مخفی کردن وضعیت فعالیت در Facebook Messengerچگونه در مسنجر فیس بوک دیده نشویم, مخفی کردن وضعیت فعالیت در Facebook Messenger

نرم افزار مسنجر فیس بوک

 

برنامه مسنجر فیس بوک این امکان را به کاربران خود می دهد که ، در لیست خود بتوانید آنلاین بودن یا نبودن دوستان خود را بررسی کنند که خوشبختانه ، این ویژگی را می توانید خاموش کنید.

 

به طور پیش فرض ، وضعیت فعالیت روشن است ، و هنگامی که این وضعیت فعال باشد ، دوستان و مخاطبین یک نقطه سبز یا زمانی را در کنار عکس نمایه شما مشاهده می کنند که نشانگر آخرین زمان فعالیت شما است. این وضعیت همچنین در سایر مناطق برنامه های Facebook و Messenger نمایش داده می شود. و اگر دوستانتان وضعیت فعالیت را فعال کرده اند ، همین مورد را برای آنها مشاهده خواهید کرد.

 

وضعیت فعال خود را در Android یا iOS خاموش کنید :

برای پنهان کردن وضعیت فعالیت خود ، روی نماد نمایه خود در بالا سمت چپ ضربه بزنید تا فهرست تنظیمات باز شود. سپس بر روی "Active Status"  در زیر تنظیمات پروفایل ضربه بزنید . در مرحله بعد ،روی نوار لغزنده کنار  "Show when you're active " ضربه بزنید ، سپس "Turn Off" را از پنجره انتخاب کنید و وضعیت فعال شما غیرفعال می شود.

 

چگونه در مسنجر فیس بوک دیده نشویم, مخفی کردن وضعیت فعالیت در Facebook Messenger

 مخفی کردن وضعیت فعالیت در Facebook Messenger

 

چگونه موارد پس از غیرفعال کردن وضعیت فعال ظاهر می شوند :

هنوز می توانید به دوستانتان پیام دهید و مکالمات جدید را شروع کنید ، اما هیچ یک از مخاطبین شما را فعال نمی بینند. همچنین ، شما نمی توانید ببینید که آیا یکی از دوستانتان فعال است یا چه مدت آنها غیرفعال بودند. در صورت نیاز به فعال کردن وضعیت ، مجدداً دستورالعمل های بالا را دنبال کنید ، یا روی زبانه "People" در انتهای صفحه ضربه بزنید و "Turn On " را ضربه بزنید.

 

چگونه در مسنجر فیس بوک دیده نشویم, مخفی کردن وضعیت فعالیت در Facebook Messenger

چگونه در مسنجر فیس بوک دیده نشویم

 

با این وجود یک واقعیت وجود دارد. فیس بوک می گوید ، "اگر وضعیت فعال را در یک جا غیرفعال کنید ، هنوز در هر مکانی دیگر که از Facebook یا مسنجر استفاده می کنید فعال یا اخیراً فعال ظاهر خواهید شد ، مگر اینکه این تنظیمات را در آن مکان ها نیز خاموش کنید." این بدان معنی است که اگر از فیس بوک یا مسنجر در دستگاه های دیگر استفاده می کنید ، لازم است که آن را نیز در آنجا غیرفعال کنید.

 

 

گردآوری:بخش کامپیوتر و اینترنت بیتوته 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------