چگونه کیف مدرسه بچه ها را سبک تر کنید ؟سبک کردن کیف مدرسه بچه ها, نحوه ی سبک کردن کیف مدرسه بچه ها, روش های سبک کردن کیف مدرسه بچه ها

راههای سبک کردن کیف مدرسه

 

راهنمای سبک کردن کیف مدرسه

امروزه تعداد زیادی کیف مدرسه وجود دارد که می توانید برای فرزند خود خریداری کنید. صرف نظر از سن و نیازهای فرزندتان، پیدا کردن یکی از موارد مناسب برای شما بسیار آسان خواهد بود. در این مطلب شما را با روش های سبک کردن کیف مدرسه آشنا می کنیم.

 

چگونه کیف مدرسه بچه ها را سبک تر کنید

به دلایلی، بسیاری از بچه ها دوست دارند کیف های مدرسه خود را طوری پر کنند که انگار قصد سفر به قطب جنوب را دارند. ممکن است به این دلیل باشد که آنها فکر می کنند تمام این وسایل در مدرسه لازم می شود و یا اینکه آنها انرژی لازم برای حمل همه چیز را دارند. دلیل آن هر چه باشد، کیف های پر شده می تواند تاثیرات مخربی روی کمر کودکان بگذارد. در اینجا، ما قصد داریم چند نکته ساده اما موثر را برای کاهش بار و اطمینان از این که فرزندان شما بیش از توان خود وزنی را حمل نمی کنند، بیان کنیم.

 

5 راه برای سبک کردن کیف مدرسه سنگین فرزندتان

کیف های مدرسه امروزه دارای تنوع بسیار زیادی در سبک ها و طرح های مختلف هستند و به فرزند شما این امکان را می دهد که از کیفی استفاده کند که آنها را منحصر به فرد کرده و در مدرسه برجسته باشد. با این حال، هنگام خرید کیف مدرسه، زیبایی نباید تنها مورد توجه شما باشد. شما همچنین باید به وزن کیف مدرسه فکر کنید زیرا این می تواند تأثیر بسزایی در سلامت فرزند شما داشته باشد.

 

اگر شما حداقل یکبار در مدرسه کیف مدرسه کوچک بچه خود را حمل کرده اید، بدون شک از سنگینی آن آگاه هستید. با نیاز به حمل تعدادی کتاب در کنار نسخه ها، جعبه های ناهار، لیوان ها و اقلامی برای فعالیت های بعد از مدرسه، می تواند وزن آن را افزایش دهد، که می تواند به کمر کودک شما آسیب برساند. عدم درمان این مشکل می تواند بر سلامت جسمی فرزند شما تأثیر منفی بگذارد، که در نهایت می تواند بر سلامت روانی او نیز تأثیر بگذارد.

 

با این حال، اگر این پنج نکته را رعایت کنید، مطمئن خواهید شد که کیف مدرسه کوچولوی شما سبک تر و راحت تر اداره می شود:

 

یک کیف جداگانه برای فعالیت های بعد از مدرسه

اگر کودک کوچک شما نیاز به آوردن وسایل اضافی برای فعالیت های بعد از مدرسه دارد، یک کیف جداگانه برای حمل آن به او بدهید. در حالی که ممکن است احساس کنید که فقط با دادن یک کیف بسته بندی شده با همه چیز زندگی آنها را آسان می کنید، پشت آنها بیشترین بار را تحمل می کند. وزن اضافی کیف آن ها را با حمل یک کیف کوچک کم کنید.

 

اگر فرزند شما دوست دارد بعد از مدرسه با همسالان خود بازی کند، می توانید کیف دیگری را برای او فراهم کنید و سپس آن را با آب، حوله و پیراهن های اضافی پر کنید. به این ترتیب، فرزند شما همچنان می تواند فعالیت های بیشتری را در طول روز انجام دهد بدون اینکه کمر و گردن خود را به خطر بیندازد.

 

راههای سبک کردن کیف مدرسه, داشتن کیف جداگانه برای فعالیت های بعد از مدرسه, روش های سبک کردن کیف مدرسه

نکته هایی برای سبک کردن کیف مدرسه

 

وسایل لازم ثابت را به حداقل برسانید

در صورت امکان، کودک کوچک خود را تشویق کنید تا نشانگرها و رنگ های خود را در مدرسه بگذارد تا هر روز آنها را به خانه نبرند. فقط لوازم تحریری را که در مدرسه استفاده می شود را داخل کیف او قرار بدهید. صرف نظر از تعداد مداد رنگی که فرزند شما دارد، اگر فرزند شما مداد رنگی 18-36 رنگ دارد و معلم از آنها خواسته بود که دوازده رنگ در طول روز بیاورند، دوازده رنگ مداد رنگی را داخل کیف او قرار دهید. 

 

از طرف دیگر، مجموعه ای در خانه و مدرسه داشته باشید تا به کاهش وسایل مورد نیاز برای پشت سر کمک کند. در حالی که ممکن است زیاد به نظر نرسد، اما کمک بسیاری می کند. این ترفند علاوه بر سالم نگه داشتن کمر، برای کودک شما نیز راحتی ایجاد می کند زیرا مجبور نیست هر زمان که از مدرسه به خانه می آید وسایل را بسته بندی و مرتب کند.

 

کتاب را در کلاس بگذارید

اکثر کلاس ها دارای امکاناتی هستند که دانش آموزان می توانند کتابها را در آنها قرار بدهند. اگر در مدرسه فرزندتان این امکانات وجود ندارد، با معلم درباره ایجاد چنین امکاناتی صحبت کنید زیرا این بدان معناست که کودک شما می تواند کتاب هایی را که برای انجام تکالیف به آنها نیاز ندارند در آن شب در مدرسه قرار بدهد.

 

بگذارید معلم متوجه شود که چرا از او اجازه می گیرید تا به فرزندتان اجازه دهید کتاب هایش را در مدرسه قرار بدهد. این می تواند بسیار مفید باشد، به ویژه اگر فرزند شما از کتاب های زیادی در مدرسه استفاده می کند.

 

جعبه ناهار حمل کنید

به جای اینکه سعی کنید ظرف غذای فرزند خود را در کیف او قرار بدهید، روی یک ظرف غذا سرمایه گذاری کنید که می توانند در دست داشته باشند. این کار نه تنها باعث صرفه جویی در فضای کیف مدرسه آنها می شود و کمی سبک تر می شود، بلکه از به هم ریختگی و قاطی شدن ساندویچ های شما جلوگیری می کند.

 

هرچه ظاهر غذا و میان وعده های آنها جذاب تر باشد، کودک شما علاقه بیشتری به خوردن آنها خواهد داشت. استفاده از ظرف غذا، این کار را برای شما بسیار آسان می کند که وعده های غذایی سالم را در رژیم غذایی فرزند خود قرار دهید.

 

قرار دادن وسایل الزامی داخل کیف کودکان, تکنیک های سبک کردن کیف مدرسه, نکاتی برای سبک کردن کیف مدرسه

نحوه ی سبک کردن کیف مدرسه بچه ها

 

مرتباً آن را تمیز کنید

کیف مدرسه فرزند شما اغلب به عنوان محل نگهداری دفتر، کتاب، مداد، مداد رنگی، خط کش و وسایلی که برای مدرسه مانند چوب خط، چینه مورد استفاده قرار می گیرد، بنابراین هر روز برای کاهش بار آن را تمیز کنید.

 

گردآوری: بخش کودکان بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------