نکات مهم و کلیدی درباره آرایش داماد + عکسآرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

آرایش داماد

 

نکات مهم برای گریم آرایش داماد در روز عروسی

درست به مانند عروس، داماد هم علاقمند است که در جشن عروسی خویش بسیار جذاب و خاص به چشم بیاید پس هیچ علتی وجود ندارد تا بعنوان داماد به سراغ آرایش داماد نرود.

امادگی پوست برای آرایش داماد

از روزی که نامزد کردید شروع به شستشوی صورتتان کنید، نه با آب و صابون معمولی بلکه به دنبال تمیز کننده ای مطلوب پوستتان باشید و همینطور به صورت هفتگی از یک لایه بردار ملایم استفاده کنید و بزودی متوجه درخشنده تر شدن پوست خویش خواهید شد.

 

نوشیدن آب را فراموش نکنید که تأثير شگفت انگیزی بر روی پوست دارد. پس نوشیدن روزانه ۸ لیوان آب را حتماً در برنامه رژیم غذایی خویش قرار دهید. نگهداری های پوستی فصلي را فراموش نکنید، حتماً در فصل تابستان از کرم ضد افتاب و در زمستان با استفاده از کرم مرطوب کننده از پوست خویش مراقبت کنید تا به هنگام جشن عروسی در شفافیت و زیبایی پوست رقیب عروس شوید!!

 

آرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی

 

آرایش و پاک سازی داماد

چیزی که در چند سال گذشته بطور ناباورانه و دور از انتظار، بر روی نوجوانان و گاهی مردان ایرانی به شدت اثر منفی گذاشته؛ مسأله ی مرتب کردن ابروهاست که به اشتباه با اصلاح آن تداخل یافته است. گرچه دیر زمانی نیست که پا به دنیای جدید جوانان ما گذاشته، ولی هنوز و قطعاً تا ابد جایی برای دوام در بین مردم ما نخواهد داشت.

 

تا 10 سال قبل این اتفاق خيلي کم و به ندرت می افتاد. افردی که برای زیر ابرو برداشتن به آرایشگاه می آمدند، خيلي اندک بودند ولی در پنج شش سال گذشته، تعداد پسران جوانی که برای زیر ابرو برداشتن به آرایشگاه می آیند خيلي بیشتر شده است.

 

نقش ابروها در آرایش داماد

از انجا که نقش ابروها در زیبایی صورت غیرقابل انکار است و ابروها مکمل زیبایی چشم ها هستند؛ ما در این مطلب در تلاشیم که راه حلی مطلوب و صحیح،( البته تعدادی از پسران و مردان جوان که ابروهایی نامتناسب و درهم دارند، و از آن بعنوان عاملی در اخمو بودن یا خسته بودن چهره ی خویش یاد می کنند) ارائه دهیم.

 

برای برخی از آقایان، ابروها تنها چیزهایی در بالای چشم های شان هستند که دست نخورده باقی می مانند، و شاید بر این باورند که دست زدن به ابروها ابهت مردانه را از بین می برد. و این دسته از آقایان علل جذابیت و زیبایی مردان را داشتن هیبت و جذبه مردانه میدانند، نه داشتن یک صورت زنانه.

 

آرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

آموزش آرایش داماد

 

پاک سازی منفذهای عمیق پوست آقایان

بحث مراقبت از پوست صورت برای بسياري از آقایان یک مسئله بی مورد و بی اهمیت است. ولی مراقبت از پوست صورت برای آقایان چیزی بوده که در هر دوره ای انجام می گرفته است. از دوران فراعنه مصر تا زمان امپراطورهای روم رایج بوده که روزانه صورت را تمیز کنند. به جز محصولات پس از اصلاح و نرم کننده لب، طیف وسیعی از محصولاتی که دردسترس هستند در طی این سالها تغيير پیدا نموده اند.

 

در سرتاسر دنیا آقایان به اهمیت مراقبت از پوست پی برده اند. محصولات بسياري برای مراقبت از پوست هم وجود دارد. این محصولات تنها برای خانم ها نیست. مراقبت از پوست برای آقایان شامل استفاده از نرم کننده ها بطور منظم، پاک سازی روزانه و ماسک پاک سازی گاه به گاه می شود.

 

پاکسازی پوست با محصولات و تمیز کننده های نا مناسب و نا مرغوب مثل مواد صابونی و شامپو بدن و، سبب ایجاد اسیب های پوستی می گردند. خشکی بیش از حد و از دست رفتن آب پوست، تغيير PH و اسیدیته پوست، کدر شدن رنگ طبیعی و از دست دادن شادابی واقعی پوست از عارضه های استفاده از این تمیز کننده هاست.

 

استفاده از تمیز کننده های مخصوص، باعث می گردد تا پوست عمیق تر تمیز شود و همراه با آن بسياري از مواد مناسب به آن برسد. به عنوان مثال، چنانچه پوست چرب و پر جوش باشد، تمیز کننده های مخصوصی وجود دارد که، هم خوب پاک سازی پوست را انجام می دهند ، هم چربی پوست را متعادل نموده و بر روی جوشها تأثير مثبت می گذارند.

 

آرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

امادگی پوست برای آرایش داماد

 

آیا ماسک یا اسکراب طبیعی وجود دارد که، بتواند منفذهای عمیق پوست آقایان را تمیز و پاک سازی کند و در شفاف ساختن آن مؤثر باشد؟! پسران و آقایان جوانی که پوستشان دارای منفذهای باز است، اکثر وقت ها از این بابت گلایه دارند و دوست دارند پوستی شفاف و طبیعی و صاف داشته باشند که، این اشخاص و البته همه ی آقایان باید بدانند که، زیبایی و سلامتی پوست هم جزیی از بهداشت شخصی آن ها به حساب می آید.

