آموزش گریم دامادآموزش گریم داماد,گریم داماد ,گریم داماد

گریم  داماد

 

همه ی ما می دانیم که آرایش و زيبايي صرفا مختص زنان نیست، آقایان هم مثل خانم‌ها احتیاج به زيبايي و آراستگی دارند. یک میکاپ جزیی میتواند تأثير بسیار زيادي در زيبايي مردان داشته باشد. به دلیل آن که عیب ها را به راحتی مخفی کرده و ویژگیهای خاص صورت را برجسته ميکند .

جوانسازی و پاک سازی پوست

براي طراوت بخشیدن به پوست به زمانی بیش تر از یک روز نیازمند هستید بدین ترتیب بهتر است آرایشگرتان پوست دست و صورت شما را چند وقتی تحت نظر داشته باشید و با کمک کرم ها و ماسک های خاص پاک سازی و جوانسازی پوست شما را انجام دهد.

 

اصلاح موی گونه ها 

بعضی از آقایان روی گونه هایشان بی اندازه مو دارند و این موها سبب کاهش زيبايي صورت داماد ميشود و بهتر است روز پیش از عروسي شما با کمک وکس یا بند موهای زاید در این بخش از صورتتان را از بین ببرید و چنانچه شما تمایل دارید در روز عروسي تان ریش داشته باشید بهتر است از مدل ریش زيبايي براي اصلاح و فرم دادن ریش های خود استفاده کنید.

 

آموزش گریم داماد,گریم داماد ,گریم داماد

گریم صورت داماد

 

گریم صورت داماد

در این مرحله شما میتوانید در صورت تمایل پیش از انجام گریم صورت داماد از آرایشگرتان بخواهید از مدل ابرو مردانه مناسب و زيبايي براي اصلاح و منظم کردن ابروهای شما استفاده کند.

 

یکی از مهمترين قسمت های آرایش داماد گریم کردن صورت وی است و گریم صورت داماد به معنای این نیست که صورت داماد مثل صورت عروس پر از رنگ و شکل دهی باشد بلکه صرفا از مواد بی رنگ براي گریم کردن صورت داماد استفاده ميشود و پس از پایان کار گریم بهتر است از پودر فیکس براي ثابت نگه داشتن گریم صورت داماد استفاده کنید.

 

براي گریم صورت داماد توجه به فرم صورت یکی از مهمترين نکات است و آرایشگران و متخصصان آرایش و زيبايي اول فرم صورت را تشخیص می‌دهند بعد نقص های موجود در صورت را با کمک روش های گریم صورت از بین می برند و صورت شما بدون عیب و زیباتر از همیشه به نظر میرسد .

 

آموزش گریم داماد,گریم داماد ,گریم داماد

آموزش گریم داماد

 

1- با انجام میکاپ قسمت هایی از صورتتان که می خواهید بیش تر به چشم بیاید را هایلایت یا پر رنگ کنید. بینی خود را با کشیدن یک خط نازک هایلایتر مایع روی آن، برجسته نشان دهید. بعد فاصله ی بین ابروها را با سه خط پر کنید. خطوط را با ملایمت، نازک و با غلظت کم هایلایتر بکشید تا پوستتان جوان تر و لطیف تر به نظر برسد.

 

حال باید فضای بین پلک های پائین و گونه را هم رنگ کنید. اندکی هایلایتر هم اطراف سوراخ بینی و بالای قوس ابرو بزنید. توجه داشته باشید که هایلایتر باید هم رنگ پوستتان باشد.

 

2- حال هایلایترهای زده شده را باید با انگشتتان پخش کنید. بعد روی کرم ضربه زده و با اندکی مالش به گونه ای که کرم از مرزهایی که زده شده بود تجاوز نکند، آن را با پوست مخلوط کنید تا خطی از هایلایتر مشخص نباشد.

 

3- روی نقاطی از پوست که می خواهید پوششی از کرم وجود داشته باشد کرم پودر مایع بزنید. روی کناره های بینی از بالا به پائین کرم را بکشید. کرم پودر تیره تر در کنار هایلایتر، بینی را لاغرتر و خوش فرم تر نشان خواهد داد. پس از آن روی پیشانی، گونه ها و کل صورت هم کرم پودر بزنید. کرم پودر باید کل پوست را پوشش دهد.

 

4- بهتر است برای این که خطوط کرم محو شود و پوستتان با وجود کرم، طبيعي به نظر برسد، از پد های آرایشی براي پخش کردن کرم روی پوست استفاده کنید.

 

5- حال صورتتان تکمیل است. ولی چنانچه حس می کنید که هماهنگی بین رنگها در صورت وجود ندارد و نقاطی بسیار روشن و نقاطی بسیار تیره است از پودر پنکیک استفاده کرده و پوستتان را یک رنگ و یک دست کنید.

 

فقط یادتان باشد که تن رنگ پوستتان هر چه هست پودر پنکیک را مناسب با رنگ پوست صورتتان انتخاب کنید و با براش آن را به پوست بزنید.

 

چنانچه پس از پایان کار دیدید که پوستتان مصنوعي شده از پودر برنزه ای که دو درجه تیره تر از پوست هست را بزنید تا طبيعي تر جلوه کند.

 

آموزش گریم داماد,گریم داماد ,گریم داماد

گریم کردن صورت داماد

 

آرایش داماد در جشن ازدواج به شکلی است که هیچ شخصی متوجه آن نمی شود. در واقع میتوان گفت که یک مدل گریم است.

 

به طور رایج، گریم صورت داماد بدین دلیل انجام ميشود که در آتلیه موقع گرفتن عکس های جشن ازدواج، صورت وی هماهنگ تر با صورت عروس به نظر بیاید، زیرا بهرحال ، زیر نور فلاش دوربین‌های عکاسی تمام خطوط و لکه ها و دورنگی های صورت بیش تر به چشم می آیند و به این ترتیب صورت عروس و داماد یکدست خواهد بود.

 

گریم داماد، همان طور که چهره مردانه وی را حفظ ميکند ، سبب ميشود که وی در کنار عروسش زيبايي خاص خود را داشته باشد.

 

نکته ای ديگر که، در آرایش و گریم آقایان در جشن ازدواج رعایت ميشود ، این است که مواد آرایشی که براي آقایان استفاده ميشود ، موادی برّاق و یا چرب نیست. این خبر خوبی براي آقایانی است که مخالف گریم صورتشان در جشن ازدواج هستند. موادی که براي گریم آقایان استفاده ميشود ، ابداً به چشم نمی آید و کسی متوجه تغيير صورت آقایان با وسایل و مواد آرایشی نخواهد شد. بیش تر محصولاتی که براي گریم آقایان ساخته ميشود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022