اگر می‌خواهید مو‌های خود را بلوند کنید، بدانید که...برای ایجاد رنگ مو بلوند و روشن لازم است که موهایتان را به رنگ پایه برسانید

 

بلوند کردن موها یکی از جسورانه ترین و متفاوت ترین کارهایی که معمولا خانوم ها به اون علاقه مند هستند و برای یکبار هم که شده دوست دارند این رنگ موی متفاوت و خاص رو امتحان کنند. در رابطه با دکلره و بی رنگ کردن موها نکات بسیار زیادی وجود داره که لازمه به همه اونها توجه داشته باشید تا رنگ مو بلوند و سفیدی که دوست دارید روی موهاتون ایجاد بشه.

 

نکاتی که باید قبل از انتخاب رنگ مو بلوند و روشن بدانید!

 

قبل از بلوند کردن موها برنامه ریزی کنید 

همونطور که میدونید برای ایجاد رنگ مو بلوند و روشن لازمه که موهاتون رو به رنگ پایه برسونید. دکلره و بی رنگ کردن موها کاری نیست که به طور ناگهانی و بدون برنامه ریزی اونو انجام بدید. سفید کردن موها یه تحول جدی در سبک و استایل شما ایجاد میکنه. حداقل یک هفته طول میکشه تا خودتون به این تغییر عادت کنید. بنابراین توصیه میشه حداقل یک ماه قبل از حضور در مراسم ها و مهمانی های مهم به فکر بی رنگ کردن موهاتون باشید تا فرصت کافی برای تثبیت رنگ مو جدیدتون داشته باشید و رنگ مو بلوند و روشنی که دوست دارید روی موهاتون ایجاد بشه.

 

سایه های مختلفی از رنگ بلوند وجود داره 

اگه فکر می کنید تنها یک سایه از رنگ مو بلوند وجود داره و بعد از بی رنگ شدن موهاتون به اون سایه می رسید بهتره که قبل از هر اقدامی تحقیقات بیشتری داشته باشید. رنگ مو بلوند طیف گسترده ای از رنگهای روشن و خاص رو شامل میشه و به رنگ و جنس موها هم بستگی داره. اما با این حال بهتره که با آرایشگر خودتون مشورت کنید تا بهترین سایه از رنگ مو بلوند و روشن رو متناسب با رنگ پوست و جنس موهاتون انتخاب کنید.

  

ایجاد رنگ مو بلوند یک تغییر سریع نیست! 

برای اینکه رنگ موهاتون به رنگ روشن و بلوند تبدیل بشه حداقل باید 5 تا 6 ساعت و حتی بیشتر زمان در نظر بگیرید! بی رنگ و دکلره کردن موها یکی از اصلی ترین قسمت ها برای ایجاد یک رنگ مو بلوند روشن و خاص هست مه باید با دقت و ظرافت بسیار زیادی انجام بگیره و به تخصص زیادی هم نیاز داره.

 

هرچه مراحل بی رنگ کردن موها با دقت و اهمیت بیشتری انجام بگیره، رنگ مو بلوند زیباتری خواهید داشت پس به هیچ عنوان برای این کار عجله نکنید و فرصت کافی برای بلوند کردن موهاتون در نظر بگیرید.

 

زیبایی دردسر هم داره! 

اگه برای اولین بار قرار هست که موهاتون رو بی رنگ کنید باید منتظر سوزش، درد و التهاب هم باشید. این شرایط بسته به جنس موها، سلامت پوست سر، کیفیت مواد و انجام درست مراحل کار، ممکنه برای برخی از افراد ایجاد بشه. بهتره که بین دکلره کردن موها و رنگ کردن مو کمی صبر کنید تا موها فرصت نفس کشیدن داشته باشند و هیچ آسیبی برای موهاتون ایجاد نشه.

  

رنگ مو بلوند به مراقبت و توجه زیادی نیاز داره 

بعد از اینکه موهاتون رو به رنگ بلوند تغییر دادید لازمه که از روش های مراقبتی بیشتری برای موهاتون استفاده کنید تا موها همچنان سالم بمونن. با استفاده از روغن های محافظ، شامپوهای مخصوص موهای بلوند، شامپوهای تغذیه کننده مو و ... بهترین مراقبت رو از رنگ موهای زیبا و جدیدتون داشته باشید.

 

تغییر رنگ موها به رنگ بلوند هزینه زیادی داره 

رنگ کردن موها و به ویژه بلوند کردن موها هزینه زیادی به همراه داره که باید به این موضوع هم توجه داشته باشید.هیچ وقت به خاطر ارزان بودن کار رنگ مو در یک سالن زیبایی به اون مراجعه نکنید. چرا که بی رنگ شدن موها و ایجاد رنگ مو بلوند و روشن، نه تنها نیاز به تخصص داره بلکه به طور مستقیم با سلامت موهاتون در ارتباط هست و اگه از مواد بی کیفیت برای اینکار استفاده بشه تا مدت های طولانی باید عوارض این سهل انگاری خودتون رو تحمل کنید.

 

منبع: زیبامون

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------