ریمل رنگی چیست و چگونه استفاده می شود؟ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

ریمل رنگی

 

استفاده از ریمل رنگی در آرایش

استفاده از ریمل رنگی در آرایش چشم یکی از موردهای خوب برای برجسته کردن رنگ چشم هایتان است.

ریمل رنگی چیست؟

هر خانمی از ریمل چشم یک انتظاری دارد گاهی وقتها هم دو سه چیز مختلف می‌خواهد. یکی ریملی میخواهد که حجم دهنده باشد؟ یکی دیگر ریملی میخواهد بلند کننده باشد و مژه‌ها را بلند و چشمها را رویایی کند؟ یا یک ریمل ضد آب که بتواند در استخر و آب و هوای شرجی مشکلی پیدا نکند؟ یا شاید استفاده از ریمل رنگی، برای روزهایی که می‌خواهیم  آرایش آرایش متفاوت داشته باشیم؟

 

ریمل‌ها دیگر تنها یک ریمل ساده نیستند و می‌توانند ویژگی‌های زیادی داشته باشند. بنابراین ابتدا روشن کنید که از یک ریمل چه توقعی دارید. انتخاب‌های گوناگونی می‌توانید داشته باشید؛ ریمل بلند کننده، ریمل حجم دهنده، ریمل ضد آب، ریمل رنگی و فانتزی یا یک ریمل با چند ویژگی.

 

تا قبل از این ریمل‌ها معمولا در دو رنگ مشکی و سرمه‌ای در بازار وجود داشت. استفاده از ریمل رنگی در آرایش صورت رایج نبود و فقط رنگ مشکی بود. اکنون این روش عوض شده است  استفاده از ریمل و رنگ موهای فانتزی بسیار رایج شده است و به طور وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

استفاده از ریمل رنگی در آرایش

 

تنوع رنگ و جذابیت آرایش فشن پس از استفاده از این نوع ریمل سبب شده است اشخاص بیشتری به سبک آرایش فانتزی سوق پیدا کنند. در حقیقت درخشان‌ شدن آرایش با کمک انواع هایلایترها، موهای آمبره یا ریمل رنگی جذابیت خاصی به صورت می‌ دهد.

 

ریمل رنگی که گاهی بر روی هر دو مژه بالا و پایین استفاده می‌شود تصویری زیبا و پرانرژی برای صورت به وجود می آورد. زیبایی ریمل رنگی هنگامی بیشتر می‌شود که رنگ ریمل را با آرایش صورت از جمله سایه چشم، مداد یا خط چشم، همینطور رنگ مو، لباس و طراحی آرایش خود هماهنگ کنید.

 

چنانچه به دنبال حجم دادن به مژه هایتان هستید بهتر است به دنبال خرید ریمل رنگی نباشید. ولی یک راه  وجود دارد که شما بتوانید ریمل رنگی خریداری کنید و مژه هایتان را هم حجم دهید. 

 

برای این کار بهتر است نخست مژه هایتان را با یک ریمل مشکی آرایش کنید. قدری صبر کنید تا ریملی که زدید خشک شود آنگاه از ریمل رنگی استفاده کنید.

 

ریمل های رنگی نسبت به ریمل های مشکی معمولی زودتر خشک می شوند و علت اصلی آن هم وجود رنگدانه های رنگی در درون این نوع ریمل ها هستند، برای پیشگیری از زود خشک شدن این گروه از ریمل ها دائم پس از استفاده در آن را محکم ببندید و از وارد شدن هوا به درون آن پیشگیری کنید و پس از خشک شدن نیز با آب، چای، شیر و دیگر مایعات آن را رقیق و استفاده نکنید.

 

ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

 

تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

ریمل که لغتی فرانسوی است و انگلیسی زبان‌ها به آن ماسکارا می‌گویند اکنون در رنگ‌های گوناگون پیدا می‌شود. کاربرد ریمل پرپشت کردن، حجم دادن و حالت دادن به مژه‌هاست. ریمل‌ها در سه نوع جامد، مایع و کرمی در بازار وجود دارند.

 

ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

طرز استفاده از ریمل رنگی

 

طرز استفاده از ریمل رنگی

از ریمل رنگی می توان به سه روش استفاده کرد؛

- ریمل را به طور کامل به مژه‌های بالا و پایین بزنید.

- ریمل را تنها به نوک یا انتهای مژه ها بزنید.

- پس از اینکه به همه طول مژه ریمل سیاه زدید، با یک لایه ریمل آبی آن را کاور کنید (تاپ کت).

 

پیشنهاد می‌شود در هنگام  استفاده از ریمل، برس ریمل را ۹۰ درجه بچرخانید تا نتیجه‌ای فوق العاده به دست بیاورید.

 

ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

استفاده از ریمل رنگی در آرایش چشم

 

هماهنگ کردن ریمل رنگی با سایه چشم

این ریمل ها رامی توانید با لباس و آرایش چشم و سایه چشم هماهنگ کنید.

آرایش چشم آبی 

سایه مسی و ریمل سورمه ای یا آبی کاربنی ترکیب رنگی بین مسی و آبی کاربنی، رنگ آبی چشم شما را بیشتر از پیش زیبا می کند.

 

آرایش چشم سبز 

سایه قهوه ای با ریمل عنابی یکی از بهترین گزینه ها برای چشم سبز است و رنگ سبز چشم را زیباتر می کند. در چرخه رنگ ها نیز رنگ سبز و قرمز رنگ های مکمل هستند و به همین علت برای ریمل بهترین رنگ، رنگ عنابی است که ته رنگی از قرمز دارد.

 

ریمل رنگی, ریمل رنگی چیست, تفاوت ریمل رنگی و ریمل مشکی

هماهنگ کردن ریمل رنگی با سایه چشم

 

آرایش چشم سبز آبی که ترکیبی نیز از رنگ قهوه ای دارد 

سایه بنفش و ریمل قهوه ای این رنگ چشم، ترکیبی از چند رنگ است و بهترین سایه برای آن بنفش است. زیرا ته رنگی همان رنگ قهوه ای دارد، ریمل قهوه ای بهترین انتخاب است.

 

آرایش چشم کهربایی 

سایه قهوه ای طلایی با ریمل آبی سایه قهوه ای طلایی که با ریمل آبی رنگ ترکیب شود چشم های کهربایی را مثل بلورهای طلا شفاف می کند.

 

آرایش چشم قهوه ای 

سایه طلایی و ریمل بنفش چنانچه چشمان شما قهوه ای تیره است بهترین ترکیب رنگی سایه و ریمل برای چشمان شما سایه طلایی بژ و ریمل بنفش تیره است. این ریمل رنگی سبب می شود رنگ چشم شما زیباتر شود.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------