 

آن ها هم مانند خانم‌ها باید به فکر سلامتی پوست و موی خویش باشند. پوست آقایان بسیار ضخیم تر از خانم هاست و مقدار بیشتری کلاژن دارد. از این جهت سطح پوست آقایان معمولاً چرب تر از خانم هاست و نیاز به نگهداری دارد.

 

بررسی ها نشان میدهند ، شستشوی صورت با صابون سبب می شود تا پوست آقایان خشک و پیر بنظر برسد و چین و چروک در آنها بیشتر شود، از این جهت حتماً باید آقایان صورتشان را با شوینده هایی با ph مناسب هرروز شست و شو دهند.

 

کرم ضد آفتاب از دیگر مواردی است که آقایان حتما باید استفاده کنند. زیرا آفتاب به راحتی در پوست های ضخیم نفوذ کرده و به مرور باعث ایجاد لک و پیر شدن پوست می شود.

 

بهتر است هرروز از یک ضد افتاب خوب و مطلوب پوستش استفاده کند ، و چنانچه بیشتر روزش را در محیط باز و زیر نور افتاب سپری می کند، ضد آفتابش را چندین و چند بار  تجدید کند.

 

زیرا آقایان مانند خانم ها زمان خاصی برای رسیدگی به پوست خویش در نظر نمی گیرند، برای آن ها هفته یا دو هفته ای یکبار استفاده از ماسک ها یا اسکراب ها جهت پاک سازی پوست توصیه می شود.

 

برای شستشوی معمولی و روزانه بهتر است از صابونهای مخصوص پوست شان استفاده نمایند و درصورت داشتن پوستی نرمال و خوب، استفاده از صابونهای شیر بسیار مناسب است. پس از اصلاح هم از افترشیو مناسب استفاده نموده و پوستشان را با یک کرم مرطوب کننده ی مناسب، مرطوب نگه دارند.

 

آرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

آرایش و پاک سازی صورت داماد

 

اصلاح موهای صورت

بعضی از آقایان روی گونه هایشان بیش از حد مو دارند و این موها سبب کاهش زیبایی چهره داماد می شود و بهتر است روز پیش از عروسی شما با کمک وکس یا بند موهای زاید در این بخش از صورتتان را از بین ببرید و چنانچه شما تمایل دارید در روز عروسی تان ریش داشته باشید بهتر است از مدل ریش زیبایی برای اصلاح و فرم دادن ریش های خویش استفاده کنید.

 

فرم دهی و اصلاح موها

کوتاه کردن موی داماد اغلب در روز عروسی یا یک روز پیش از مراسم عروسی انجام می شود و بهتر است شما از آرایشگرتان بخواهید پس از کوتاه کردن موهایتان از مدل آرایش موی داماد شیک و مناسبی برای فرم دادن به موهای شما استفاده کند.

 

آرایش داماد

آرایش آقایان برای جشن ازدواج، به همان مفصلی آرایش بانوان نیست بلکه کاملاً بیرنگ است و عمدتاً جنبه یکدست کردن رنگ های صورت آقایان را دارد.

 

به خصوص نواحی اصلاح شده صورت و گودی و سیاهی زیر چشم با نواحی ديگر صورت هم رنگ می شود. آرایش داماد در جشن ازدواج به شکلی است که هیچ کس متوجه آن نمی شود و در واقع میتوان گفت که یک نوع گریم است.

 

به طور معمول گریم صورت داماد به این علت انجام می شود که در آتلیه موقع گرفتن عکس های جشن ازدواج، صورت وی هماهنگ تر با صورت عروس بنظر بیاید زیرا بهرحال زیر نور فلاش های دوربین‌های عکاسی تمام خطوط و لکه ها و دو رنگی های صورت بیشتربه چشم می آیند و به این ترتیب صورت عروس و داماد یکدست خواهد بود.

 

نکته ای ديگر که در آرایش و گریم آقایان در جشن ازدواج رعایت می شود, این است که مواد آرایشی که برای آقایان استفاده می شود موادی برّاق و یا چرب نیست و این خبر خوبی برای آقایانی است که مخالف گریم صورتشان در جشن ازدواج هستند.

 

موادی که برای گریم آقایان استفاده می شود به هیچ وجه به چشم نمی آید و کسی متوجه تغيير صورت آقایان با لوازم ومواد آرایشی نخواهد شد.

 

بیشتر محصولاتی که برای گریم آقایان ساخته می شود مرطوب کننده هستند تا چرب کننده.

 

آرایش داماد, نکات مهم و جدید آرایش داماد در روز عروسی, آرایش داماد از چه خدمات و مراحلی تشکیل می شود

نکته هایی برای روز عروسی برای داماد

 

نکته هایی برای روز عروسی برای داماد

- از آرایشگرتان بخواهید تا از کرم پودری مناسب و ملایم روی پوست شما استفاده کند.

- حتماً باید از پودر تثبیت کننده روی کرم پودرتان استفاده کنید.

- برق لب یا رژ لب داماد باید کاملا با رنگ طبیعی لب هایش همخوانی داشته باشد.

- چنانچه رنگ لب هایتان خوب است میتوانید تنها از برق لب خالی استفاده کنید.

- معمولاً رژ، پودر و کرم پودری که برای داماد استفاده می شود از رنگ های طبیعی و تیره تشکیل شده اند.

- آرایش گردنتان را فراموش نکنید.

- به پوست دست وپایتان مرطوب کننده بزنید.

- درست مثل آرایش عروس خانم به مدهای زودگذر اطمینان نکنید و تلاش کنید بیشتر حالتی کلاسیک داشته باشید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------