تولید آیفون ۱۳ کم شد آیفون ۱۳ ,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
تولید آیفون ۱۳ اپل در سپتامبر و اکتبر ۲۰ درصد کمتر از برنامه ریزی اولیه بود.

به گزارش ایسنا، سه ماهه چهارم یکی از شلوغ‌ترین زمان‌ها برای این شرکت است زیرا بسیاری از مصرف کنندگان دستگاه‌های اپل را هفته‌ها پیش از کریسمس برای هدیه دادن خریداری می کنند. با این حال پس از عرضه مدلهای جدید آیفون ۱۳ و آی پد جدید در سپتامبر، اپل با تهدید کمبود جهانی تراشه و اختلالات زنجیره تامین روبرو شد.

 

تیم کوک، مدیرعامل اپل در اکتبر به رویترز گفته بود که تبعات مشکلات زنجیره تامین در سه ماهه فروش ایام تعطیلات وخیم‌تر از سه ماهه قبلی خواهد بود.

 

روزنامه نیک‌کی به نقل از منابع آگاه گزارش کرد در اکتبر برای نخستین بار در بیش از یک دهه گذشته، تولید آیفون و آی پد به دلیل محدودیتهای زنجیره تامین و محدودیت استفاده از برق در چین، به مدت چند روز متوقف شد.

 

تغییرات صورت گرفته در سهم اختصاص یافته از قطعات برای آی پد، باعث شد تولید آی پد محدودتر شده و حجم تولید این دستگاه حدود ۵۰ درصد کمتر از میزان برنامه ریزی شده شد. همزمان پیش بینی تولید برای مدلهای قدیمی‌تر آیفون هم حدود ۲۵ درصد کاهش پیدا کرد.

 

بر اساس گزارش رویترز، بلومبرگ نیوز هفته گذشته گزارش کرده بود اپل به تامین کنندگان قطعات این شرکت اعلام کرده که تقاضا برای آیفون ۱۳ آهسته شده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X خرید لپ تاپ, لپ تاپ اقتصادی,لپ تاپ قسطی

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022