متا از رویای بزرگ خود به نفع هوش مصنوعی چشم‌پوشی کردهوش مصنوعی,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
شرکت متا که زمانی در رویای تبدیل شدن به یک بازیگر بزرگ در حوزه ابزارهای ارتباطات و بهره‌وری سازمانی بود، اپلیکیشن ارتباطات کاری «ورک پلیس» (Workplace) را تعطیل می‌کند تا به ساخت فناوری‌های هوش مصنوعی و متاورس، متمرکز شود.

به گزارش ایسنا، شرکت مادر فیس‌بوک اعلام کرد ابزار «ورک پلیس» از ژوئن سال ۲۰۲۶، برای مشتریان تعطیل می‌شود اما متا همچنان از آن به عنوان یک ابزار پیام‌رسانی داخلی، استفاده خواهد کرد. کاربران می‌تواند تا اوت سال ۲۰۲۵، به این ابزار، دسترسی داشته باشند.

 

سخنگوی متا گفت: ما «ورک پلیس» را تعطیل می‌کنیم تا به ساخت فناوری‌های هوش مصنوعی و متاورس، متمرکز شویم که معتقدیم شیوه‌ای که کار می‌کنیم را به شکل اساسی، تغییر می‌دهند. ظرف ۲ سال آینده، ما برای مشتریان «ورک پلیس» خود، گزینه‌ای برای مهاجرت به محصول «ورک ویوی» شرکت زوم، فراهم خواهیم کرد.

 

اپلیکیشن ارتباطات سازمانی «ورک پلیس»، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و قابلیت‌های جدیدی نظیر گروه‌های متعدد چند شرکتی و فضاهای اشتراکی داشت که به کارمندان سازمان‌های مختلف اجازه می‌داد با یکدیگر همکاری کنند.

 

تعطیلی «ورک پلیس» در شرایطی انجام می‌شود که غول شبکه اجتماعی متا، روی محصولات هوش مصنوعی و متاورس، سرمایه‌گذاری سنگینی انجام داده است.

 

این شرکت اعلام کرده است سیستم صورتحساب و پرداخت برای مشتریان «ورک پلیس»، تا اوت امسال، بدون تغییر خواهد ماند.

 

بر اساس گزارش رویترز، «ورک پلیس» در حال حاضر هزینه ماهانه چهار دلار را به ازای هر کاربر دارد که با افزودنی‌ها، می‌تواند از ماهانه ۲ دلار به ازای هر کاربر، ارتقا پیدا کند. اگر سازمان‌ها، قرارداد اشتراک ثابتی نداشته باشند، صورتحساب ماهانه آنها بر اساس تعداد کاربران محاسبه می‌شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------