ابروهایی زیبا و خوش نقشابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو

آرایش ابرو

 

چگونه ابروهای زیبا داشته باشیم؟

ابروها نقش زیادی در زیبایی صورت و به‌ ویژه چشم‌های ما دارند، ابروهای زیبا می‌توانند حالت چشمان را کاملا متفاوت نشان دهند، متاسفانه بعضی وقتها پیش می‌آید که ابروها حالت طبیعی خود را از دست می‌دهند و برخی قسمت‌هایشان خالی می‌شوند و به همین علت دیگر نمی‌توان آنگونه که زیباست آن‌ها را حالت داد. ولی راهکارهایی وجود دارد که می‌توان رشد موهای ابرو را تحریک کرد تا دوباره ابروهایی همانند گذشته داشت.

چطور ابروهایتان را بردارید؟

ابروان را به طرف بالا برس بكشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی كنید. آنگاه، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. در خاطر داشته باشید كه فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی شروع شود. برای اینكه این نقطه به آسانی معلوم شود، مدادی را در كنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو معلوم شود.

 

برای اینكه طول ابرویتان معلوم شود، مداد را از كنار ابرو طوری نگهدارید تا ادامه آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد. به این ترتیب نقطه پایانی ابرو معلوم می شود. آنگاه، باید معلوم كنید كه بالاترین نقطه ابرو یا كجاست.

 

برای این كار مداد را در كنار بینی قرار هید تا ادامه آن از كنار قسمت خارجی عنبیه چشم بگذرد و به ابرو برسد.این كار را روز پیش از مهمانی انجام دهید زیرا آثار سرخی را به سختی میتوان با كرم پودر پنهان كرد و اگر روی جای تحریك شده كرم پودر بزنید مجال جوش زدن و زخم شدن آن خواهد بود.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو

ابروهایی زیبا

 

نحوه برداشتن ابرو

-ابروانتان را با یك برس كوچك مثل مسواك به صورت طبیعی برس بكشید.

-یك پارچه لطیف گرم روی ابروی خود بكشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود.

-بهترین حالت چك كردن ابروها پس از برداشتن آن با چشمان بسته است كه حتما توسط شخص ثالث میتوان انجام داد.

-ابروها باید به نسبت شكل صورتی كه مایل هستید برداشته شوند نه به توصیه دوستان یا دنباله روی از مد.

-موها را یك به یك بچینید. آنها را محكم و در سمت رویش مو بكشید.

-برداشتن ابرو را از داخل ابرو به طرف خارج ابرو انجام دهید.

-هماهنگی ابروهایتان را در آیینه چك كنید و در نهایت یك پارچه لطیف سرد روی ابروهایتان بگذارید تا سرخی پوست را كاهش دهد.

-چنانچه درد این كار زیاد بود پیش از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این كار حالت بی حسی به پوست می دهد.

-ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، آغاز كنید تا به درد آن عادت كنید. زیرا این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت كمتری دارد.

 

از موچین جنس خوب و دارای لبه های نازک و كیپ استفاده كنید تا به هنگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشكند. این كار امکان دارد سبب عفونت شود.

 

چنانچه میخواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را كمی بیشتر كنید و اگر چشمان كشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیكتر باشند.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو

زیبا ساختن ابروان

 

چطور شکل درست ابروی خود را پیدا کنیم؟

ابروی هرکس با دیگری فرق دارد. ابروهای برخی از خانم‌ها دقیقا متقارن نیست. برخی هم ابروهای کم‌پشت یا نامنظمی دارند. با قدری آموزش، مهارت و دقت، به آسانی می‌توان به ابروها شکل و مدل داد.

 

 

پیش از هر چیز حالت چهره‌تان را معلوم کنید

این استخوان‌بندی صورت است که نحوه درست برداشتن ابرو را تعیین می‌کند. مدل ابروی مناسب بر پایه ساختار صورت تعیین می‌شود، پس گام اول در آموزش برداشتن ابرو، تعیین حالت چهره‌تان است.

 

صورت گرد

چنانچه گونه‌ها بیشترین حجم صورت شما را تشکیل می‌دهند و اگر طول و عرض آنها تقریبا برابر و خط فک خمیده است، یعنی صورت گردی دارید.

