واتساپ آپدیت شد/ چت صوتی مشابه دیسکوردواتساپ،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
نسخه‌ی بتای واتساپ اکنون به شما اجازه می‌دهد چت‌های قفل‌شده را با استفاده از کد عبور مخفی، به‌طور کامل پنهان کنید.

به گزاش زومیت، واتساپ توجه ویژه‌ای به امنیت و حریم خصوصی دارد و این برنامه به‌طور منظم با امکانات امنیتی جدید و بهبود ویژگی‌های موجود به‌روز می‌شود. در جدیدترین نسخه‌ی بتای پیام‌رسان محبوب، شاهد ویژگی جذابی هستیم با استفاده از آن می‌توان گفت‌وگوهای مورد نظر را مخفی کرد.

 

وقتی چت‌ها در واتساپ قفل هستند، می‌توان ازطریق Locked Chats در بالای صندوق ورودی چت به آن پوشه دسترسی داشت، اما شاید بخواهید گفت‌وگوی مورد نظرتان را پنهان کنید. نسخه‌ی ۲٫۲۳٫۲۴٫۲۰ واتساپ بتا برای اندروید، ویژگی جدیدی را دراختیار برخی کاربران قرار داده که به آن‌ها اجازه می‌دهد چت‌های قفل‌شده را به‌طور کامل پنهان و با کد مخفی از آن محافظت کنند.

 

Wabetainfo می‌نویسد، گزینه‌ی مخفی‌سازی چت‌ها اخیراً به بخش تنظیمات چت‌های قفل‌شده اضافه شده است. هنگامی‌ که هر دو ویژگی مذکور فعال باشد، پوشه‌ی چت‌های قفل‌شده از صندوق ورودی شما ناپدید خواهند شد و برای دسترسی باید کد مخفی را در نوار جست‌وجوی برگه‌ی چت وارد کنید. اگر فقط پوشه‌ی چت‌های قفل را پنهان کرده‌اید، باید پین دستگاه را در نوار جست‌وجو تایپ کنید.

 

افرادی که از نسخه‌ی استاندارد واتساپ استفاده می‌کنند باید کمی منتظر بمانند تا ویژگی مخفی‌سازی چت‌های قفل‌شده از حالت آزمایشی به نسخه‌ی پایدار راه پیدا کند.

 

اگر از نسخه‌ی بتای واتساپ استفاده می‌کنید با دانلود و نصب آپدیت جدید این برنامه از فروشگاه گوگل‌پلی، ویژگی مخفی‌سازی چت‌ها روی گوشی اندروید شما دردسترس خواهد بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------