آموزش ارسال ایمیل‌های حرفه‌ای به کمک MailChimpارسال ایمیل‌های حرفه‌ای و حساب شده با طراحی مدرن به همکاران، مشتری‌ها و حتی آشنایان یکی از فاکتورهای بسیار مهم در موفقیت و تاثیرگذاری بر روی افراد است. استفاده از سرویس‌هایی همچون یاهو، هات میل و جی‌میل کمک زیادی به ما برای ارسال و دریافت ایمیل‌ها می‌کند. اما ما به کسانی که می‌خواهند امکاناتی ماورای سرویس‌های مذکور را در اختیار داشته باشند، MailChimp را پیشنهاد می‌کنیم. در ادامه با این سرویس رایگان و فوق حرفه‌ای بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

MailChimp به کاربران امکانات بسیار متنوع و متفاوتی را ارائه می‌کند و تجربه ایمیلی خوبی را برایشان به ارمغان می‌آورد.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

اگر صاحب یک وب‌سایت هستید، به کمک سرویس مذکور قادر به زمان‌بندی ارسال ایمیل‌های مورد نظر به بازدیدکنندگان خواهید بود. علاوه بر این، با وجود قابلیت اشتراک (Subscribe) قادر به ایجاد ارتباط حرفه‌ای‌تر با کاربران وب‌سایت خود می‌باشید. اگر قصد ارسال ایمیل‌های بسیار زیاد ( ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ ایمیل در ماه و یا سال) را نداشته و فقط ۱۰۰ الی ۲۰۰ ایمیل را در نظر دارید، سرویس این امکان را به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد؛ هرچند به کسانی که قصد پیشرفت وب‌سایت و یا حوزه کاری خود را دارند پیشنهاد می‌کنیم ایمیل‌های بیشتر و در عین حال حساب شده‌تری را برای کاربران مختلف ارسال کنند.

 

در ادامه نحوه ثبت نام و استفاده از این سرویس را به شما آموزش خواهیم داد.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله اول: ساخت اکانت کاربری
ابتدا در مرورگر خود به وب‌سایت سرویس MailChimp مراجعه کنید. (http://mailchimp.com) در صفحه‌ی اول این وب‌سایت و همچنین در بخش Feutures می‌توانید با امکانات این سرویس بیشتر آشنا شوید. در این بخش با کلیک بر روی گزینه Sign Up For Free می‌توانید به راحتی اکانت کاربری رایگان خود را بسازید. پس از کلیک بر روی این گزینه، اطلاعات خود را وارد کنید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله دوم: اطلاعاتی در مورد شغل
علاوه بر اطلاعات شخصی، سوالاتی در مورد نوع فعالیت و شرکت شما، تعداد کارمندان و سابقه کاری از شما پرسیده خواهد شد. پاسخ به این سوالات سرویس مذکور را بیشتر با نوع نیازهایتان آشنا می‌کند.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله سوم: داشبورد
پس از اتمام مراحل ثبت اکانت کاربری، به بخشی با نام داشبورد منتقل می‌شوید؛ مرکز فعالیت شما اینجاخواهد بود. تمامی امکانات و آپشن‌های ضروری در لیست سمت چپ قرار گرفته‌اند و به سرعت می‌توان به آن‌ها دسترسی داشت. برای شروع بر روی گزینه‌ی Create A compagn کلیک نمایید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

قدرت و امکانات MailChimps در صفحه‌ی بعد مشخص خواهد شد. در این صفحه امکانات بی‌نظیری قرار گرفته شده که از جمله آنان می‌توان به ردیابی پاسخ دریافت‌کنندگان، بازخورد اجتماعی ایمیل و حتی تبدیل فرمت ویدیوهای ایمیل اشاره کرد.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله چهارم:طراحی و دیزان نهایی ایمیل
در نهایت می‌توانید شکل و شمایلی زیبا و متفاوت به ایمیل‌های خود بدهید؛ از انتخاب قالب‌های ساخته خودتان گرفته تا استفاده از ده ها تم از قبل طراحی شده توسط سرویس MailChimps.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

مرحله پنجم: افزودن نهایی موارد مختلف
با انتخاب گزینه‌ی Preview، پیشن نمایشی از ایمیل را ببینید و در صورت نیاز تغییرات نهایی را اعمال کنید. سپس با انتخاب گزینه‌ی Send، ایمیل یا ایمیل‌های خود را ارسال کنید.

 

طراحی ایمیل حرفه ای,ترفندهای اینترنتی

 

این سرویس برای کسانی که به صورت حرفه‌ای از ایمیل استفاده می‌کنند، ایده‌آل و بسیار کارآمد بوده و تاثیر به سزایی بر روی حوزه فعالیت آن‌ها می‌گذارد. امیدواریم از این مقاله آموزشی استفاده لازم را برده باشید.

منبع:gooyait.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------