همکاری اپل با OpenAI برای ساخت یک غول هوش مصنوعی اپل,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
شایعاتی وجود دارد درباره اینکه غول فناوری، اپل در آخرین مراحل مذاکره با شرکت سازنده هوش مصنوعی OpenAI برای استفاده از ویژگی‌های ChatGPT در آیفون است.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بلومبرگ، اگر این طرح اجرا شود، ویژگی‌های ChatGPT در به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده اپل iOS ۱۸ پیاده می شود. قبلا گفته می شد که اپل در حال مذاکره با آلفابت (شرکت مادر گوگل) در مورد ادغام بالقوه چت روبات Gemini است. با این حال، این بحث ها به اندازه بحث های اپل پیشرفت نکرده است.

 

در این مرحله مشخص نیست که آیا کاربران می توانند این ویژگی ها را در دستگاه های خود به عنوان بخشی از سیستم عامل جدید غیرفعال کنند یا خیر. فقط یک سال پیش، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل به دلیل نگرانی در مورد به خطر افتادن احتمالی داده های حساس، از ChatGPT استفاده می کند.

 

در ماه های اخیر شایعات زیادی مبنی بر افزایش تلاش های اپل برای ایجاد بخش هوش مصنوعی (AI) منتشر شده است. حتی یک ماه پیش، اپل کارشناسانی را از گوگل برای ایجاد تیم خود از متخصصان هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استخدام کرده است.

 

علاوه بر گردآوری تیم‌هایی از متخصصان هوش مصنوعی، اپل اخیراً دو استارت‌آپ محلی هوش مصنوعی را در زوریخ سوئیس خریداری کرده است که منجر به ساخت یک آزمایشگاه مخفی در این منطقه به نام «آزمایشگاه ویژن» شد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------