چه زمانی باید از خط لب استفاده کنیم؟استفاده از خط لب, آرایش لب های نازک,زمان استفاده از خط لب

استفاده از خط لب

 

کشیدن خط لب

استفاده از خط لب، برای تکمیل کردن آرایش لب ها، خيلي زیباتر از رژلب زدن به تنهایی است. ولی آیا کشیدن خط لب یک ضرورت است و یا تنها برای زیباتر شدن آرایش لب بکار می رود؟ چه موقع هایی باید حتماً از مداد و خط لب استفاده کنیم تا آرایشمان بهتر و بدون عیب بنظر برسد؟

زمان استفاده از خط لب

هنگامی که لب های شما باریک یا نامتقارن باشد

برای آرایش لب های باریک و یا این که خط لب طبیعی خودتان ناهموار و نامساوی است، باید از خط لب استفاده کنید. استفاده از خط لب برای این نوع لب ها، سبب می شود که پرتر و حجیم تر دیده شوند. به این ترتیب از یک مداد لب با رنگ قدری تیره تر از رنگ لب خودتان استفاده کنید.

 

استفاده از خط لب, آرایش لب های نازک,زمان استفاده از خط لب

آرایش لب

 

هنگامی که رژ لب برّاق، چرب و روغنی باشد

رژ لب های برّاق یا چرب بیشتر از رژ لب های مات دور لب پخش می شوند. برای این که از این پخش شدن جلوگیری کنید بهتر است دور لب را بعد از این که رژ لب زدید با یک خط لب هم رنگ یا قدری تیره تر خط بکشید. سپس دور تا دور لبتان را کانسیلر بزنید و سپس از قدری کرم پودر یا پنکیک استفاده کنید تا آرایش لب و حاشيه آن کامل شود.

 

چنانچه میخواهید رژ لبتان ماندگاری بیشتری داشته باشد

قبل از این که رژ لب بزنید روی لب را خط لب بزنید و روی لب پخش کنید و سپس روی آن رژ لب بزنید تا از پاک شدن زود هنگام آن جلوگیری کنید.

 

استفاده از خط لب, آرایش لب های نازک,زمان استفاده از خط لب

زمان استفاده از خط لب

 

چطور از خط لب استفاده کنیم؟

به علت اینکه مدادهای لب تقریباً کارهای زيادي انجام میدهند ، کاربرد آنها هم باتوجه به نیازهای شما متفاوت است.

 

نخستین و مهم ترین نکته این است که مطمئن شوید خط لب با رنگ رژ لب همخوانی دارد و درصورتی که تمایل دارید که آرایش لب شما طبیعی جلوه کند، سعی کنید رنگ خط لب و رژ لب را بگونه ای انتخاب کنید که با رنگ طبیعی لب شما هماهنگ باشد. افرادی که می خواهند دوام رژ لب شان زیاد باشد میتوانند علاوه بر دور لب، داخل آنرا هم با خط لب پر کنند و سپس رژ لب را بر روی آن بزنند.

 

با این وجود، افردی که تمایل دارند لب های خود را پرحجم تر نشان دهند تنها کافی است قدری خط لب را بالاتر از محدوده واقعی لب بکشند.

 

یکی از حقه هایی که با استفاده از آن میتوان به خط لبی یکنواخت رسید، گرم کردن مداد لب می باشد. تنها کافی است پیش از آرایش، چند خط پشت دست خود بکشید تا مداد گرم شود.

 

با این کار، مداد لب شما به مراتب روان تر از قبل بر روی پوست حرکت می کند. استفاده از مداد را با کشیدن خط طبیعی لب شروع کنید و سپس هرجا که احتیاج بود شکل لب را به دلخواه تغيير دهید. با استفاده از قلم مو رژ لب مورد نظر را روی لب بکشید و بعد از آن، خط و رژ لب را بر روی لب با هم مخلوط کنید تا مرز مشخص آنها از بین برود.

 

گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------