اگر روز زیبایی بدی دارید...! 

 

اگر روز زیبایی بدی دارید

 

حتی سوپر مدل ها نیز روزهای بد زیبایی دارند. ما همه می دانیم که وقتی ار خواب پا می شوید و خودتان را بهترین نمی بینید یا احساس بهترین را ندارید. اگر شما روز زیبایی بدی دارید...


بیایید با این مسئله روبرو شویم:

 

حتی سوپر مدل ها نیز روزهای بد زیبایی دارند. ما همه می دانیم که وقتی ار خواب پا می شوید و خودتان را بهترین نمی بینید یا احساس بهترین را ندارید. اگر شما روز زیبایی بدی دارید، آخرین کاری که باید انجام دهید لایه برداری آرایش تان می باشد. من باور داشته ام که کمترین کار بیشترین اثر را دارد. در اینجا 5 نکته ی من برای مقابله با روز بد زیبایی مطرح می شود:

 

_ برای دایره های سیاه و تیره، من همیشه به این نکته پی برده ام که استفاده از کرم محو کننده هایی با پایه ی رنگ زرد به سرعت چهره ی شما را طوری نشان می دهد که انگار 9 ساعت خوابیده اید با اینکه فقط 4 ساعت خوابیده اید.

 

_ استفاده از رژ گونه با رنگ مایه صورتی بر روی برجستگی گونه هایتان به سرعت چهره شما را درخشان می کند و باعث می شود شما احساس زیبایی بیشتری کنید.

 

_ اگه شما جوش صورت دارید سریع آنها را نترکانید! ترکاندن آنها فقط کار را بدتر می کند. به جای آن، از فونداسیونی که با پوستتان همخوانی دارد درست بر روی جوش ها استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که که از کرم های محو کننده ای که یک درجه از پوست شما روشن تر است استفاده نکنید زیرا باعث می شود که توجهات سمت همان قسمت از پوست که مشکل دارد جلب شود.

 

_  از سشوار استفاده کنید.من وقتی که از مدل موهایم خوشم می آید 100 درصد احساس بهتری دارم. سشوار می تواند گران و سریع ترین راه برای احساس زیبای باشد.

 

_ و در آن روز ها وقتی که از خواب بیدار می شوید و کمی احساس بدی دارید من به شما توصیه می کنم که از مرطوب کننده ای که کمی غلیظ تر از همیشگیتان است استفاده کنید. مطمئن شوید که بر روی قسمت های خشک صورت مثل دور بینی بیشتر از مرطوب کننده استفاده کنید.

منبع:seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X پزشکی ، بهداشتی ، درمانی,خدمات زیبایی ، کاشت مو ، پوست ، لیزر و و..

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023