بخش Advanced به کروم اضافه شد؛ هوش مصنوعی در راه مرورگر گوگل؟گوگل کروم،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
گوگل با اضافه‌کردن بخش جدید Advanced به مرورگر خود، دست کاربران را برای اعمال تنظیمات بیشتر باز می‌گذارد.

به گزارش زومیت، طبق گزارش‌‌های منتشر‌شده در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، گوگل با اضافه‌کردن بخش Advanced به مرورگر خود، ویژگی‌هایی با مضمون ساختن متن و سازمان‌دهی تب‌ها را برای کاربران به‌ارمغان آورده است. کاربران می‌توانند این بخش‌ها را به‌دلخواه خاموش یا روشن کنند. در‌حال‌حاضر، تنها گزینه‌‌ای که به کروم اضافه شده، بخشی به نام راهنمای تکمیل خودکار نوشتار است.

 

ویژگی ساختن متن با استفاده از هوش مصنوعی به کاربران برای بازنویسی متن‌ها کمک می‌کند. این ویژگی مشابه قابلیتی است که قبل‌تر کاربران آن را در مرورگر اج تجربه کرده بودند. ویژگی سازمان‌دهی تب‌ها نیز با دسته‌بندی خودکار آن‌ها به کاربران کمک می‌کند تا در گوشی و لپ تاپ خود کنترل بیشتری روی امور چندوظیگی داشته باشند.

 

ویژگی ساختن متن می‌تواند کارهایی مانند خلاصه‌کردن متن‌های طولانی و بازنویسی متن برای فهم بهتر آن و تغییر لحن مقالات برای رسمی یا غیررسمی‌‌تر کردن آن‌ها را برای کاربران ساده‌تر کند. همچنین، این ویژگی می‌تواند برای تولید قالب‌های متنی نظیر شعر، کد، اسکریپت، قطعات موسیقی، ایمیل، نامه و... مفید واقع شود.

 

ویژگی سازمان‌دهی تب‌ها نیز برای کنترل بیشتر روی تب‌های باز‌شده‌ی کاربران طراحی شده است. ویژگی یادشده می‌تواند تب‌های باز‌شده را به‌صورت خودکار دسته‌بندی کند تا کاربرانی که از تب‌های زیادی هنگام استفاده از کروم استفاده می‌کنند، احساس راحتی بیشتری هنگام کار‌کردن داشته باشند. قابلیت مذکور بر‌اساس معیار‌های مختلفی مانند موضوع و فوریت و پیشرفت تب‌ها، آن را دسته‌بندی می‌کند.

 

بخش Advanced تاکنون رسماً منتشر نشده و هنوز در دست توسعه است. انتظار می‌رود این بخش در نسخه‌ی بعدی کروم در‌دسترس کاربران قرار بگیرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------