تولید خودکار زیرنویس برای ویدیو‌ها در اینستاگرام اضافه شداینستاگرام،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
اینستاگرام قابلیت زیرنویس‌هایی (کپشن) که به صورت خودکار برای ویدیو‌ها در این اپلیکیشن تولید می‌شوند را معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، تاکنون تولیدکنندگان محتوا به صورت دستی کپشن برای ویدیو‌های خود اضافه می‌کردند. اینستاگرام اعلام کرد افزودن کپشن اینستاگرام را برای کاربران ناشنوا و کم شنوا دسترس‌پذیرتر می‌کند.

 

این قابلیت جدید برای کاربرانی مفید خواهد بود که ترجیح می‌دهند ویدیو‌ها را بدون صدا مشاهده کنند. این قابلیت در حالی در اینستاگرام عرضه می‌شود که سرویس ویدیوی کوتاه تیک تاک در آوریل سال ۲۰۲۱ کپشن خودکار را معرفی کرد.

 

شرکت اینستاگرام در گفتگو با وب سایت تِک کرانچ تایید کرد کپشن‌هایی که به‌صورت خودکار تولید می‌شوند، به ۱۷ زبان شامل انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی، عربی، ویتنامی، ایتالیایی، آلمانی، ترکیه ای، روسی، تایلندی، تاگالوگ، اردو، مالایی، هندی، اندونزی و ژاپنی قابل دسترس خواهد بود. اینستاگرام اعلام کرد پشتیبانی از زبان‌های بیشتر در راه خواهد بود.

 

آدام موسری، مدیر اینستاگرام در پست‌هایی که در حساب‌های شبکه اجتماعی خود منتشر کرد، اعلام کرد قابلیت جدید مدت‌ها مورد انتظار بود و کاربران می‌توانند این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنند و خاطرنشان کرد هوش مصنوعی مورد استفاده برای تولید خودکار کپشن‌ها همچنان بهبود پیدا خواهد کرد.

 

این خبر در شرایطی اعلام می‌شود که اینستاگرام در حال به روز کردن پلتفرم خود و راه اندازی قابلیت‌های جدید برای رقابت بهتر با تیک تاک است.

 

بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، راه اندازی قابلیت جدید یک روز پس از آن اعلام شد که اینستاگرام از پایان پشتیبانی اپلیکیشن خود برای IGTV خبر داد. اینستاگرام اکنون به همه ویدیو‌ها در اپلیکیشن اصلی خود متمرکز می‌شود و به ساده کردن و بهبود ویدیو در اپلیکیشن اینستاگرام در ماه‌های آینده ادامه می‌دهد. اینستاگرام تمرکز خود بر قابلیت ریلز (Reels) را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد ریلز همچنان بزرگترین سهم را در رشد تعامل کاربران در این اپلیکیشن دارد و قصد دارد به سرمایه گذاری در این قابلیت ادامه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------