سامسونگ تأیید کرد؛ هوش مصنوعی گلکسی S24 نیازمند اینترنت استگلکسی اس 24،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
سامسونگ گفته است که برای استفاده از برخی ویژگی‌های هوش مصنوعی در گلکسی S24 به اینترنت نیاز خواهید داشت.

به گزارش زومیت، گلکسی AI کلیدواژه‌ای است که در مراسم رونمایی گلکسی S24 سامسونگ بارها آن را خواهیم شنید. غول کره‌ای شب گذشته رسما اعلام کرد که جدیدترین مدل پرچمدار گوشی سامسونگ ۲۷ دی‌ماه در مراسم آنپکد رونمایی می‌شود.

 

سامسونگ در دعوت‌نامه‌ی مراسم جدیدش تأیید کرده است که گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا یک‌سری قابلیت‌ها بر پایه‌ی هوش مصنوعی خواهند داشت، ازجمله Generative Edit برای ویرایش حرفه‌ای عکس‌ها و البته ابزار ترجمه‌ی زنده‌ی تماس‌.

 

بخشی از قابلیت‌های هوش مصنوعی سامسونگ به‌صورت محلی روی گوشی پردازش می‌شود و نیاز به اتصال اینترنت ندارد؛ با این‌حال سامسونگ تأیید کرده است که برای دسترسی به شماری از ویژگی‌ها باید حتما به اینترنت متصل باشید.

 

در تیزر رسمی سامسونگ می‌خوانیم: «ویژگی‌های گلکسی AI به حساب کاربری سامسونگ و گوگل نیاز دارند. برای استفاده از برخی ویژگی‌ها ممکن است به اتصال اینترنت نیاز داشته باشید.» بدین ترتیب اگر در حساب سامسونگ و گوگل لاگین نکنید، به هیچ‌یک از قابلیت‌های هوش مصنوعی کره‌ای‌ها دسترسی نخواهید داشت.

 

به گفته‌ی افشاگران،‌ گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ با تغییرات زیادی روبه‌رو نخواهند شد و ممکن است قیمت گوشی های موردبحث نسبت‌به سری گلکسی S23 تغییر نکند. محصولات جدید سامسونگ بدون شک وارد فهرست بهترین گوشی ها خواهند شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------