اشتباهاتی که هنگام آرایش ابرو مرتکب می‌شویم‎آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

آرایش ابرو

 

بسياري از خانم‌ها موقع آرایش ابرو اشتباهاتی را مرتکب میشوند که بر کل زیبایی شان اثر منفی می گذارد. درصورتی که دوست دارید با این اشتباهات متداول اشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اشتباهات متداول برای آرایش ابرو

 

ابروهایتان را خيلي روشن یا خيلي تیره می کنید

تیره کردن بی اندازه ابرو هم سبب میشود چیزی در صورت شما بیش از حد دیده شود. باید ابروها را طبیعی و زیبا آرایش کنید، طوری که پرتر و خوش فرم تر دیده شوند. با اینکار سبب می شوید آرایش چشم هم زیباتر دیده شود.

 

آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

آموزش آرایش ابرو

 

از آیینه های ذره بینی استفاده می کنید

اغلب خانم‌ها ، زمانیکه می خواهند ابروهایشان را بردارند، از آیینه های ذره بینی استفاده می کنند تا موهای ریز صورت شان را به خوبی ببینند ولی این مدل آیینه، برای زمان هایی که میخواهید به ابروهایتان فرم دهید، انتخاب خوبی نخواهد بود، از این رو که شما یک زاویه دید کلی و پرسپکتیو نسبت به ابروهایتان نخواهید داشت که امکان دارد در پایان به تا به تا شدن ابروهایتان ختم شود. بنابراین آیینه را با فاصله ای مناسب ازابروهایتان نگه دارید تا کل آنرا موقع بر داشتن تحت کنترل داشته باشید. موقع بر داشتن ابرو، نور طبیعی هم بهترین انتخاب خواهد بود.

 

محصولات آرایشی را روی ابروهایتان می زنید

سعی کنید هیچ لوازم آرایشی مثل لوسیون، مرطوب کننده، ضدآفتاب، فونداسیون و… به اطراف ابروهایتان نزنید. زیرا آن ها به ابروها نفوذ کرده و باعث ریزش آن می شوند. ابروها هم مثل موی سر فولیکول دارند. همان طور که برخی چیزها را به سرتان نمی زنید به ابروها هم نباید بزنید.

 

آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

اشتباهات هنگام آرایش ابرو

 

برای کوتاه کردن ابروها از تیغ استفاده می کنید

برای این کار از قیچی ابرو استفاده کنید. به اینصورت که ابروها را به طرف بالا برس زده و قسمت هایی که بلندتر هستند را با قیچی کوتاه کنید. با این کار ابروهای شما هم منظم میشوند و هم پرپشت می مانند.

 

ابروهایتان را پیش از حمام برمی دارید

بعد از استحمام کردن با آب گرم اقدام به بر داشتن ابروهایتان بکنید و نه پیش از استحمام!( گرما+ رطوبت= راحت تر جدا شدن موها)

 

بالای ابرو را برمی دارید

دقت داشته باشید که به موقع بر داشتن ابروهایتان در منزل تنها و تنها زیر ابرو را بردارید و با بالای آن کاری نداشته باشید.

 

آرایش ابرو , آموزش آرایش ابرو , نحوه آرایش ابرو

چگونگی آرایش ابرو

 

ابروهایتان را در زمان پریود تان وکس میکنید، بر می دارید و یا بند می اندازید

در این موقع از ماه آستانه ی تحمل دردتان میتواند کاهش پیدا کند. به خودتان درد و ناراحتی کمتری بدهید و تا هفته ی بعد صبر کنید.

 

فکر میکنید ابروهایتان باید دقیقا قرینه باشند

تمامی متخصص ها این شعار را تکرار می کنند:ابروها خواهر هستند، نه دوقلو. آنها درست می گویند. تلاش نکنید آن ها را دقیقا مطابق یکدیگر کنید چون در پایان ابروهایی باریک و نازک خواهید داشت.

 

ابروهایتان را بند می اندازید

بند انداختن روش مناسبی برای از بین بردن موهای صورت است ولی برای بر داشتن موهای پیرامون ابرو، خیر. در واقع این کار باعث می شود که مسن‌تر بنظر آیید. درصورتی که بصورت دائم پیرامون ابرویتان را وکس یا بند بیاندازید، به مرور پوست دور چشم شما شما شل و چین و چروک می شود. حتی امکان دارد به اشتباه قسمتی از ابروهایتان را بردارید که مانع از رشد دوباره موهای ابرویتان شود. بنابراین بهتر است که با این کار زیبایی تان را به خطر نیاندازید.

 

دیزاین سه بعدی ناخن,دیزاین ناخن,دیزاین برجسته ناخن

روش آرایش ابرو

 

دم ابروهایتان را کوتاه می کنید

هر چه سن ما بالاتر میرود ، ابروهایمان هم کم حجم تر، باریک تر و کوتاه تر می شوند. برای پر پشت تر شدن ابروها میتوان از روش های سنتی استفاده کرد یا حتی میتوانید به ابروهایتان ژل ابرو بزنید تا پرحجم تر بنظر برسند ولی برای قد ابروها باید چه کرد؟

 

اصلاً قد طبیعی ابروها باید چه قدر باشد؟ برای این کار یک مداد بردارید و آنرا گوشه بینی تان بگیرید و انتهای آنرا از گوشه چشم هایتان رد کنید. سر مداد شما در هر جایی ایستاد، قد ابروی شما هم باید تا آن جا باشد. بنابراین از کوتاه کردن ابروهایتان پرهیز کنید که هیچ زیبایی برایتان نخواهد داشت.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آرایش و زیبایی, لوازم آرایشی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022