تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

خرید فالوور اینستاگرام ؟خرید فالوور,خرید فالوور اینستاگرام,فالوور

خرید فالوور

 

اینستاگرام به سرعت خود را به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین برنامه ها و ابزاری جدی برای تولید محتوا، بازاریابی و معرفی برندها تبدیل شده است و به همین خاطر است که اینستاگرام یکی از به محبوب ترین شبکه های اجتماعی است که بیش از 200 میلیون عضو فعال ماهانه دارد که 60 میلیون عکس را به اشتراک و 1.6 بیلیون لایک را در روز رد و بدل می کنند.

 

کافه فالوور به شما کمک خواهد کرد تا از طریق خرید فالوور اینستاگرام بتوانید در این فضای به شدت رقابتی فعالیتی موثر داشته باشید. ذکر یک نکته کوچک می تواند اهمیت اینستاگرام را برای برند شما روشن سازد، طبق مطالعه انجام شده در سال 2014، نرخ مشارکت برای برند ها در اینستاگرام برابر با 4.21 بوده است که این مقدار 58 برابر فیسبوک می باشد.

 

این اعداد با شما سخن می گویند، برای موفقیت برند خود از اینستاگرام به خوبی استفاده کنید تا برندتان دیده و به اشتراک گذاشته شود. اما برای موفقیت و افزایش فالوور اینستاگرام چه کاری باید انجام داد، باید از کجا شروع کرد و چگونه کار را پیش برد؟ همراه ما باشید که فوت و فن کار در اینستاگرام و محبوبیت در این شبکه اجتماعی را با شما مرور کنیم!

 

اینستاگرام یک فرصت طلایی است!

کسب و کارهای زیادی هستند که با ساخت یک پیج اینستاگرام، انتظار دریافت پاسخ و افزایش فروش و اعتبار برند خود هستند. قاعدتا یک پیج اینستاگرام مانند یک وبسایت یا یک محصول، نیازمند تبلیغات است تا رشد مناسبی داشته باشد و تنها ساخت این پیج و نشان دادن آن به مشتری های فعلی خودمان نمی تواند برای ما کارساز باشد.

 

توجه داشته باشید که هدف شما از ایجاد یک پیج اینستاگرام و افزایش فالوور آن، شناساندن برند خود به کسانی است که این برند را نمی شناسند یا تنها نامی از شما شنیده اند و در مرحله دوم است که هدف ما بر روش مشتریانی است که برند شما را می شناسند و دنبال کننده شما هستند.

 

چگونه برای پیج اینستاگرام مخاطب جذب کنیم؟

روش های متنوعی برای تبلیغات و افزایش فالوور پیج های اینستاگرام در وجود دارد که قطعا همه آن ها را در اینترنت دید اید، از روش های فالوور های فیک تا پست های تبلیغاتی در پیج هایی با فالوور بالا.

 

اما شما به جای تبلیغات در پیج های بزرگ که تنها توسط برخی فالوور های آن ها دیده می شود می توانید تمام فالوور های آن پیج را جذب کنید و هزینه ای بسیار معقول بپردازید. شما از طریق خرید فالوور واقعی اینستاگرام درکافه  فالوور می توانید از پیج های شبیه به خود فالوور واقعی فعال جذب کنید و پیج خود را ارتقا دهید. همچنین می توانید از طریق سایت ما خرید لایک اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام نیز انجام دهید.

 

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که در ابتدا برای عکاسان ساخته شد و به مرور زمان همه گیر شد. امروزه این نرم افزار چنان فراگیر شده است که کمتر کسی را می بینید که با آن آشنایی نداشته باشد و یک صفحه شخصی در آن نداشته باشد. اما جدا از استفاده شخصی، کسب و کار ها نیز برای تبلیغ کالا و خدماتشان از این فضا استفاده می کنند. اما رمز موفقیت در این فضا خرید فالوور ایرانی است. سوال اینجاست که چگونه باید این کار را انجام داد ؟

 

راه ساده و زمان بر افزایش فالوور اینستاگرام

ساده ترین و متداول ترین راه برای افزایش فالوور اینستاگرام این است که شما یک پیج اینستاگرام ایجاد نمایید و شروع به تولید محتوا کنید، دوستان و آشنایان خود را فالو کنید تا آن ها نیز شما را فالو کنند و با ارسال پست های جذاب، بتوانید نظر دیگر مخاطبین را جذب کنید و آن ها را نیز به فالوور های خود اضافه کنید.

