آموزش تصویری فر کردن مو با بابلیس با روش ساده و سریعروشهای فر کردن مو ,آموزش تصویری فر کردن مو با بابلیس , فر کردن مو با بابلیس

آموزش تصویری فر کردن مو با بابلیس

 

فر کردن و حالت دادن مو بابلیس 

یکی از ساده ترین روش ها برای فر کردن و حالت دادن مو بابلیس است. فر کردن مو با بابلیس بدون هزینه موهایتان را برای مجلس پیش رو زیبا میکند.

بهترین روش برای فر کردن موقت مو استفاده از بابلیس است اگر دوست دارید برای رفتن به مجلس موهای فر و حالت دار داشته باشید نیازی به هزینه زیاد برای رفتن به آرایشگاه ندارید. شما میتوانید در خانه به راحتی با استفاده از بابلیس موهایتان را فر کنید.

 

یکی از جذاب ترین روش های آرایش مو برای خانم ها به خصوص افرادی که موهایی کم پشت دارند فر کردن مو است. خبر خوب برای شما این است که برای فر کردن موهایتان قبل از مهمانی نیازی به هزینه های اضافی ندارید. ساده ترین روش که میتوانید خودتان در خانه انجام دهید فر کردن مو با بابلیس است که با آموزشی کوتاه می توانید مثل یک آرایشگر حرفه ای موهایتان را فر کنید. 

فر کردن مو با بابلیس نیاز به کمی وقت گذاشتن و رعایت یکسری نکات ریز دارد تا بتوانید موهای فر زیبا و مرتب داشته باشید.

 

روش فر کردن مو با بابلیس,  فر کردن مو با بابلیس,آموزش فر کردن مو با بابلیس

آموزش فر کردن پایین مو با بابلیس

 

انواع فر کردن مو

بابلیس های حرفه ای معمولا تعدادی سری از ریز به درشت برای مصارف مختلف دارند که میتوانید با هر کدام از آن ها موهایتان را فر ریز، متوسط یا درشت بزنید.

فر کم : قطر این میله بابلیس حدود 4.5 سانتی متر است که معمولا روی همه بابلیس ها وجود دارد و ایده آل ترین گزینه برای موهای بلند است.

 

فر درشت : قطر این سری حدود 3.5 سانتی متر است .فر درشت برای افرادی مناسب است که موهای بلند کم پشت دارند. 

 

فر متوسط : قطر این سری بابلیس حدود 3 سانتی متر است و برای موها با حجم متوسط مناسب است.

 

فر پر : قطر این میله بابلیس حدود 2.5 سانتی متر بوده و برای موهای کوتاه مناسبتر است.

 

فر ریز : قطر این  میله بابلیس حدود 1.5 سانتی متر و کمتر است و برای افرادی مناسب است که موهای با فر بسیار ریز میخواند.

 

آموزش تصویری فر کردن مو با بابلیس , فر کردن مو با بابلیس,اموزش فر کردن مو با بابلیس

آموزش فر کردن مو با بابلیس

 

روش فر کردن مو با بابلیس

• موها را تمیز شسته خشک کنید و به خوبی شانه بکشید. 

 

• فرق خودتان را به دلخواه باز کنید و دو دسته مو پشت را از دوطرف روی شانه ها بیندازید تا کنترل کاملی رویشان داشته باشید. 

 

• بابلیس را به برق بزنید تا کاملا داغ شود. اگر اولین بار است که از بابلیس استفاده میکنید دستکش بپوشید که دستتان نسوزد.

 

• موها را به 4 قسمت مساوی تقسیم کرده و هر کدام را جداگانه گیره بزنید تا بتوانید موهایتان را به طور منظم فر کنید و دسته های مو با هم قاطی نشوند.

 

• گیره یک قسمت از موها را باز کنید و بابلیس کشیدن را به روش زیر شروع کنید. اگر موهای پر پشتی دارید میتوانید همین یک قسمت را دوباره به قسمت های مساوی تقسیم کنید.

 

• از نوک موها شروع کنید به پیچیدن دور بابلیس و تا بالا ادامه دهید. کمی بابلیس را در این حالت نگه دارید تا موها به خوبی حالت بگیرد پس از 7 ثانیه بابلیس را باز کنید و به این قسمت از مو که فر شده تافت بزنید تا به همان حالت بماند.

 

• مراحل بالا را برای تمام موها انجام دهید. یعنی قسمتی کوچک از مو را گرفته دور بابلیس بپیچید و پس از 7 ثانیه باز کنید و تافت بزنید. 

 

• جلوی موها را به سلیقه خودتان درست کنید. میتوانید فرق وسط باز کنید یا کج و بعد از اتمام کار و فر شدن تمام قسمت ای مو دوباره تافت بزنید  تا ماندگاری فر موها بیشتر شود.

 

نکات لازم برای ماندگاری فر کردن مو با بابلیس

• اگر میخواهید فرهای مدرنی داشته باشید موها را زیر گیره میله بابلیس نگذارید و بعد از پیچیدن موها روی میله حدود دو سانت انتهای موها را در دست صاف نگه داشته و کمی بکشید.

 

روش فر کردن مو با بابلیس,  فر کردن مو با بابلیس,آموزش فر کردن مو با بابلیس

آموزش تصویری حالت دادن موها با بابلیس

 

• اگر میخواهد تمام طول موها را فر کنید ، هر چه فر را نزدیک تر  به ریشه مو انجام دهید دوام بیشتری دارد. البته اگر میخواهید فقط انتهای موهایتان را فر کنید نیازی به انجام این کار نیست.

 

• یک تکنیک راحت برای فر کردن موها در پشت سر این است که ابتدا موها را دم اسبی ببندید و سپس موها را به چند قسمت تقسیم کنید و هر تکه را بابلیس بکشید. بعد از سرد شدن کامل موها دم اسبی مو را باز کنید و سرتان را تکان داده انگشتانتان را بین موها ببرید و مرتب کرده سپس تافت بزنید.

 

• یک تکه بزرگ از موها را به یکباره بابلیس نکشید این کار دوام فر مو را کاهش میدهد سعی کنید هر بار یک لایه نازک 5 سانتی از موهایتان را بابلیس کنید.

 

• برای این که موهایتان در تمام طول شب حالت فر خود را حفظ کنید بلافاصله بعد از برداشتن از بابلیس به همان حالت فر روی سر جمع کنیدو سنجاق بزنید تا به همان  شکل سرد شود. 

 

• روش نگه داشتن بابلیس برای نتیجه نهایی شکل فر موها بسیار مهم است .برای داشتن فرهای درشت بابلیس را افقی و برای داشتن فرهای زیر بابلیس را عمودی نگه دارید.

 

فر کردن و حالت دادن مو بابلیس ,آموزش فر کردن پایین مو با بابلیس , فر کردن موی کوتاه با بابلیس

فر کردن موی کوتاه با بابلیس- آرایش کلاسیک

 

گردآوری:بخش آرایش و زیبایی بیتوته 

 زیبایی خود را دوچندان کنید

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------