فوندیشن چیست ؟ انواع آن و روش استفاده از آنفوندیشن چیست، بهترین فوندیشن، کرم فوندیشن

آموزش فاندیشن

 

از فاندیشن جهت پوشاندن عیوب و نواقص صورت مثل جای لک، زخم و اکنه و… استفاده ميشود . استفاده از فوندیشن یا زیر ساز آرایشی به وسیله یک سری محصولات آرایشی انجام ميشود

عموما از فاندیشن( فوندیشن) یا زیر سازی آرایش، جهت پوشاندن عیوب و نواقص صورت مثل جای لک، زخم و اکنه و… استفاده ميشود . استفاده از فوندیشن یا زیر ساز آرایشی که به وسیله یک سری محصولات آرایشی انجام ميشود ، صورت را مثل یک سنگ مرمر، زیبا و درخشان و بدون هر گونه نواقصی زیبا می کند.

 

ولی عموما نتيجه نهایی از زدن فاندیشن، چیزی نخواهد بود که ما انتظار داریم؛ به دلیل آن که صورت ما مثل به یک ماسک گچی ميشود که بسیار وحشتناک و ترسناک است. برای این که بتوانیم یک فوندیشن یا زیر سازی آرایش زیبا بر روی صورت خود ایجاد کنیم، در ادامه مقاله همراه ما باشید.

 

فوندیشن چیست، بهترین فوندیشن، کرم فوندیشن

فاندیشن نقش پایه ی آرایش را دارد

 

انواع فوندیشن :

فوندیشن مایع

فوندیشن پودری 

فوندیشن کفی

 

درصورتی که نمیتوانید فاندیشن مورد نظرتان را امتحان کنید، آن را در صورت امکان در روشنی افتاب نزديک صورتتان بگیرید تا از رنگ آن و تناسب با پوستتان اطمینان یابید و اگر امکان تست آن را دارید از آن به روی پائین صورتتان بمالید، توجه دلشته باشید منطقه های ديگر پوست مانند دستها به دلیل تفاوت رنگ با پوست صورتتان براي تست مناسب نیستند.

 

زیرسازی پوست 

براي استفاده از فاندیشن به ترتیب باید از مرطوب کننده، پرایمر، کانسیلر و فاندیشن و پنکیک استفاده کنید.

 

بهترین شیوه اموزش زیرسازی کردن پوست

هنگامی که  را انتخاب کردید، نوبت به روش درست استفاده کردن از آن میرسد .

 

پاک سازی و اماده سازی پوست

بهترین راه این است که پوست را در اول اماده سازی کرده و با پد پاک کننده ی آرایش، آن را از آلوده گی ها و آرایش های باقی مانده پاک کنید. سپس پس از پاکسازی پوست آن را مرطوب کنید. بهتر است براي این کار از دست های خود استفاده کرده و مرطوب کننده را روی پوست تان ماساژ دهید تا جذب پوست شود.

 

در این مرحله نوبت به پرایمر میرسد . فاندیشن شما نقش پایه ی آرایش تان را دارد و سبب ميشود دوام بیشتری روی صورت داشته باشد. درصورتی که پوست چرب دارید میتوانید پرایمری بزنید که مات کننده هم باشد؛ زیرا پوست را تا حدی مات ميکند . بعد کانسیلر بزنید. با برس مخصوص، آن را روی قسمت هایی مانند زیر چشم ها، دور دهان یا پیشانی که به پوشش بیشتری احتیاج دارد بزنید. کانسیلر فوری چند رنگی پوست شما را از بین برده، لکه ها را پوشانده و صورت شما را صاف ميکند .

 

نکته خوب و جالب این است که آرایش، قانون خاصی ندارد و شما میتوانید کانسیلر را بسته به پوششی که احتیاج دارید بعد یا پیش از فاندیشن بزنید.

 

فوندیشن چیست، بهترین فوندیشن، کرم فوندیشن

از فاندیشن جهت پوشاندن عیوب و نواقص صورت استفاده ميشود

 

زیرسازی پوست

اینک زمان زیرسازی است. برس مناسبی براي این کار انتخاب کنید. میتوانید از یک براش آرایشی صاف یا پرمو و یا یک اسفنج استفاده کنید. از وسط صورت آغاز کنید، مواد را به صورت تان زده و به طرف بیرون محو کنید؛ بعد آن را در تمام اطراف صورت تان به خوبی پخش نمائید. قسمت گردن را هم فراموش نکنید تا رنگ صورت و گردن شما اختلاف اشکاری با یکیگر نداشته باشند.

 

نکته ی این مرحله این است که بدانید بهترین براش براي زیرسازی کردن، برسی با موهای مصنوعي دو رنگ است که باید آن را با حرکات چرخشی روی پوست حرکت داد تا محصول به خوبی جذب پوست شود.

 

استفاده از پودر

نکته ی مهم این است که فاندیشن را با یک پودر مخصوص فیکس کنید. از یک پودر نرم یا فشرده استفاده کرده و آن را با یک برس پرمو به آرامی به تمام صورت خود بزنید.

 

نکته ی بعدی این است که کاربرد پودر، بسته به انواع گوناگون پوست متفاوت است. درصورتی که پوست خشکی دارید پودر را در نقاطی مانند زیر چشم ها و منطقه ی T بزنید که برق می افتد. درصورتی که پوست شما چرب است در منطقه ی T بیش تر پودر بزنید.

 

در پایان هم روی صورت خود، پنکیک، سایه چشم ملایم، خط چشم و رژ لب بزنید؛ اکنون کاملا آماده ی بیرون رفتن هستید.

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------