 

مشکل این روش این است که ممکن است زمانی بسیار طولانی در انتظار شما باشد و حتی در طی زمانی طولانی نتوانید انتظارات خود را برآورده کنید. کسب و کار شما نیاز به این دارد که کاربران بسیاری پیج اینستاگرام شما را بازدید کنند و آن ها را بپسندند و به اشتراک بگذارند تا برند شما شناخته شود. قطعا در این مسیر زمانی بسیار طولانی در انتظار شما است.

 

تبلیغات هزینه بر در سایر پیج های اینستاگرام 

یکی دیگر از راه های افزایش فالوور اینستاگرام تبلیغات اینستاگرامی است. شما در این روش سفارش تبلیغات پیج خود را در پیج های اینستاگرامی که دارای فالورر های بالا هستند می دهید.

 

مبلغ هر تبلیغ بستگی به محبوبیت آن پیج اینستاگرام و همچنین مدت زمانی است که تبلیغ شما در آن پیج ماندگار است دارد. هدف در این روش این است که فالوور های پیجی که در آن تبلیغ خود را ثبت کرده اید، بنر تبلیغاتی شما را ببینند، به پیج شما بیاییند و شما را نیز فالو کنند. اما این روش دارای بازدهی مناسبی نیست.

 

در این روش شما باید هزینه ای بالا برای تبلیغات اینستاگرام بپردازید و نتیجه ای که خواهید گرفت مطابق با هزینه ای که نموده اید نیست. در یک تبلیغ اینستاگرامی که شما سفارش می دهید همه ی فالوور های آن پیج تبلیغ شما را مشاهده نمی کنند و شاید تعداد کسانی که تبلیغ اینستاگرام شما را مشاهده می کنند بسیار کمتر از تعداد فالوور های آن پیج باشد.

 

پس شما در حقیقت برای تعداد بازدید کمی مبلغ بالایی پرداخت خواهید کرد که در نهایت نتیجه ای مناسب برای شما رقم نخواهد زد.

 

فالوور فیک اینستاگرام، گول زننده و آسیب زا!

خرید فالوور اینستاگرام به صورت فالوور فیک مدت ها است که مشتریان خاص خود را دارد. کسانی هستند که به فکر فروش و تبلیغ کالا و خدمات خود نیستند و افزایش فالوور اینستاگرام را تنها به نوشته بالای پیج خلاصه می کنند و مهم نیست که این فالوور ها، مجازی هستند یا افراد واقعی آن ها را تشکیل می دهند. این افراد تنها به دنبال این هستند که پیج اینستاگرام با فالوور بالا داشته باشند.

 

خرید فالوور,خرید فالوور اینستاگرام,فالوور

خرید فالوور اینستاگرام

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام، به صرفه ترین، بهترین و سریع ترین راه

تمام موارد بالا ذکر شد تا بهترین روش به شما معرفی گردد و شما توانایی مقایسه را داشته باشید. خرید فالوور واقعی اینستاگرام به شما کمک می کند تا با هزینه ای معقول بتوانید فالوور واقعی و ایرانی را برای پیج خود جذب نمایید.

 

هزینه ای که شما در این روش پرداخت می کنید مطابق با تعداد فالوور هایی است که برای شما جذب شده است. شما می توانید با استفاده از سایت کافه فالوور، تعداد فالوور های مورد نظر خود را خریداری نمایید.

 

بعد از خریداری اعتبار شما می توانید پیج هایی را که مطابق با زمینه کاری شما هستند و تعداد فالوور های بالایی دارند را به ربات معرفی نمایید. سپس ربات به صورت خودکار، فالوور های آن پیج های اینستاگرام را برای شما فالوو می کند و بعد از فالو بک آن ها، به صورت خودکار آنفالو می شوند.

 

دقت نمایید که در این روش، علاوه بر جذب فالوور واقعی اینستاگرام، شما فالوور هایی با علاقه بالا به زمینه کاری خود جذب نموده اید. این موضوع به فعالیت کاربران شما در مواجهه با پیج اینستاگرام شما بسیار کمک خواهد کرد و لایک و کامنت پیج شما را بسیار بهبود خواهد بخشید. همچنین مواردی مانند لایک اتوماتیک به شما کمک خواهد کرد تا افزایش فالوور اینستاگرام خود را سرعت ببخشید.

 

با این کار ربات اینستاگرام به صورت خودکار بعد از فالو کردن، آخرین پست فرد را لایک می کند. با این کار توجه فرد به پیج شما بیشتر جلب می شود و امکان فالو کردن پیج اینستاگرام شما بالاتر می رود.

