تازه های آرایش صورت


آرایش صورت با موهای قهوه ای,با موهای قهوه ای چه آرایشی داشته باشیم,برای هر رنگ مو قهوه ای چه آرایشی مناسب است

آرایش صورت با موهای قهوه ای

با موهای قهوه ای چه آرایشی داشته باشیم برای رنگ مو قهوه ای چه آرایشی مناسب است؟ از آنجایی که رنگ…

ترفند‌های آرایشی برای پاییزرنگ های قرمز و صورتی سالیان سال است که در صنعت مد و فشن حکمرانی می کنند. اگر چه این رنگ ها برای رژ لب و رژ گونه استفاده می شد، اما پاییز امسال آنها را پشت چشم ها نیز می بینیم. اگر به هفته های مد نگاهی بیاندازید، می بینید که مانکن ها از رنگ هایی چون رز گلد برای آرایش چشم هایشان استفاده می کنند.

 

چشم های اسموکی

ترند‌های آرایشی برای پاییز ‎

 

زمانی که صحبت از چشم های اسموکی به میان می آید، ذهن ما به سمت رنگ مشکی می رود اما پاییز امسال، رنگ های دیگری جز مشکی مانند خاکستری و قهوه ای نیز برای آرایش اسموکی چشم نیز استفاده می شود. این مدل سایه چشم نه تنها در شب، بلکه در روز نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته پیشنهاد ما به شما این است که رنگ خاکستری را برای روزها و مشکی و قهوه ای را برای شب ها استفاده کنید. برند تام فورد، از برندهایی بود که این مدل را در شوهای خود به نمایش گذاشت و آن را تبدیل به ترند سال کرد.

  

لب های براق 

 

دیگر خبری از رژ لب های مات نیست. پاییز 97 باید به دنبال رژهای براق باشید. اگر به هفته های مد و فشن دقت کرده باشید، حتما دیده اید که مدل ها رژ لب بی رنگ و براق زده اند. این مدل آرایش به صورت شما شادابی و نشاط می دهد. خوبی دیگر آن این است که وقتی لب هایتان را رژ بی رنگ می زنید، می توانید روی چشم هایتان بیشتر کار کنید. از این رو این مدل رژ لب انتخاب خوبی برای چشم های اسموکی می باشد.

  

هایلایت گونه

 

با تمام شدن تابستان، شما نیز باید دور آرایش برنزه را خط بکشید. این فصل زمان هایلایت های روشن است. بنابراین به جای این که گونه هایتان را قهوه ای تیره کنید، از رنگی ملایم تر استفاده کنید، سپس روی آن را با هایلایت روشن بپوشانید. برخلاف سایه های طلایی، هایلایت سفید به چهره شما شادابی بیشتری می دهد.

  

تن جواهر

 

تن جواهرات به خصوص رنگ بنفش از دیگر ترندهای پاییز 97 هستند. با این تن های رنگی ظاهری شیک و کلاسیک خواهید داشت. شما می توانید تن های جواهرات را رنگ لاک هایتان، سایه چشم یا حتی رژ لب تان به کار گیرید و آرایشی متفاوت را تجربه کنید. البته حواس تان باشد، اگر چشم هایتان را به رنگ جواهری آرایش می کنید، لب هایتان باید بی رنگ باشد و برعکس، در غیر این صورت صورت تان شلوغ و بد به نظر می رسد.

  

ابروهای پر

 

ابروهای کارا دلوین را به یاد دارید؟ مدل ابروهای او بار دیگر توجه طراحان مد و فشن را به خود جلب کرده است به طوری که تبدیل به یکی از ترندهای پاییز شده است. بنابراین اگر شما هم وقت برداشتن ابروهایتان را نداشتید، نگران نشوید زیرا ابروهای پرپشت و پهن و تمییز نشده نیز در این پاییز جذابیت های خاص خودش را دارد.

 

رژ لب قرمز 

 

همانطور که می دانید رژ لب قرمز هیچگاه از مد نمی افتد و همیشه طرفداران خاص خود را دارد. بنابراین شما در هر ماه سال که باشید، می توانید رژ لب قرمز را بزنید و از ظاهر کلاسی که به شما می دهد، لذت ببرید. البته حواس تان باشد که با این رنگ رژ لب، چشم تان را ساده آرایش کنید. رژ لب قرمز برای میهمانی های شبانه جان می دهد.

  

آرایش نئون

 

رنگ های نئون و شاد تنها برای فصل های گرم سال مناسب نیست، بلکه پاییز امسال نیز آنها را به مراتب خواهیم دید. شما هم اگر دوست دارید با این مد سال پیش روید، می توانید خط چشم گربه ای یا سایه چشم تان را به این رنگ ها انتخاب کنید. این شیوه آرایش برای میهمانی ها مناسب می باشد.

 

منبع: برترین ها

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------