مراحل ساده برای تغییر شماره تلفن در اینستاگرامتغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون,تغییر شماره موبایل در اینستاگرام

تغییر شماره موبایل در اینستاگرام

چطوری شماره تلفن در اینستاگرام را به راحتی تغییر بدیم؟

در این مقاله از بیتوته با نحوه  تغییر شماره تلفن در اینستاگرام با روش‌ها و مراحل مختلف آن آشنا خواهید شد. با توجه به اینکه شماره تلفن در اینستاگرام از مهمترین اطلاعات حساب کاربری است، تغییر آن ممکن است برای کاربران مبتدی دشوار باشد. با مطالعه این مقاله، می‌توانید با اطمینان کامل شماره تلفن خود را در اینستاگرام تغییر دهید.

امروزه اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی است و بسیاری از افراد از آن برای ارتباط با دوستان، خانواده و همکاران خود استفاده می‌کنند. با توجه به اهمیت شماره تلفن همراه در احراز هویت و امنیت حساب کاربری، ممکن است نیاز داشته باشید تا شماره تلفن همراه خود را در اینستاگرام تغییر دهید.

 

در اینجا روش تغییر شماره تلفن همراه در اینستاگرام را برای شما توضیح می‌دهیم. با این روش می‌توانید شماره تلفن همراه خود را با شماره جدیدی که قصد دارید استفاده کنید، به راحتی در اینستاگرام تغییر دهید.

 

اگر شماره تلفن شما تغییر کرده است، می خواهید آن را در اینستاگرام به روز کنید تا همیشه بتوانید به درستی به حساب خود دسترسی داشته باشید. می توانید این کار را با دسترسی به اطلاعات شخصی خود از تنظیمات نمایه و/یا تنظیمات امنیتی خود از تنظیمات حساب خود انجام دهید.

 

تغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون, چگونگی تغییر شماره در اینستاگرام

چگونگی تغییر شماره در اینستاگرام

 

نحوه تغییر شماره تلفن در اینستاگرام برای ورود به سیستم

این مراحل را برای تغییر شماره تلفن خود در تنظیمات اطلاعات شخصی خود دنبال کنید تا بتوانید از آن برای ورود به حساب خود استفاده کنید. می توانید این کار را از برنامه موبایل برای iOS/Android و همچنین از Instagram.com در وب انجام دهید.

 

1. هنگامی که داخل حساب اینستاگرام خود هستید، با ضربه زدن روی نماد پروفایل خود در منوی پایین (برنامه موبایل) یا انتخاب نماد پروفایل خود در گوشه سمت راست بالای صفحه (وب) و انتخاب پروفایل از لیست کشویی به نمایه خود دسترسی پیدا کنید.

 

2. Edit Profile را انتخاب کنید.

 

3. به دنبال قسمت Phone یا Phone Number با شماره تلفن قدیمی خود در آن بگردید، سپس آن را حذف کنید و شماره تلفن جدید خود را به جای آن تایپ کنید.

 

تغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون, ویرایش شماره تلفن اینستاگرام

مراحلی که باید در اپلیکیشن اینستاگرام برای ویرایش شماره تلفن خود انجام دهید

 

4. روی Done در بالا سمت راست (برنامه موبایل) ضربه بزنید یا دکمه آبی Submit (وب) را انتخاب کنید.

 

نکته 1 : آیا حساب تجاری دارید؟ می‌توانید شماره تلفن مرتبط با کسب‌وکار متفاوتی را از شماره‌ای که در تنظیمات شخصی‌تان استفاده می‌شود برای نمایش در اطلاعات تماس نمایه‌تان نمایش دهید. Edit Profile را از نمایه کسب و کار انتخاب کنید سپس  Contact Options > Business phone number را انتخاب کنید و شماره کسب و کار خود را در فیلد داده شده تایپ کنید. Done را انتخاب کنید تا ذخیره شود.

 

نکته 2 : برای نسخه اندروید اینستاگرام از این دستورالعمل‌ها استفاده کنید: در اینستاگرام، نماد پروفایل خود را انتخاب کنید سپس مراحل زیر را انجام دهید.

Edit Profile > Personal Information Settings > Phone (or Phone Number)

 Done (یا Submit) > Next > شماره تلفن را دوباره وارد کنید> Next > شماره تلفن جدید را وارد کنید.

 

چگونه شماره تلفن خود را در اینستاگرام برای احراز هویت دو مرحله ای تغییر دهیم؟

اگرچه می توانید احراز هویت دو مرحله ای را هم از طریق برنامه تلفن همراه و هم از طریق وب غیرفعال و فعال کنید، اما فقط می توانید شماره تلفن خود را که برای احراز هویت دو مرحله ای استفاده می شود از طریق برنامه تلفن همراه تغییر دهید. اگر آن را تغییر دهید، به طور خودکار شماره تلفنی را که در اطلاعات شخصی خود دارید (برای ورود به سیستم استفاده می شود) به روز می کند.

