تبلیغات ، چاپ ,جذب فالورX

اپلیکیشن کاری فیس بوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می‌شودفیس بوک ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
فیس بوک محصول Workplace را که نسخه متمرکز به کار اپلیکیشن اجتماعی خود است، با اپلیکیشن همکاری Teams مایکروسافت یکپارچه می کند تا کاربران بهتر بتوانند بین دو پلتفرم اطلاعاتشان را به اشتراک بگذارند. 

به گزارش ایسنا، این تغییر به کاربران امکان می دهد محتوای فیدخبری Workplace و محتوای گروههایش را با پلتفرم Teams مایکروسافت به اشتراک بگذارند. کاربران می توانند بزودی ویدیوهای Teams را در گروههای Workplace نمایش دهند.

 

ابزارهای دورکاری به جزء مهمی برای شرکتها در دوران پاندمی کووید ۱۹ تبدیل شده است. اوجوال سینگ، مدیر Workplace در مصاحبه ای اظهار کرد: باید بتوانید با کارمندان در جایی هستند و هر کاری که انجام می دهند و در هر پلتفرمی که بیشتر از آن استفاده می کنند، ملاقات کنید. وی اظهار کرد که یکپارچه سازی تا حدود زیادی مشتریان هر دو محصول را مد نظر گرفته است.

 

اپلیکیشن Workplace که فیس بوک از آن به عنوان بُرد پیام رسانی داخلی استفاده می کند، پنج سال پیش خارج از شرکت راه اندازی شد.   این نرم افزار توسط شرکتهایی شامل والمارت و دِلیوِرو استفاده می شود. فیس بوک اعلام کرده است که هفت میلیون مشترک پولی در این سرویس وجود دارند.

 

مایکروسافت و فیس بوک که اخیرا نام خود را به مِتا تغییر داده است تا تمرکز فعالیت خود به دنیای مجازی را منعکس کند، هر دو در حال ساخت راهکارهای واقعیت مجازی برای دورکاری هستند.

 

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت هفته گذشته اعلام کرد پلتفرم مجازی Mesh را سال آینده به Teams می آورد. فیس بوک اخیرا نسخه آزمایشی بتای برنامه دورکاری Horizon Workrooms را برای کاربران هدست واقعیت مجازی خود عرضه کرد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------