امتیاز اسنپ چت چگونه کار می کند و چگونه امتیاز خود را افزایش دهیم؟آموزش کار با اسنپ چت, اسنپ چت چیست, کار با اسنپ چت

اسنپ چت قابلیت اجرا در گوشی های با سیستم عامل های ios و اندروید را دارد

 

چگونه امتیاز اسنپ چت را سریعاً افزایش دهیم؟ 

اسنپ چت، یک شبکه اجتماعی تصویر محور و چند رسانه ای به شمار می رود. قابلیت های گسترده ای در اپلیکیشن اسنپ چت تعبیه شده است. این برنامه توسط ایون اشپیگل و بابی مورفی در سال 2011 میلادی طراحی شده است. یکی از قابلیت های سرگرم کننده اسنپ چت، افزودن امتیاز می باشد. ما در این مقاله 9 تکنیک در خصوص افزایش امتیاز در اسنپ چت را بیان می کنیم.  

اسنپ چت چیست؟

یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در سطح جهان با میلیون ها طرفدار، اسنپ چت است. اسنپ چت به عنوان یک برنامه چند رسانه ای و تصویر محور قابلیت ارسال تصاویر و فایل های ویدئویی را برای کاربران فراهم کرده است. در واقع وجود فیلتر های جذاب در این اپ سبب شده است تا کاربران گسترده ای مجذوب بهره گیری از آن شوند. 

 

اسنپ چت قابلیت اجرا در گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل های ios و اندروید را دارد. این اپلیکیشن یکی از بهترین شبکه هایی است که می توان به وسیله ی آن به انتشار داستان های تصویر محور، محتوای خاص و مقالات کوتاه پرداخت. 

در سال 2011 میلادی دو دانشجو از دانشگاه استنفورد به نام های بابی مورفی و ایون اشپیگل اپلیکیشن اسنپ چت را راه اندازی کردند. 

 

یکی از بخش های سرگرمی اسنپ چت، افزودن امتیاز است. بی شک تعداد امتیاز های موجود در اسنپ چت بیانگر فعالیت کاربران در این اپلیکیشن است. 

کاربران قادر هستند امتیاز های دوستان را در اسنپ چت ملاحظه نمایند. برای مشاهده امتیاز های کابران ابتدا وارد صفحه چت یک کاربر  شوید.

 

سپس بر روی سه خط آبی موجود در سمت چپ صفحه کلیک کنید. در طی این روند، امتیاز های کاربر در بخش کناری حساب کاربری آن ها نمایش داده می شود. 

شایان توجه است در اپلیکیشن اسنپ چت قابلیت امتیاز با اصطلاح "Snapchat score" شناخته می گردد. 

 

روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت, اسنپ چت, چگونگی استفاده از اسنپ چت

تکنیک اول افزایش امتیاز در اسنپ چت به بررسی امتیاز فعلی اسنپ چت اختصاص دارد

 

روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت 

تکنیک اول؛ بررسی امتیازهای فعلی در اسنپ چت 

 

افزایش امتیاز در اسنپ چت, روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت, اسنپ چت

یکی از بخش های سرگرمی اسنپ چت افزودن امتیاز است

 

تکنیک اول افزایش امتیاز در اسنپ چت به بررسی امتیاز فعلی اسنپ چت اختصاص دارد. برای بررسی امتیاز ها وارد نرم افزار اسنپ چت شوید. سپس بر روی نماد پروفایل موجود در گوشه سمت راست ضربه بزنید. 

در بخش زیرین نام کاربری شما در اسنپ چت، تعداد امتیازهای فعلی تعبیه شده است. 

 

تکنیک دوم؛ ارسال و دریافت اسنپ 

در ازاء هر اسنپی که کاربران این برنامه به اشتراک می گذارند، یک امتیاز به تعداد امتیاز های فعلی افزوده می گردد. لذا برای افزایش امتیاز بهتر است به صورت روزانه در راستای ارسال اسنپ اقدام نمایید. 

بهتر است بدانید بهره گیری از اسنپ چت پس از یک وقفه چند روزه، با 6 امیتاز دهی همراه است.

 

تکنیک سوم؛ ارسال اسنپ برای کاربران متعدد

 

افزودن امتیاز در اسنپ چت, افزایش امتیاز در اسنپ چت, روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت

یکی از روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت افزودن دوستان در این برنامه است

 

همان طور که بیان کردیم با ارسال اسنپ برای دوستان و کاربران متعدد، امیتاز هایی به شما تعلق می گیرد. به طور مثال زمانی که یک اسنپ را برای پنج نفر از دوستان خود ارسال می کنید، حدود 5-6 امیتاز دریافت می نمایید. 

 

برای ارسال یک اسنپ به دوستان متعدد، پس از عکس برداری بر روی فلش سفید با عنوان "SEND" ضربه بزنید و نام دوست های خود را از میان کاربران متعدد انتخاب نمایید. 

بهتر است بدانید اسنپ های ارسالی به محض مشاهده توسط دوستان و کاربران حذف خواهند شد.

 

تکنیک چهارم؛ افزودن دوستان به اسنپ چت 

 

افزودن امتیاز در اسنپ چت, افزایش امتیاز در اسنپ چت, روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت

افزودن دوستان به اسنپ چت برای افزایش امتیاز در اسنب چت

 

یکی از روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت، افزودن دوستان در این برنامه است. در واقع شما برای هر درخواست دوستی که ارسال می کنید و از جانب دوستان مورد پذیرش قرار می گیرد، یک امتیاز کسب می نمایید.

