ماساژورِ دست گیمر‌های حرفه‌ای به بازار آمدشرکت ژاپنی Bauhutte یک ماساژور دست را مخصوص گیمرهای حرفه‌ای طراحی کرده که می‌تواند گردش خون را برای رقابت بهتر در رگ‌های دست به جریان بیاندازد.

به گزارش گجت نیوز؛ قطعاً دست‌های یک گیمر که ساعت‌ها پای بازی می‌نشیند و با کنسول یا کامپیوتر خود بازی می‌کند، به مرور زمان خسته می‌شود. یک شرکت ژاپنی به نام Bauhutte برای کمک به گیمرهای حرفه‌ای، یک ماساژور دست مخصوص را طراحی کرده است.

 

ماساژورِ دست ,اخبار اختراعات ,خبرهای اختراعات

 

ماساژور دست Bauhutte چگونه کار می‌کند؟

 ماساژور دست MSG-01H-BK که برای هر دو دست مورد استفاده قرار می‌گیرد، دارای یک ایربگ 15 لایه برای هر انگشت است و یک بشقابی مخصوص را نیز برای کف دست در بر می‌گیرد. دو حالت اصلی برای استفاده از این ماساژور وجود دارد: حالت Shiatsu برای کل دست و یا حالتی که فقط روی کشش انگشتان دست تمرکز می‌کند.

 

ماساژورِ دست ,اخبار اختراعات ,خبرهای اختراعات

شدت ماساژ قابل تنظیم است و یک گرم کننده دست نیز به عنوان یک آپشن در اختیار شما قرار دارد که استفاده از آن باعث بهبود گردش خون خواهد بود. همچنین هنگام استفاده از دستگاه، برای آنکه انگشتان شست دست شما هم ماساژ داده شود، باید دست خود را به طرف پهلو بچرخانید. دستگاه پس از 10 دقیقه استفاده به صورت خودکار خاموش می‌شود. Bauhutte پیشنهاد می‌کند پیش از انجام بازی برای گرم کردن دست‌های خود، هنگام بازی و پس از آن هم برای استراحت دادن به دست‌هایتان از این دستگاه استفاده کنید.

 

ماساژورِ دست ,اخبار اختراعات ,خبرهای اختراعات

 

شاید به عقیده بسیاری، یک ماساژور مخصوص گیمرها ایده مسخره‌ای به نظر برسد، اما واقعاً اینطور نیست.و بسیاری از گیمرهایی که در رقابت‌های ورزشی الکترونیکی شرکت می‌کنند بین دو نیمه مسابقه از گرم‌کن‌های دست استفاده می‌کنند تا به خوبی رطوبت دست آن‌ها گرفته شود و گردش خون در انگشت‌های آن‌ها به خوبی جریان پیدا کند. حتی برخی از سازمان‌های ورزش‌های الکترونیکی از یک ماساژور حرفه‌ای برای اینکه بازیکنان را در شرایط ایده‌آلی نگه دارند، استفاده می‌کنند.

 

از آنجا که تاکنون شرکت‌های دیگری هم دستگاه‌های ماساژور دست را وارد بازار کرده‌اند، طبیعی است که این شرکت ژاپنی برای بازاریابی این نسخه را مخصوص گیمرها تولید کرده باشد. این شرکت سازنده طیف گسترده‌ای از لوازم جانبی و مبلمان مخصوص گیمرها است و حتی یک ماساژور پا مخصوص گیمرها را هم عرضه کرده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------