پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700با پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700 رقابتی شارژ کنید
با پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700 به راحتی می‌توانید تلفن همراه خود را، که مجهز به قاب باتری شارژ بی‌سیم Qi (چی) است، با یک حرکت ساده و بدون مزاحمت هیچ سیمی شارژ کنید.

 

پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700,شارژ بی‌سیم Qi,شارژر بی سیم

 

این شارژر بازده انرژی بالایی دارد و می‌تواند طی ۳ ساعت و نیم یک باتری استاندارد را شارژ کند. البته همۀ دستگاه‌ها نمی‌توانند از این شارژر استفاده کنند. این شارژ تنها با مدل‌های REVOLUTION VS910 و SPECTRUM VS920 سازگاری دارد.


نحوۀ عملکرد سیستم شارژ بی‌سیم
سیستم شارژ بی‌سیم ال‌جی به شما امکان می‌دهد تا گوشی خود را بدون وصل کردن به جریان الکتریسیته شارژ کنید. فقط کافیست قاب باتری استاندارد خود را با قاب مجهز به Qi جایگزین کنید.

 

پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700,شارژ بی‌سیم Qi,شارژر بی سیم

 

 لازم به یادآوری است که این قاب به طور جداگانه از فروشگاه‌های مجاز قابل خریداری است. سپس، گوشی خود را روی این پد شارژکننده قرار می‌دهید. سیستم شارژ بی‌سیم می‌تواند باتری ۱۵۰۰ میلی‌آمپر گوشی شما را در ۴ ساعت به طور کامل شارژ کند!

 

پد شارژکنندۀ بی‌سیم WCP-700,شارژ بی‌سیم Qi,شارژر بی سیم

 

وقتی تلفن همراه خود را روی این شارژر می‌گذارید، پد شارژ بی‌سیم با یک صدای بیپ نشان می‌دهد که گوشی در حال شارژ است و چراغ نمایانگر ال‌ای‌دی وضعیت شارژ را نمایش می‌دهد تا بدانید چه زمانی شارژ کامل می‌شود و باتری گوشی شما پر می‌شود.
منبع:barsam.ir

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------