 

خرید فالوور چه مزیت‌هایی نسبت به سایر روش‌های جذب فالوور دارد؟

متاسفانه اخیرا گفته می‌شود که خرید فالوور نمی‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای رشد پیج باشد و دلیل آن ها این است که در این فرایند به پیج شما فالوورهای فیک افزوده می‎شود که هیچ فایده‌ای برای شما نداشته و حتی می‌توانند توسط اینستاگرام شناخته شده و منجر به محدودیت پیج شما شوند.

 

حقیقتا این دیدگاه درست است و فالوور فیک و غیرفعال می‌تواند ضررهای زیادی برای پیج شما داشته باشد. اما اگر بتوانید به فالوور واقعی و فعال دسترسی داشته باشید نه تنها ضرر نخواهید کرد بلکه در مدت زمان بسیار کوتاهی صاحب سود فراوان هم خواهید شد.

 

ساز و کار سایت خرید فالوور اینستاگرام به این صورت است که پیج شما را در معرض دید صدها هزار نفر قرار داده و به این شیوه افراد شما را می‌بینند و کاملا با اختیار کامل خود شما را فالو خواهند کرد. این موضوع از 2 جهت برای شما اهمیت خواهد داشت:

 

اولا این که با در معرض دید قرار گرفتن، فالوورهای جدید با اختیار خود شما را فالو می‌کنند و این موضوع توسط اینستاگرام شناسایی شده و الگوریتم‌های این شبکه‌ی اجتماعی متوجه می‎شوند که پیج شما از کیفیت بالایی برخوردار است لذا به صورت نمایی شما را در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهد داد. در نتیجه در مدت کوتاهی فالوورهای بسیاری کسب خواهید کرد.

 

دوما این که فالوورهایی که جذب می‌کنید کاملا فعال و واقعی هستند و در اینستاگرام به صورت روزانه و دائمی فعالیت داشته و پیج‌های مختلف را فالو کرده و محتوای آن ها و شما را لایک کرده و کامنت می‌گذارند و خود نیز اقدام به انتشار محتوا یا استوری گذاشتن می‌کنند. در نتیجه آثاری که در خرید فالوور فیک وجود دارد در این نوع از فالوور هویدا نیست.

 

سرعت بالای کار یکی دیگر از مهم ترین دلایلی است که افراد اقدام به خرید فالوور می‌کنند. اگر جذب فالوور را بر اساس تولید محتوا و کسب فالوور ارگانیک قرار دهیم، آنگاه نزدیک به 1 سال طول می‌‎کشد تا بتوانیم به تعداد فالوور حداقلی و قابل قبول دست پیدا کنیم. به علاوه شما باید به طور روزانه برخی از دستورالعمل‌ها را در اینستاگرام به طور منظم انجام دهید.

 

برای مثال هر روز 1 تا 5 نفر که می‌توانند برای پیج شما مناسب باشند را فالو کرده و پست‌های دوستان و سایر پیج‌های مرتبط را لایک و کامنت بگذارید تا افراد دیگر شما را دیده و دنبال کنند. بنابراین زمان زیادی را باید صرف کنید. این در حالی است که خرید فالوور بیش از چند دقیقه وقت شما را نمی‌گیرد و در مدت کوتاهی فالوورهای جدید به پیج شما افزوده خواهند شد.

 

هزینه‌ی کم هم یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت خرید فالوور است. خوب می‌دانید که تولید محتوا خصوصا تولید محتوای ویدئویی چقدر گران است و برای هر محتوای 1 دقیقه‌ای باید چقدر هزینه کنید.

 

از آنجایی که جذب ارگانیک فالوور وابسته به تولید محتوای ویدئویی است لازم است که بیش از 1 سال به صورت مداوم هزینه کنید تا بتوانید فالوور جذب کنید. در حالی که خرید فالوور هزینه‌‌ای به مراتب کمتر برای شما به دنبال دارد و جذب فالوور در آن هم قطعی است و هیچ اما و اگر وجود نخواهد داشت.

 

چگونه در اینستاگرام کسب و کار خود را ایجاد کنیم؟

در سال های اخیر، اینستاگرام به بزرگترین و محبوبترین شبکه اجتماعی ایران و جهان تبدیل شده است و تقریبا حدود 80 درصد مردم ایران که دارای گوشی هوشمند هستند نیز از این برنامه استفاده می‌کنند. در این بین داشتن حساب کاربری اینستاگرام و افزایش دنبال کنندگان در آن تاثیر بسزایی در افزایش فروش و محبوبیت کسب کار شما دارد.