 

دستورالعمل‌های زیر فرض می‌کنند که شما قبلاً احراز هویت دو مرحله‌ای را برای اینستاگرام فعال کرده‌اید و می‌خواهید شماره تلفن فعلی را به شماره دیگری تغییر دهید.  (اگر قبلا این کار را انجام نداده اید می توانید از این لینک احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید)

 

1. هنگامی که وارد حساب اینستاگرام خود هستید، روی نماد منو در گوشه سمت راست بالا و سپس Settings ضربه بزنید.

2. روی Security ضربه بزنید.

3. روی Two-Factor Authentication ضربه بزنید.

 

تغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون, تغییر تلفن در احراز هویت دو مرحله ای در برنامه اینستاگرام

تغییر تلفن در احراز هویت دو مرحله ای در برنامه اینستاگرام

 

4. روی ON در کنار پیام متنی ضربه بزنید.

5. روی Text Message ضربه بزنید.

6. شماره تلفن فعلی خود را در قسمت داده شده حذف کنید و شماره تلفن جدید خود را تایپ کنید تا جایگزین شود.

 

تغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون, مراحل نهایی تغییر شماره تلفن خود در برنامه اینستاگرام

مراحل نهایی تغییر شماره تلفن خود در برنامه اینستاگرام

 

7. روی Next ضربه بزنید.

 

8. اینستاگرام کدی را از طریق پیامک به شماره تلفن جدیدی که وارد کرده اید برای تایید تغییر ارسال می کند. پس از دریافت کد، آن را در قسمت داده شده وارد کرده و روی Next ضربه بزنید.

 

9. به صورت اختیاری کدهای بازیابی داده شده را ذخیره کنید و برای تکمیل فرآیند روی Next و سپس Done ضربه بزنید.

 

تغییر شماره در اینستاگرام, تغییر شماره در اینستاگرام ایفون, تغییر شماره در اکانت اینستاگرام

تغییر شماره در اکانت اینستاگرام

 

سوالات متداول درباره تغییر شماره در اینستاگرام

1. اگر مراحل بالا را انجام دادم ولی شماره تغییری نکرد چه کنم؟

اگر مراحل بالا را انجام دادید و شماره تلفن شما هنوز تغییر نکرد، ممکن است چند دلیل وجود داشته باشد. ابتدا، مطمئن شوید که شماره تلفن جدید شما وارد شده است و با هیچ خطای تایپی مواجه نیست. همچنین مطمئن شوید که شماره تلفن جدید شما مسدود نیست. اگر هنوز شماره تلفن جدید خود را دریافت نکردید، می توانید با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا مشکل را حل کنید و شماره تلفن خود را تغییر دهید.

 

2. زمانی كه شماره را تغيير دهیم صاحب شماره قبلی ميتواند وارد پيج اينستاگرام شود؟

اگر شماره تلفنی که در اینستاگرام ثبت شده تغییر کند، شخصی که دارای آن شماره تلفن قبلی است به راحتی می‌تواند با استفاده از آن شماره وارد حساب کاربری در اینستاگرام شود. بنابراین، بهتر است پس از تغییر شماره تلفن، از طریق تنظیمات امنیتی همچون فعال کردن اعلان‌های ورودی، حساب کاربری خود را محافظت کرده و از دسترسی سایر افراد جلوگیری کنید.

 

3. حساب کاربری من در اینستاگرام بدون دلیلی خارج شده است و کد به شماره قبلی که در دسترسم نیست ارسال می شود. چطور می‌توانم دوباره وارد حساب کاربری خود شوم؟

به نظر می‌رسد که شماره تلفنی که در اینستاگرام ثبت شده است، تغییر کرده و شما دسترسی به آن شماره را ندارید. برای حل این مشکل، می‌توانید به قسمت "ریکاوری حساب کاربری" در اینستاگرام بروید و با استفاده از ایمیل یا نام کاربری خود، اقدام به بازیابی حساب کاربری خود کنید. در صورتی که هیچ یک از این دو اطلاعات را هم ندارید، می‌توانید با تیم پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیرید و مشکل خود را با آن‌ها مطرح کنید.

 

سخن پایانی درباره تغییر شماره در اینستاگرام

تغییر شماره تلفن در اینستاگرام، می‌تواند برای افرادی که به تازگی شماره تلفن خود را تغییر داده‌اند، مفید باشد. این عملیات با استفاده از مراحل ساده و آسانی قابل انجام است و می‌تواند به شما کمک کند تا اطلاعات حساب کاربری خود را به روز کنید. با این حال، بهتر است پس از تغییر شماره تلفن، از طریق تنظیمات امنیتی همچون فعال کردن اعلان‌های ورودی، حساب کاربری خود را محافظت کرده و از دسترسی سایر افراد جلوگیری کنید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آموزش و مشاوره,آموزش کامپیوتر

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023