پیام رسان پیش فرض اندروید با هوش مصنوعی از تلگرام سبقت می‌گیردپیام رسان اندروید،اخبار تکنولوژی،خبرهای تکنولوژی
گوگل به‌صورت رسمی اعلام کرد که هوش مصنوعی جمنای به پیام‌رسان پیش‌‌فرض اندروید اضافه می‌شود.

به گزارش زومیت، گوگل چند هفته پیش اپلیکیشن Gemini را به‌عنوان دستیار هوشمند جدیدش معرفی کرد و قابلیت‌های متنوع مدل زبانی بزرگ Gemini را به برخی از نرم‌افزارهای مهمش آورد. حالا این شرکت قصد دارد هوش مصنوعی را به یکی دیگر از اپلیکیشن‌های محبوبش یعنی Google Messages اضافه کند.

 

بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی گوگل، نسخه‌ی هوش مصنوعی پیام رسان پیش فرض اندروید یعنی گوگل مسیجز فعلاً به‌صورت آزمایشی به هوش مصنوعی مجهز شده است و قابلیت‌‌های جدید صرفاً از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کنند.

 

گوگل می‌گوید جمنای می‌تواند کارهایی مثل تهیه‌ی پیش‌نویس متن، ارائه‌ی ایده‌های جدید و حتی برنامه‌ریزی را در نرم‌افزار Google Messages انجام دهد. همچنین در صورت تمایل می‌توانید در داخل این نرم‌افزار با چت‌بات جمنای مکالمه کنید.

 

قابلیت‌های جدید گوگل مسیجز بسیار هیجان‌انگیزند و باعث می‌شوند پیام‌رسان پیش‌فرض اندروید در برخی زمینه‌ها بالاتر از پیام‌رسان‌های موفقی مثل تلگرام قرار بگیرد.

 

جمنای در حالی به Google Messages اضافه می‌شود که گوگل اخیراً اپلیکیشن جمنای را جایگزین اسیستنت کرده است. اپلیکیشن جمنای یک‌سری از قابلیت‌های گوگل اسیستنت نظیر Routines را ندارد اما احتمالاً در آینده به ویژگی‌های بیشتری مجهز می‌شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------