آیا میدانید چه مدل ناخنی به دست شما می آید؟مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن

 

مدل ناخن متناسب با انگشتان دست

وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن توجه داشته باشید ولی آیا می دانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. به همان اندازه که رنگ و طرح ناخن برایتان مهم است، فرم ناخن هایتان هم باید متناسب با انگشتان تان باشد در غیر این صورت دستهایتان جذابیت خود را از دست خواهند داد. اگر دوست دارید بدانید که چه مدل ناخنی به دستهای شما می آید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

انواع مدل ناخن

مدل ناخن مربعی

خیلی از خانم‌ها تمایل دارند که ناخن‌های خود را به شکل مربع مانیکور کنند این شکل از مانیکور ناخن حالت کشیده و زیبایی را برای ناخن‌ها به وجود می آورد و طراحی بر روی آن‌ها هم به زیباترین شکل ممکن دیده خواهد شد.

 

این مدل با اضلاع موازی و زوایای تیز یا گرد یک مدل فرنچ کلاسیک است. مدل مربعی برای ناخن هایی که بستر بزرگی دارند مناسب است. چون مدل مربعی ناخن های کوچک را کوتاه و پهن نشان می دهد. برای بدست آوردن مدل آن، باید دو ضلع جانبی ناخن را موازی و صاف سوهان کنید و لبه آزاد ناخن باید بر این دو ضلع عمود باشد.

 

زمانی که مربع کاملی بدست آوردید، سنباده را بردارید و دو گوشه تیز آن را انحنا دهید البته این نوع مدل از ناخن، ناخن هایی با اندازه های کوتاه است که سری صاف دارد. این مدل از ناخن ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین خانم ها برخوردار است.

 

به دلیل احتمال کمتر شکستگی، فرم راحت تر و پذیرش بالاتر اجتماعی، در کشور ما این نوع از فرم ناخن بسیار مورد پسند می باشد. کسانی که ناخن هایی کشیده دارند، جز طرفداران این مدل هستند. برای لاک ناخن هایتان هم ما رنگی روشن، جیغ و براق را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن مربعی

 

مدل ناخن بادامی

ناخن های بادامی شکل در قسمت بالای خود باریک تر می شوند. گر چه این مدل برای ناخن های کوتاه مناسب نیست ولی برعکس روی انگشتان بلند و کشیده بسیار زیبا و جذاب است. از آنجا که این مدل ظریف و کشیده است، اگر انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید. اگر خواستید که ناخن هایتان را به این شکل سوهان بکشید و لاک بزنید، پیشنهاد ما به شما لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری است. در صورتی که انگشتان پهن دارید و دوست دارید انگشتان باریکی داشته باشید پیشنهاد می کنم مقاله چگونه انگشتان دست لاغر و کشیده داشته باشیم را مطالعه کنید.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن بادامی

 

مدل ناخن گرد

مدل گرد بهترین انتخاب برای کسانی است که دوست دارند ناخن هایشان کوتاه و طبیعی دیده شود. این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد بنابراین برای کسانی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است ولی برای کسانی که دارای انگشتان تان باریک هستند مناسب نیست.

 

این مدل ناخن برای خانم های شاغل که زمان کمی برای گذراندن در آرایشگاه دارند مناسب است. همینطور این مدل ناخن به علت کوتاهی نیاز به مراقبت کمی دارد. باید بدانید که شما هیچ محدودیتی در انتخاب لاک خود ندارید و هر رنگی را می توانید انتخاب نمایید چرا که هر رنگ لاکی با این طرح ناخن جور در می آید.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن گرد

 

مدل ناخن بیضی- مربع

مدل بیضی- مربعی یکی از ظریف ترین اشکال ناخن است که با سمباده ناخن های بلند و با ادغام مدل شیک بیضی و مدل مربع به دست می آید. این مدل ناخن برای کسانی که ناخن های بلند و باریک دارند، مناسب است.

 

برای اینکه ناخن هایتان را به این مدل در آورید ابتدا ناخن خود را به شکل مربع کامل درآورید و اضلاع جانبی آن را صاف و موازی کنید. زوایای تیز را سنباده بکشید تا گرد و منحنی شود ولی ناخن تان را طوری گرد نکنید که از مدل مربعی بیفتد. هر رنگ لاکی، از رنگ های کمرنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ برای این مدل از ناخن زیبا است.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن بیضی مربع

 

مدل ناخن بیضی

مدل بیضی ناخن از مدل هایی است که هم برای انگشتان کوتاه و پهن هم برای انگشتان بلند و کشیده مناسب است. این مدل تقریبا شبیه به مدل بادامی است با این فرق که باید قسمت بالای آن را پهن تر سوهان بکشید. چنانچه این مدل را برای انگشتان تان استفاده کرده اید، از لاک هایی با رنگ های پاستلی و طرح های هنری برای تزیین آن استفاده کنید.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن بیضی

 

بادامی -تیز

این مدل جدیدا در اروپا و سراسر دنیا معروف شده است و برای ناخن های کوتاه و انگشتان لاغر مناسب است و طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است. این مدل آوانگارد در بین ستاره هایی مانند فرگی و لیدی گاگا بسیار محبوب است. با آنکه برای ظاهر روزانه و روتین مناسب نیست، اما می توان کمی تغییر در آن ایجاد کرد و آن را شیک تر کرد. اضلاع ناخن خود را مساوی و موازی سوهان کنید و کم کم نوک آن را باریک کنید تا به اندازه دلخواهتان برسد.

 

مدل ناخن, چگونه ناخن های پهن را کشیده کنیم, چگونه ناخن های گرد را کشیده کنیم

مدل ناخن بادامی تیز

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های آرایش و زیبایی(سلامت پوست، سلامت مو، لوازم آرایشی، آرایش مو، آرایش صورت و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------