 

در صورت گرد باید بر کشیده‌تر و لاغرتر نشان‌دادن چهره تمرکز شود؛ بنابراین ابروهای گرد را فراموش کنید، زیرا چهره شما را گردتر نشان می‌دهند. در عوض باید قوس ابروها را بالاتر ببرید. با به وجود آمدن لیفت عمودی، نگاه دیگران به بالا و پایین حرکت می‌کند و این تصور را در ذهن آنها به وجود می آورد که چهره شما کشیده‌تر و لاغرتر است.

 

صورت بیضی

در چهره بیضی‌شکل، استخوان‌های گونه‌ مشخص و پیشانی بلند است. نیمرخ چهره به‌زیبایی در قسمت چانه باریک می‌شود. خط فک خمیده و کوتاه‌تر از عرض پیشانی است. 

 

در چهره بیضی مقصود باید ساده نگه‌داشتن ابروها باشد. شیوه ای عالی برای رسیدن به این هدف داشتن ابروهایی با قوس ملایم است. برای داشتن هایپر نچرال ابرو از نازک‌کردن ابروها دوری و شکل طبیعی ابرو را حفظ کنید تا چهره‌ای تحسین‌برانگیز داشته باشید.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو

داشتن ابروهای زیبا

 

صورت کشیده

این صورت‌ها از پیشانی تا چانه حالتی کشیده و بلند دارند. از جمله کسانی که صورت کشیده‌ای دارند .

 

چنانچه صورتی کشیده دارید، باید چهره‌تان را کمی کوتاه‌تر نشان دهید تا تعادل برقرار شود. بهترین شکل ابرو برای صورت‌های کشیده ابروی صاف است. این مدل ابرو مثل خطی افقی چهره را تقسیم می‌کند و باعث می‌شود که چهره متناسب‌تر به نظر برسد. چهره‌های کشیده معمولا تخت به نظر می‌رسند. با کاهش قوس ابروها به چهره خود عمق می‌دهید.

 

صورت مربعی

شاید برجسته‌ترین ویژگی صورت مربعی داشتن خط فک مشخص، استخوانی و تقریبا هم‌پهنا با پیشانی باشد.

 

در چهره مربعی‌، پهنای پیشانی، خط فک و استخوان‌های گونه تقریبا یکسان است. چهره مربعی بدون ایجاد تعادل، خشن به نظر می آید؛ بنابراین بسیار مهم هستند. تمرکز شما باید بر ملایم‌کردن جلوه خط فک و برقراری تعادل در چهره باشد. بگذارید چهره‌تان شکل ایده آل ابروها را معلوم کند.

 

با ابروهای خمیده آغاز کنید و به آرامی زاویه بیشتری به وجود آورید، تا هنگامی که شکل ابروها با خط فک متناسب شود. به‌طور کلی هرچه خط فک مشخص‌تر باشد، ابروها باید زاویه‌دارتر باشند. قوسی آشکار در بالای ابروها مربع‌بودن چهره را خنثی و ظاهرتان را ملایم‌تر می‌کند.

 

ابرو, چشم ابرو زیبا, مدلهای ابرو, مدل ابرو

راز داشتن ابروهای زیبا

 

صورت لوزی

این شکل صورت چندان متداول نیست. منحنی‌های زاویه‌دار در چهره که در قسمت شقیقه‌ها و خط اتصال گونه‌ها بیشترین پهنا را دارد و چانه نوک‌تیز از خصوصیت‌های این نوع چهره است. در چهره لوزی، باید تلاش کنیم شیوه برداشتن ابرو طوری باشد که پهنا و گستردگی شقیقه‌ها قدری کمتر به نظر برسد. با ابروی خمیده می‌توانید این کار را انجام دهید.

 

صورت قلبی‌شکل

چنانچه پهنای پیشانی‌تان کوتاه‌تر از خط فک است و‌ چهره شما به‌ طرف چانه باریک می‌شود.

چهره‌های قلبی‌شکل پیشانی مشخص و پهنی دارند. هدف، متعادل‌کردن چانه نوک‌تیز و دورکردن توجه‌ها از پیشانی است. بهترین راه برای رسیدن به این هدف، ایجاد ابرویی خمیده با قوسی ملایم، زنانه و اندک است. تا وقتی که احساس کنید چانه و پیشانی به‌اندازه کافی متعادل شده است، به افزودن حجم ابروهای خود ادامه دهید.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------