 

یکی از بهترین و پرکاربردترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام می‌باشد که شما را نسبت به رقبای خود متمایز می کند که به مرور زمان خود سبب افزایش درآمد تان میشود همچنین شما می توانید با خرید فالوور واقعی ایرانی پیج خود را محبوب کنید.

 

قابلیتی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد شده است موجب جلوگیری از صرف هزینه های بسیار گزاف می‌شود. در حال حاضر بوسیله اینستاگرام می توانید با مبالغ بسیار پایینی تبلیغات مناسب جامعه هدف خود را داشته باشید.

 

امکانات و ویژگیهای خاص اینستاگرام باعث حضور پر شور و قابل توجه صاحبان کسب‌ و کار های مختلف در آن شده است و تبدیل شدن آن به سریعترین، بهترین و موثرترین راه تبلیغ و جذب مشتری گردیده بر اساس آخرین آمار که در پایان سال ۲۰۱۷ اعلام شد، اینستاگرام موثرترین شبکه اجتماعی در جذب مشتری و افزایش سودآوری است. با توجه به آمارهای انتشار یافته از سوی کشورهای اروپایی، نشان می دهد که اغلب کسب و کارهای بزرگ و کوچک حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارند.

 

حرکت به سوی شبکه های اجتماعی برای کسب و کار های سنتی به امری مهم تبدیل شده و روز به روز نیاز به آن پر رنگ تر می شود. اگر حوزه فعالیت پیج اینستاگرامی شما خارج از کشور می باشد می توانید با خرید فالوور خارجی و خرید لایک ارزان کسب و کار خود را رونق ببخشید و فالوور های بیشتر را جذب کنید.

 

فالوور چیست یا فالوور کیست؟

فالو کردن به معنای دنبال و پیروی کردن است، حال ما در شبکه های اجتماعی اغلب کلمه follow را می‌بینیم و خیلی از کاربران معنی این واژه انگلیسی را نمی دانند. شما با کلیک روی follow قبول می کنید که می خواهید آن کاربر و تمامی فعالیت هایی که این کاربر در اینستاگرام انجام می دهد را مشاهده کنید.

 

شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام محبوبیت پیج خود را افزایش دهید. زمانی که مطلبی را در پیج خود به اشتراک می‌گذارید آن مطلب برای فالوورهای شما به نمایش گذاشته می‌شود و آن ها می‌توانند برای آن پست لایک یا کامنت بزنند.

 

خرید فالوور اینستاگرام چه زمانی و برای چه کسی لازم است؟

با توجه به اینکه برای داشتن محبوبیت و رسمیت بالاتر در شبکه های اجتماعی هرچه فالوور بیشتر باشد، به معنای محبوبیت و درآمد بیشتر است این امر خود گویای مهم بودن مبحث Follower می‌باشد. در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز شما می توانید با افزایش تعداد فالوورهای خود شروع به کسب درآمد از پیج خودتان نمایید.

 

بهترین استراتژی برای افزایش محبوبیت در اینستاگرام افزایش فالوور است و بهترین راه برای افزایش فالوور خرید فالوور واقعی و فعال است. برای اینکه شما فالوورهای زیادی داشته باشید باید برخی اصول افزایش فالوور را فرا بگیرید و پست های ناب و مردم پسندی را در پیج خود قرار دهید.

 

حال در ابتدای کار برای اینکه مردم به پیج شما اعتماد کنند باید مقداری فالوور واقعی برای پیج خود خریداری نمایید تا فالوور شما در حد قابل قبولی دیده شود. شما با خرید فالوور زمینه را برای جذب فالوور با کیفیت و واقعی و فعال ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز بشمار می‌آید.

 

اگر پیج اینستاگرام شما فالوور زیاد داشته باشد باعث اعتماد بیشتر و تبدیل شدن فرد به مشتری و این بهتر از نمایش صفحه شما به صدها نفر و بی‌نتیجه ماندن آن است. کاربران زمانی که می‌بینند شما فالوور زیادی دارید خود به خود شما را دنبال می‌کنند و بیشتر مورد توجه آن ها قرار می‌گیرید.

 

شما با خرید فالوور برای یک صفحه تجاری، در واقع راه «بازاریابی اینستاگرام» و «جذب مشتری از طریق اینستاگرام» را به ساده ترین و سریع ترین شکل طی خواهید کرد.

 

چرا باید فالوور اینستاگرام بخریم؟

در ابتدای راه خرید فالوور یکی از بهترین گزینه های هر کاربر است که می توانید برای شروع کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید. خرید فالوور راه صد ساله را به راهی یک شب تبدیل می‌کند و باعث افزایش فروش و رسیدن به سود کلان می‌شود.

