دسرهای خوشمزه اندرویدی | گوگل نام اندروید 14 را هم انتخاب کرد دسرهای خوشمزه اندرویدی,اخبار تکنولوژی ,خبرهای تکنولوژی
چند سال پیش، گوگل ایده معرفی نسخه جدید اندروید خود را در کنار نام یک دسر خوشمزه مطرح کرد. 

به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از وب‌سایت 9to5Google آخرین نمونه از آن اندروید ۱۰ بود که با نام «تارت به» نیز شناخته می‌شود. اما استفاده از نام دسر برای تیم‌های توسعه داخلی گوگل ادامه پیدا کرده است و اکنون می‌دانیم که اندروید ۱۴ چه نامی خواهد داشت.

 

یک تغییر کد جدید در پروژه منبع باز اندروید (AOSP) منتشر شده است که می‌توان در آن راهنمایی‌ها را دید. در این تغییر البته اطلاعات فراوانی وجود ندارد، اما اکنون می‌دانیم که اندروید ۱۴ به صورت داخلی به عنوان کیک وارونه شناخته می‌شود.

 

گوگل ماه آینده در رویداد I/O سال ۲۰۲۲ خود از سیستم‌عامل اندروید ۱۳ رونمایی خواهد کرد. این اندروید جدید با نام دسر تیرامیسو شناخته می‌شود.

 

گوگل تا سال ۲۰۱۰ نام رسمی اندرویدهای خود را با دسری تزیین می‌کرد، اما اندروید ۱۰ این روند را متوقف کرد، زیرا گوگل احتمالا نتوانست دسر مناسب و فراگیری با حرف Q پیدا کند. البته برای این نسخه «تارت به» در میان کارکنان نام گرفت.

 

در چند سال گذشته اندروید ۱۱ کیک قرمز مخملی نامیده می‌شد و اندروید ۱۲ مخروط برفی بود. تصمیم به استفاده از نام «کیک وارونه» (Upside Down Cake) برای اندروید ۱۴ واقعاً اهمیت خاصی ندارد، بنابراین ما انتظار نداریم که گوگل را با یک کیک با مضمون اندروید ببینیم.

 

این شرکت در سال ۲۰۱۳ در همکاری با یک شرکت شکلات‌سازی نام کیت‌کت را بر سیستم‌عامل خود نهاد. پیش‌تر و برای اندروید ۸ نیز از بیسکوییت معروف و خوشمزه Oreo استفاده شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه های کامپیوتر و اینترنت(گرافیک، موبایل و کامپیوتر جیبی، اختراعات جدید، ترفندها و...)

    سایر مطالب کامپیوتر و اینترنت

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------