ابروهایی پرتر و طبیعی با هاشور ابرو سه بعدیسایه ابرو, هاشور هایلایت, هاشور ابرو سه بعدی با روش فیبروز

هاشور سه بعدی ابرو چیست

 

هاشور ابرو سه بعدی چگونه انجام می شود 

اگر ابروهایتان کم پشت شده یا ریخته میتوانید با تکنیک هاشور ابرو سه بعدی، ظاهری پرتر و طبیعی تر به ابروهایتان بدهید.

همه ما می دانیم که ابرو نقش بسیار زیادی بر زیبای صورت دارد. داشتن ابروهای زیبا ، پر و مرتب یکی از آیتم های زیبایی چهره محسوب می شود. ابروی خانم ها در اثر برداشتن زیاد با موچین یا استفاده از رنگ یا مشکلات تغذیه ای و هورمونی ممکن است بریزد یا باریک شود و زیبایی صورتشان را تحت الشعاع قرار دهد بنابراین تمایل دارند که با اصلاح فرم ابروهایشان ظاهر زیباتری پیدا کنند. 

 

روش های زیادی برای تغییر فرم و پرتر نشان دادن ابرو وجود دارد که یکی از این  روش ها هاشور ابرو سه بعدی است ک به خاطر ظاهر طبیعی تری که نسبت به سایر روش های تاتو و هاشور ابرو  دارد ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. 

 

هاشور ابرو سه بعدی چیست؟

مهم ترین نکته برای سه بعدی شدن هاشور ابرو این است طراحی هاشور ابرو به شکلی انجام می شود که ابروی فرد حالت بسیار طبیعی داشته باشد و با خطای دید ایجاد شده ، ابرو برجسته دیده شود و خط هاشور کشیده شده مانند موی ابروی طبیعی به نظر برسد. 

در مواردی که ابروی فرد کاملا ریخته باشد استفاده از هاشور ابرو سه بعدی تاثیر بسیار زیادی در طبیعی تر جلوه داده چهره و ابروی فرد خواهد داشت. 

 

برای هاشور ابرو سه بعدی معمولا از روش فیبروز استفاده می شود و تارهای ابرو یکی یکی متناسب با جهت اصلی خطوط ابرو کشیده می شود تا حالتی طبیعی به خود بگیرند. 

به طور کلی برای هاشور ابرو سه بعدی از دو روش استفاده می شود. 

 

هاشور ابرو سه بعدی با تکنیک تغییر رنگ

در این روش از رنگ تیره و روشن برای ایجاد حالت سه بعدی در ابرو استفاده می شود به این  معنی که هاشورهای وسط ابرو را با رنگ تیره و هاشورهای اطراف ابرو را با رنگ روشن تر می زنند. این تفاوت رنگ هاشورهای باعث ایجاد خطای دید و برجسته تر دیده شدن وسط ابرو خواهد شد. این روش سایه زدن ابرو معمولا توسط تتوکارها استفاده می شود و به عنوان روشی اصولی شناخته نمی شود. 

 

ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی, موارد منع هاشور ابرو سه بعدی, هاشور ابرو سه بعدی

هاشور ابرو سه بعدی با روش فیبروز

 

هاشور ابرو سه بعدی با روش فیبروز

در روش فیبروز تارهای ابرو یکی یکی و با طرافت و پیچ و خم های متناسب با رویش موهای ابرو کشیده ی شود به طوری که خطای دید ایجاد می کند و خطوط هاشور مثل تارهای موی ابرو برجسته و طبیعی به نظر می رسند. 

بر اساس فرم طبیعی رویش موی ابروهای شما هاشورهای سه بعدی به چهار شکل مختلف طراحی می شوند. 

 

هاشور ابرو سه بعدی تیغ ماهی  یا Spine – 3  : نقطه کانونی روی انتهای ابرواست یعنی تمام خطوط هاشور به سمت انتهای ابرو کشیده می شوند. 

 

هاشور ابرو سه بعدی آسیایی  Spine – 5 : نقطه کانونی در پایین ابرو بین ابتدا و قوس ابرو است یعنی خطور هاشور به سمت پایین ابرو تمایل دارند. 

 

هاشور ابرو سه بعدی کلاسیک  Spine – 6 : نقطه کانونی در قسمت قوس پایین ابرو در نظر گرفته می شود و تمام هاشورها به همین سمت هستند. 

 

هاشور ابرو سه بعدی رو به بالا Upper Spine : نقطه کانونی در بالای ابرو در نظر گرفته می شود و تمام هاشورها به سمت بالای ابرو هستند. این مدل هاشور برای کسانی که می خواهند ابروهای نازک تری داشته باشند بسیار زیبا است. 

 

 هاشور ابرو سه بعدی, هاشور سه بعدی ابرو, انواع هاشور ابرو

انواع هاشور ابرو سه بعدی

 

از چه روشی برای هاشور ابرو سه بعدی استفاده می شود

از آن جا که برای سه بعدی شدن ابرو نیاز است تارهای ابرو با ظرافت و یکی یکی و با دقت زیاد کشیده شود برای هاشور ابرو سه بعدی از دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ استفاده می شود. 