 

با خرید فالوور شما باعث ایجاد اعتماد و حس رضایت بین کاربران خود می شوید و آن ها نیز به شما اعتماد می کنند و محصولات تبلیغاتی شما را می خرند. همچنین در این حالت آن ها اغلب دوست دارند که پست های شما را لایک و کامنت بگذارند.

 

خطر ریزش فالوور اینستاگرام خریداری شده

امروزه ریزش فالوور خریداری شده یکی از مشکلات اساسی افرادی است که برای پیج اینستاگرام خود فالوور فیک می خرند. امروزه تعداد سایت های فروش فالوور اینستاگرام خیلی زیاد شده است و همه سایت ها فقط قصد فروش فالوور به هر نحوی هستند. اما به شما توصیه می کنیم که اگر در خرید فالوئر احتیاط کنید و نکات مهم و تجربیات شرکت ارائه دهنده خدمات را بررسی کنید.

 

چرا فالوور واقعی و فعال بخریم؟

اینستاگرام بخاطر الگوریتم های پیشرفته ای که دارد همه روزه سعی در پاک کردن اکانت ها و فالوور های فیک از اینستاگرام است. ولی وب سایت خرید فالوور اینستاگرام به همه ی این نکات آگاه هست و به همین خاطر برای شما از اکانت های واقعی اینستاگرام خدمات رسانی می کند و احتمال ریزش فالوورها را به صفر می رساند.

 

همچنین قابل تامل است که اغلب مردم ما از نوجوان گرفته تا بزرگسال در مورد شبکه های اجتماعی اطلاعات مختصر و اجمالی دارند. مردم در صورت مشاهده پیج های با تعداد فالوور و لایک پایین به آن ها اعتماد نمی کنند و سریع آن را آنفالو می کنند.

 

البته برخی از پیج ها وجود دارند که برای افزایش تعداد فالوور پیجشان با دیگر پیج های همتراز تبادل می کنند و در این صورت نیز مقدار جذب فالوور بسیار پایین است، حتی برخی از افراد بخاطر تبادل های نامناسب و بی رویه آن پیج رو آنفالو می کنند.

 

یکی از روش های موجود صرف هزینه و تبلیغ کردن است که واقعاً هزینه‌ های سرسام آوری دارد و بازدهی آن ها هم خیلی کم است. در تبلیغات درست و قانونمند شما تنها می توانید در بهترین حالت 20% بازدید کنندگان را برای پیج خود جذب کنید که کاری بس دشوار و هزینه آور است.

 

راه دوم این است که ما با استفاده از خرید فالوور، اعضای پیجمان را بالا ببریم تا هم در تبادلات جایگاه بهتری داشته باشیم و هم اعتبار پیج ما بالاتر برود تا کاربران اعتماد بیش‌تری داشته باشند و آنفالو نکنند و در ادامه با بالا بردن کیفیت مطالب باعث ورود اعضای جدید شوید.

 

خرید فالوور واقعی اینستاگرام چگونه است؟

 تمامی سفارشات خرید فالوور واقعی اینستاگرام، که شما در این سایت ثبت می نمایید، کاملا با دقت و توجه توسط تیم ما بررسی می شود. و فالوورهای واقعی و اکتیو که در اینستاگرام حساب کاربری فعال دارند را برای شما ثبت می کنند.

 

همچنین از دیگر مزایای تیم ما سرعت و دقت بسیار بالا می باشد که در کمترین زمان ممکن سفارشات مد نظرتان را بر روی اکانت اینستاگرام شما اعمال می نمایند. ریزش فالوور ها معیاری است که میزان واقعی بودن فالوور ها را می سنجند، شما با بررسی مقدار ریزش فالوور های خود به سخن ما اعتماد خواهید کرد. بالا بودن فالوور و لایک پست‌ها تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج اینستاگرام شما دارد.

 

خرید فالوور,خرید فالوور اینستاگرام,فالوور

فالوور

 

چرا از کافه فالوور خرید کنیم؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام با داشتن تیمی مجرب و فعال سال هاست که در زمینه خدمات ‌دهی اینستاگرام فعالیت می کند.

 

این تیم با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در کشور می باشد.

 

همچنین تیم ما با داشتن پشتیبانی 24 ساعته و پاسخگویی سریعی که دارد یکی از بهترین سیستم های مدیریت مشتری را دارد.

 

خدمات ارائه شده در این سایت با قیمت بسیار ارزان و معقول ثبت شده است که نسبت به قیمت رقبا بسیار پایین تر است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------