماد امروزه جزو پرطرفدارترین خدمات تخصصی آرایشگاه مردانه قرار گرفته است. در ادامه به اقدامات آرایشی زیبایی که روی داماد انجام می‌گیرد پرداخته‌ایم:

 

۱. ماساژ و پاکسازی پوست 

برای طراوت بخشیدن به پوست به زمانی بیشتر از یک روز نیازمند هستید بنابراین بهتر است آرایشگرتان پوست دست و صورت شما را مدتی تحت نظر داشته باشید و با کمک کرم ها و ماسک های خاص پاکسازی و جوانسازی پوست و همچنین ماساژهای مناسب که باعث بهبود جریان خون در صورت و درنتیجه شفافیت آن می‌شود را انجام دهد.

آرایش داماد,گریم داماد,خدمات پوستی داماد

خدمات پوستی داماد

 

۲. اصلاح موهای صورت

برخی از آقایان روی گونه هایشان بیش از حد مو دارند و این موها باعث کاهش زیبایی چهره داماد می شود و بهتر است روز قبل از عروسی شما با کمک وکس یا بند موهای زائد در این بخش از صورتتان را از بین ببرید و اگر شما تمایل دارید در روز عروسی تان ریش داشته باشید بهتر است از مدل ریش زیبایی برای اصلاح و فرم دادن ریش های خود استفاده کنید.

آرایش داماد,گریم داماد,مدل ابرو داماد

اصلاح موهای صورت داماد

 

۳. فرم دهی و اصلاح موها

کوتاه کردن موی داماد اغلب در روز عروسی یا یک روز قبل از مراسم عروسی انجام می شود و بهتر است شما از آرایشگرتان بخواهید بعد از کوتاه کردن موهایتان از مدل آرایش موی داماد شیک و مناسبی برای فرم دادن به موهای شما استفاده کند.

آرایش داماد,گریم داماد,اصلاح ابرو داماد

مدل مو داماد

 

۴. گریم صورت داماد 

در این مرحله شما می توانید در صورت تمایل قبل از انجام گریم صورت داماد از آرایشگرتان بخواهید از مدل ابرو مردانه مناسب برای اصلاح و مرتب کردن ابروهای شما استفاده کند. یکی از مهم ترین بخش های آرایش داماد گریم کردن صورت او است و گریم صورت داماد به معنای این نیست که صورت داماد مانند صورت عروس پر از رنگ و شکل دهی باشد بلکه فقط از مواد بی رنگ برای گریم کردن صورت داماد استفاده می شود

 

و بعد از اتمام کار گریم بهتر است از پودر فیکس برای ثابت نگه داشتن گریم صورت داماد استفاده کنید. برای گریم صورت داماد توجه به فرم صورت یکی از مهم ترین نکات است و آرایشگران و متخصصان آرایش و زیبایی ابتدا فرم صورت را تشخیص می دهند سپس عیب های موجود در صورت را با کمک تکنیک های گریم صورت از بین می برند و صورت شما بدون نقص و زیباتر از همیشه به نظر می رسد.

 

بدین ترتیب که معمولا یک رنگ اصلی و لایت برای صورت انتخاب میشود سپس با استفاده از تکنیک سایه های روشن و تیره  نا متعادلی های چهره گرفته میشود. مثلا معمولا اکثر افراد از کبودی زیر چشم رنج میبرند که می‌توتن با گریم این سیاهی را پوشاند تا در تصاویر که در روز عروسیتان ثبت می‌شود بدون نقص باشید.

آرایش داماد,گریم داماد,مدل موی داماد

گریم داماد

 

راهکارهایی برای انتخاب آرایشگاه داماد

- انتخاب آرایشگاه مناسب: برای انتخاب آرایشگاه دامادیتان می‌توانید به جستجو در اینترنت بپردازید و با مراکز مختلف آشنا شوید همچنین از نظراتی که دیگران به اشتراک گذاشته‌اند بهره ببرید.

 

- قبل از روز موعود سری به مکان آرایشگاه داماد بزنید: قبل از مراسم عروسی حتما سری به مکان سالن آرایش مورد نظرتان زده و از بهداشت، برخورد پرسنل و دیگر فاکتورهای مدنظرتان آگاه شوید.

 

- کار آرایشگر را مورد ارزیابی قرار دهید: بهترین آرایشگاه داماد، آرایشگاهیست که آرایشگر آن بتواند استرس او را درک کرده و مطابق با چهره او هیرکات و استایلی را به او معرفی کند.

 

- آلبوم کاری آرایشگاه را مشاهده کنید: حتی می توانید قبل از انتخاب آرایشگاه یک بار هم شده صرفا با هدف استایل موها به آنجا مراجعه کرده و از نوع کیفیت خدمات آنها از نزدیک مطلع شوید.

 

- با آرایشگر خود صحبت کنید: قبل از شروع هر کاری با آرایشگر خود صحبت کرده و از او مشاوره بگیرید. یک آرایشگر داماد خوب به حرف ها و سلیقه های شما گوش داده و متناسب با چهره شما به نقد سلایق شما می پردازد. با گفتگو و رایزنی می توانید به بهترین مدل موی متناسب با چهره خود برسید.

 

- مدارک آرایشگاه را چک کنید: امروزه بسیاری از آرایشگاه ها تنها دارای گواهینامه فنی حرفه ای بوده و آن را بسیار بزرگ جلوه می دهند. حتی بعضی نیز در تبلیغات خود صحبت از مدارک خارجی می کنند. در مراجعه حضوری خود می توانید مدارک آرایشگر مورد نظر خود را چک کنید.

 

- هزینه آرایش مخصوص داماد را بپرسید: برخی از این آرایشگاه‌ها هزینه‌های گزاف و دور از تصوری برای این خدمات می‌گیرند پس بهتر است از قبل هزینه‌ی خدماتی که قرار است روی شما انجام شود را بپرسید تا ببینید معقول و مناسب است یا خیر و در روز مراسم اعصابتان از این بابت به هم نریزد.

 

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------