توییتر در بحران؛ ایلان ماسک دفاتر شرکت را تا دوشنبه تعطیل کرد/ استعفای گسترده کارکنانتوییتر،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
به دنبال اخراج کارکنان و بالا گرفتن اعتراض‌های داخلی نسبت به سیاست‌های ایلان ماسک در توییتر این شرکت اعلام کرد که به طور موقت دفتر خود را تعطیل کرده است.

به گزارش تسنیم، شرکت توییتر به دستور مالک این شرکت، «ایلان ماسک» اعلام کرده تمامی دفاتر آن تعطیل است و تا روز دوشنبه از ورود کارمندان جلوگیری خواهد شد. گزارش‌ها حاکی است صدها نفر از کارکنان این شرکت اعلام کرده‌اند به دلیل دیدگاه‌های جدید ایلان ماسک از ادامه کار خودداری خواهند کرد.

 

مقام‌های شرکت به کارمندان گفته‌اند تمامی دفاتر توییتر به طور موقت تعطیل است و انتظار می‌رود بازگشایی در روز دوشنبه انجام شود. توییتر دلیل این تصمیم را اعلام نکرده اما برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند دلیل تعطیلی، بیم ایلان ماسک از احتمال خرابکاری و ناآرامی‌های داخلی بوده است.

 

پیش از این رسانه‌ها گزارش داده بودند ایلان ماسک به کارکنان دستور داده بین «ساعات طولانی کار فشرده یا از دست دادن شغل» یکی را انتخاب کنند. این تصمیم با استعفای گسترده کارکنان شرکت توییتر همراه شده است.

 

ماسک به دلیل تغییرات بنیادینی که در این شرکت ایجاد کرد مورد انتقاد قرار گرفت و ماه گذشته آن را به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرد. توییتر در زمان تصاحب توسط ماسک نزدیک به 7500 کارمند داشت، اما نیمی از آن‌ها اخراج شدند. همچنین برنامه ماسک برای فروش تیک آبی نیز با موج انتقادی بزرگی از سوی برندها و اشخاص شناخته شده در توییتر مواجه شد.

 

با گذشت زمان، تعداد کارکنان این شبکه اجتماعی به 2900 نفر رسید و حالا هم صدها کارمند استعفا کرده‌اند. به گفته برخی از کارکنان باقی‌مانده و جداشده، توییتر با وضعیت کنونی‌اش دوام نمی‌آورد. یکی از کارمندان توییتر گفته که بسیاری از مهندسان برجسته از این شرکت جدا شده‌اند.

 

همچنین هشتگ RIPTwitter یا مرگ توییتر در ایالات متحده آمریکا ترند شده است. بنابراین ظاهراً برخی از کاربران نسبت به آینده این شبکه اجتماعی تحت مدیریت ایلان ماسک خوشبین نیستند. اگرچه ماسک مدیریت چندین شرکت موفق از جمله باارزش‌ترین شرکت خودروسازی دنیا، تسلا را برعهده دارد، اما ظاهراً مدیریت توییتر با تمام آن‌ها متفاوت است و ثروتمندترین فرد جهان را درگیر چالش‌های زیادی کرده است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022