 

برای افزودن دوستان در اسنپ چت می بایست از اسنپ کد دوستانتان عکس داشته باشید. پس از عکس برداری از اسنپ کد دوستان مورد نظر وارد اپلیکیشن اسنپ چت شوید و بر روی آیکون روح با عنوان " ghost" ضربه بزنید. 

 

وارد بخش افزودن دوستان شوید و گزینه "As by Snapcode" را انتخاب کنید. علاوه بر این شما می توانید با آگاهی از نام کاربری دوستان، بر روی گزینه "Add  by Username" ضربه بزنید. 

وارد گالری شوید و عکس اسنپ کد را اجرا کنید. سپس کد مربوطه را وارد بخش لیست دوستان نمایید. 

 

تکنیک پنجم؛ بازگشایی اسنپ های خوانده نشده 

 

اسنپ چت, چگونگی استفاده از اسنپ چت, تکنیک های افزایش امتیاز در اسنپ چت

بازگشایی اسنپ های خوانده نشده از روش های افزودن امتیاز در اسنپ چت 

 

در مقابل هر اسنپی که بازگشایی می شود، یک امتیاز به کاربر تعلق می گیرد. برای مشاهده اسنپ های دریافتی بر روی آیکون مسنجر موجود در سمت راست صفحه نمایش ضربه بزنید.

همچنین می توانید با کشیدن صفحه به سمت راست وارد صفحه گفت و گو ها شوید. در طی این عمل تاریخچه چت ها نمایش داده می شود و پیام های دریافتی خوانده نشده با یک مربع بزرگ تعبیه می گردند. 

 

براساس نوع محتوا پیام، رنگ آیکون مربع متغیر است. به طور مثال زمانی که محتوا پیام عکس است، رنگ مربع قرمز است و هنگامی که فرستده یک فیلم را ارسال کرده است، رنگ آیکون مربع به رنگ بنفش مبدل می شود. 

بهتر است بدانید با پخش مجدد اسنپ های ارسالی، امتیازی دریافت نمی شود. 

 

تکنیک ششم؛ افزودن اسنپ به استوری

 

آموزش کار با اسنپ چت, اسنپ چت چیست, کار با اسنپ چت

افزودن اسنپ به استوری برای افزایش امتیاز اسنپ چت 

 

 یکی از روش های افزودن امتیاز در اسنپ چت از طریق افزودن اسنپ به استوری صورت می گیرد. هر استوری در اسنپ چت به مدت 24 ساعت قابل مشاهده است و پس از آن حذف می گردد. 

 

برای اضافه کردن اسنپ در استوری، پس از عکس برداری یا فیلم برداری گزینه ارسال را با عنوان "Send" انتخاب نمایید. در گوشه بالا سمت چپ صفحه، آیکون دایره ای شکل " My Story" تعبیه شده است. شما می توانید با انتخاب داستان من، فرایند افزودن اسنپ به استوری را تکمیل کنید. 

 

تکنیک هفتم؛ پرهیز از ارسال پیام های مستقیم

ارسال پیام های مستقیم تأثیر مثبتی در افزایش امتیاز اسنپ چت ایجاد نمی کند. بدین ترتیب بر خلاف باور عده ای از کاربران با ارسال پیام، در میزان امتیاز های اپلیکیشن اسنپ چت تغییری شکل نمی گیرد. 

شما می توانید برای جلوگیری از ارسال پیام ها، وارد صفحه گفت و گو یک کاربر شوید. سپس با فشردن دکمه دایره ای شکل "Capture" روند جلوگیری از ارسال پیام ها را تکیمل نمایید. 

 

تکنیک هشتم؛ افزودن حساب های کاربری سلبریتی های جامعه در لیست دوستان 

یکی از روش های افزودن امتیاز در اسنپ چت، افزودن سلبریتی ها و ستاره های جامعه در لیست دوستان است. 

در واقع شما می توانید با افزودن سلبریتی ها از تماشای استوری های سرگرم کننده لذت ببرید و افزایش امتیاز چشمگیری را تجربه نمایید.

 

احتمال می رود سلبریتی های موجود در لیست دوستان هیچ گاه اسنپ های شما را باز نکنند. با این وجود با فرستادن اسنپ، به مجموع امتیاز های شما یک امتیاز اضافه می شود واز ایجاد مزاحمت برای دوستان جلوگیری به عمل می آید. 

 

تکنیک نهم؛ حفظ اسنپ استریک 

 

روش های افزایش امتیاز در اسنپ چت, اسنپ چت, چگونگی استفاده از اسنپ چت

حفظ اسنپ استریک یکی از تکنیک های افزایش امتیاز در اسنپ چت می باشد

 

اسنپ استریک زمانی شکل می گیرد که شما به همراه یک مخاطب در بازه زمانی جند روز به صورت مکرر یک نوع اسنپ را اشتراک گذاری نمایید. با تکرار عمل ارسال یک اسنپ، پس از گذشت 5 روز یک ایموجی آتش در صفحه اپلیکیشن نمایش داده می شود. 

 

اگر عمل اسنپ استریک را به مدت 100 روز تکرار نمایید، بالغ بر 100 ایموجی در اسنپ چت ظاهر می گردد. آخرین ایموجی اسنپ استریک یک ساعت شنی است که نشان از اتمام کار دارد. 

بدین ترتیب یکی از تکنیک های مؤثر برای افزایش امتیاز در اسنپ چت ، حفظ اسنپ استریک می باشد.  

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 چند گام بالاتر

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------