تجربه‌ای متفاوت در بازی‌های موتورسواری در Ride ۳اخبار,اخبارتکنولوژی,معرفی بازیRide ۳
سازندگان بازی Ride ۳ کاملا روی موتورها، نحوه کنترل آن‌ها و صد‌ها موردی که می‌تواند تجربه‌ای واقعی از موتورسواری را به شما ارائه دهد، تمرکز کرده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، انیمیشن‌های بازی Ride ۳ بسیار روان و طبیعی طراحی شده‌اند و موتور‌ها از نظر تعداد و کلاس از تنوع بالایی برخوردار هستند. بازی Ride ۳ اثری محسوب می‌شود که توانسته در برخی از بخش‌های خود بسیار قدرتمند ظاهر شود، اما این کار را به قیمت فراموشی بسیاری از جزئیات و موارد مهمی می‌کند که شاید زمانی که هستند، بدلیل تاثیرشان روی بازی چندان به چشم نمی‌آیند، اما پس از تجربه بازی Ride ۳  بسیار راحت می‌توانید متوجه شوید که نبود موارد کوچکی در صداگذاری‌ها یا گرافیک بازی تا چه حد از کیفیت تجربه اثر می‌کاهد.

سازندگان بازی Ride ۳  کاملا روی موتورها، نحوه کنترل آن‌ها و صد‌ها موردی که می‌تواند تجربه‌ای واقعی از موتورسواری را به شما ارائه دهد، تمرکز کرده‌اند. هندلینگ موتور‌ها به قدری جالب از آب درآمده که وقتی با دوربین اول شخص مسابقات را طی می‌کنید، واقعا احساس جالبی به شما دست خواهد داد. طراحی دقیق نحوه پیچیدن موتور‌ها در مسیر و البته تفاوت‌های قابل لمسی که در کنترل هر دسته از موتور‌ها وجود دارد، کاملا شما را راضی خواهد کرد.

اخبار,اخبارتکنولوژی,معرفی بازیRide ۳


نقاط ضعت و قوت بازی Ride ۳
در بازی Ride ۳  موتور‌ها هم از نظر تعداد و هم از نظر کلاس تنوع بالایی دارند و برند‌های معروف و آشنای زیادی را می‌توان در آن پیدا کرد که رانندگی با هرکدام نیز تجربه جداگانه‌ای محسوب می‌شود. در کنار این، گزینه‌های بسیار زیادی هم در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد تا بخش‌های مختلف موتور خودتان را به دلخواه تنظیم کنید و در نهایت به همان هندلینگی دست یابید که به دنبالش هستید.

با وجود همه این ریزه‌کاری‌های خوب و حساب‌شده، ایرادات زیادی در بازی Ride ۳ وجود دارد که به تجربه بازی صدمه می‌زنند. ایراداتی که باعث می‌شوند لذت موتورسواری در کلاس‌های مختلف جای خودش را به تجربه‌ای تکراری و بدون نتیجه بدهد. نکته بعدی وجود ۷۰ نوع موتور سیکلت جدید و تازه وارد بازار شده است که تا به حال در نسخه‌ها و dlc‌های قبلی این سری ندیده بودید، اما اکنون در بازی شاهد حضورشان هستیم.

اخبار,اخبارتکنولوژی,معرفی بازیRide ۳


بررسی فنی بازی Ride ۳
بازی از نظر تیونینگ‌های فنی و ظاهری در سطح کاملا قابل قبولی ظاهر می‌شود که قطعا شما را راضی خواهد کرد. بسیاری از بخش‌های ریز و درشت موتور‌ها قابل تعویض هستند که در این یک مورد راید ۳ حتی دست برخی بازی‌های ریسینگ ماشین‌سواری را هم از پشت بسته است. همچنین امکان ارتقاء موتور‌ها نیز با جایگزین کردن قطعات جدید و متعدد فراهم است که باز هم جزو ویژگی‌های مثبت بازی به حساب می‌آید و نتیجه این تیونینگ‌ها نیز در کنترل و راندن موتور‌ها به خوبی احساس می‌شود.

اخبار,اخبارتکنولوژی,معرفی بازیRide ۳


اما یک مورد خوب هم این وسط در بازی Ride ۳ وجود دارد که تنظیمات متنوع بخش‌های مربوط به مسابقه است و گستردگی آن تاحدودی شما را به یاد Forza Horizon ۴ می‌اندازد که به شما کمک می‌کند چالش موردنظرتان را با دقت بیشتری در بازی پیاده کنید، هر چند که هوش مصنوعی خیلی مناسب از آب درنیامده باشد.

با گذر از همه این موارد، بازی Ride ۳ به جز بخش کریر مود دارای حالت‌های دیگری هم هست که در نوع خود به عنوان زنگ تفریحی کوتاه می‌توانند نقش موثری ایفا کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------