در هر دو روش باید از سوزن و تیغه یک بار مصرف استفاده شود بنابراین حتما در این مورد دقت داشته باشید. 

 

میکروپیگمنتیشن : در این روش رنگهای تزریق شده به لایه عمیق تر پوست نفوذ می کند و ماندگاری بیشتری دارد.

 

میکروبلیدینگ : به صورت دستی و با قلم های تیز و مخصوص انجام می شود. خطوط این هاشور حالت بسیار طبیعی و ظریفی دارد ولی از آنجا که عمق نفوذ رنگ کمتر است بنابراین ماندگاری کمتری نسبت به روش میکروپیگمنتیشن دارد. 

 

ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی

ماندگاری هاشور سه بعدی ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد و معمولا بین 6 ماه تا 3 سال متغییر است. 

عمق نفوذ رنگ ماندگاری را افزایش می دهد. 

مهارت ابروکار که کمک میکند رنگ را به عمق بیشتری وارد کند.

پوست چرب باعث کاهش ماندگاری هاشور ابرو می شود. 

پوشت خشک باعث افزایش ماندگاری هاشور ابرو می شود. 

رنگ های تیره ماندگاری بیشتری  از رنگ های روشن دارند. 

رنگ های ارگانیک ماندگاری کمتری دارند. 

 

اگر قبل از هاشور ابرو ، پوستتان را اسکراب کرده باشید و لایه مرده پوست از بین رفته باشد ، ماندگاری هاشور ابرو بیشتر خواهد شد بنابراین توصیه می شود اگر پوست چربی دارید حتما قبل از رفتن به سالن زیبایی پوستتان را اسکراب کنید. 

 

 ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی, موارد منع هاشور ابرو سه بعدی, هاشور ابرو سه بعدی

 ماندگاری هاشور ابرو سه بعدی

 

زمان لازم برای رسیدن به نتیجه دلخواه هاشور ابرو سه بعدی

بعد از هاشور ابرو در ابتدا ظاهر ابرو پررنگ تر می شود و بعد از چند روز کمرنگ تر خواهد شد. 

بعد از انجام هاشور ابرو ، رنگ به کار رفته شده شروع به اکسیده شدن میکند و به دلیل خراشهایی که روی پوست ایجاد شده رنگ های محافظ پوست به هماره آب میان بافتی برای ترمیم پوست هجوم می آورند و به همین دلیل رنگ ابرو تیره تر است حالت اصلی خود دیده خواهد شد. 

 

حدود 5 – 7 روز بعد از هاشور زدن ، روی هاشورها پوسته پوسته های خشکی ایجاد می شود که باعث کمرنگ تر دیده شدن ابروها خواهد شد که کم کم شروع به ریزش میکنند.

از روز 14 هم بعد از هاشور ، رنگ اصلی ابرویتان نمایان خواهد شد. تغییر رنگ هاشور ابرو یا فیبروز یکی از ناخوشایند ترین اتفاقاتی است که میتواند بعد از آرایش دائم ابرو ایجاد شود. در مقاله علت تغییر رنگ هاشور ابرو یا فیبروز توضیحاتی در این زمینه داده شده است.

 

ملاحظات و موارد منع هاشور ابرو سه بعدی 

پریود بودن : تغییرات هورمونی دوران پریود ف قابلیت رنگ گرفتن سلول های پوست را کاهش میدهد بنابراین در این دوران نباید برای هاشور ابرو اقدام کنید. چون باعث کاهش ماندگاری هاشور ابرو خواهد شد ضمن این که احتمال بروز ته رنگ قرمز در ابروها هم افزایش پیدا میکند. توصیه می شود سه روز قبل و بعد از پرویودی برای هاشور ابرو مراجعه نمایید. 

 

فشار خون شدید و ناراحتی قلبی : استفاده ازمواد بی حسی برای افرادی که فشار خون بالا یا خیلی پایین و بیماری قلبی دارند خطرناک است . ضمن این که اگر داروهای رقیق کننده ون استفاده می کنید یا مبتلا به هموفیلی هستید و زخمتان بهبود پیدا نمی کنید نباید هاشور ابرو انجام دهید. 

 

بیماری های خودایمنی : ضعف سیستم ایمنی میتواند عوارض جبران ناپذیری بر زیبایی چهره بعد از هاشور ابرو بگذارد بنابراین در صورتی که سیستم ایمنی ضعیفی دارد نباید از این روش استفاده کنید. 

 

بیماری های خاص : افراد مبتلا بیماری هایی از جمله هپاتیت ، ایدز ، هموفیلی و بیماری های جنسی ، نباید هاشور ابرو انجام دهند. 

 

گردآوری : بخش آرایش و زیبایی بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023