تازه های فال و طالع بینی

طالع بینی هفتگی , فال و طالع بینی , فال هفتگی

طالع بینی هفتگی (08 بهمن تا 14 بهمن 1401)

طالع بینی هفتگی فال هفته (08 بهمن تا 14 بهمن 1401) آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار…

طالع بینی هفتگی (24 اسفند 98 تا 1 فروردین 99)طالع بینی این هفته, فال هفته آخر اسفند

فال هفتگی

 

فال هفته (24 اسفند 98 تا 1 فروردین 99):

آیا قصد دارید یک رویداد مهم را این هفته برگزار کنید؟ فال هفتگی خود را برای انجام بهترین کار برای آن بررسی کنید. بدانید که برای لذت بردن از یک هفته خوب و بدون دردسر و بدون مشکلات غیرقابل پیش بینی چه باید بکنید و چه کنیم.

 

به دنبال پیش بینی در مورد اتفاق خوب یا بد این هفته با استفاده از فال هفتگی بیتوته باشید. 

 

طالع بینی متولدین فروردین :

بیاموزید که هزینه های ناخواسته در تجارت را کنترل کنید. ممکن است کارمندان به محل مورد نظر خود منتقل شوند. مشاغل مربوط به آهن ، فولاد ، آلومینیوم و فلزات دیگر پیشرفت چشمگیری خواهند داشت. هر لحظه ای که با دوست خود گذراندید فراموش نشدنی خواهد بود. جو درون خانواده دلپذیر خواهد بود. محبوبیت شما در بین دوستان افزایش می یابد. با توجه به سلامتی خود در طول تورهای تجاری از راه دور مراقب باشید. ممکن است احساس سوزش گاه به گاه در بدن یا حالت خارش پوست ایجاد شود. از خوردن غذای مضر خودداری کنید. این هفته تمام سخت کوشی های شما پاداش مالی خواهد گرفت! حق الزحمه پرداختی که از مدت زمان طولانی گیر افتاده بود محقق می شود. برای به دست آوردن نتایج مطلوب در امتحانات رقابتی ، کار سختی لازم خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین اردیبهشت :

انتظار می رود خبرهای عالی در رابطه با تجارت صادرات محصولات شما بسیار سودمند خواهد بود. هر عصر که با معشوق خود می گذرید ، به سادگی فراموش نشدنی خواهد بود! از سلامت همسرتان مراقبت کافی داشته باشید. همه بستگان و خواهران و برادران شما حمایت صمیمانه خود را برای رشد حرفه ای شما گسترش می دهند. ممکن است از درد بدن به خصوص در طول شب مشکل داشته باشید. برحذر بودن! در طول این هفته مستعد عفونت های ویروسی خواهید بود. شما باید با خرید سهام شرکتی که اصول محکم داشته باشد ، سرمایه گذاری خود را برای بلند مدت برنامه ریزی کنید. هزینه های کنترل نشده مطمئناً فشار منفی بر بودجه شما وارد می کند. دانش آموزان عطش ناگسستنی برای دانش خواهند داشت. کسانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند باید فوق العاده سخت کار کنند. 

 

طالع بینی متولدین خرداد :

گسترش سریع مشاغل برای انجام تورهای مکرر فراخوانی خواهد کرد. تولید کنندگان با موفقیت می توانند محصولات خود را به مشتریان موجود و همچنین مشتریان جدید عرضه کنند. مشاغل کارگزاری یا کمیسیون نیز رونق خواهد یافت. دانش آموزان اولویت های خود را می دانند و متمرکز خواهند ماند. معلمان و مربیان از آنها قدردانی می کنند. آنها قادر خواهند بود عملکرد خوبی در هر آزمون رقابتی داشته باشند. هفته پر از انرژی و اشتیاق است. شما مقدار قابل توجهی پول برای خرید پارترنالای گران قیمت خرج خواهید کرد. شما با موفقیت قادر خواهید بود هزینه های غیرضروری را کنترل کنید. به کارمندان حقوق بگیر می توان افزایش حقوق یا حتی ارتقاء داد.

 

طالع بینی متولدین تیر :

حقوق و دستمزد کارمندان و همچنین بازرگانان از فرصتها برخوردار خواهند شد. صنایع مرتبط با مکانیک ، خودرو و مهندسی پتانسیل زیادی را نشان می دهند. مشکلات زیادی را در زمینه دندانپزشکی به همراه خواهد داشت. دانش آموزان ممكن است با هدف بهبود شغل خود ، به دوره های حرفه ای ملحق شوند. دانشجویان ارشد که به دانشکده ها می روند باید از بی حالی خود رها کنند. راهنمایی مربیان مهم خواهد بود. تغییر نگرش و رفتارهای فروتنانه توسط همه مورد قدردانی قرار می گیرد. در یک مناسبت خاص ، یک سود مالی از مقررات قانونی شما یک احتمال است. از پیشرفت فرزندان خود احساس رضایت خواهید کرد. سلامتی شما با چند فراز و نشیب روبرو خواهد شد. ممکن است گاهی اوقات احساس تحریک کننده یا سوزش در بدن ایجاد کنید. ورزش به طور منظم اثبات خواهد شد. توصیه می شود که تجارت خود را انجام داده و کالاها را فقط در مقابل پیش پرداخت ها تهیه کنید. معاملات املاک و مستغلات سودمند خواهند بود.

 

طالع بینی متولدین مرداد :

محیط کار برای کارمندان دارای حقوق و دستمزد دلپذیر خواهد بود. مشاغل شکوفا می شوند و شاهد رشد و پیشرفت پدیده ای هستند! کسانی که با صنعت سرگرمی ، دکوراسیون و لوازم آرایشی مرتبط هستند ، واقعاً خوب عمل می کنند. برای دانشجویان ، استفاده از پذیرش در کالج هایی که دوره های تخصصی ارائه می دهند می تواند در این مدت دشوار باشد. شما قادر خواهید بود تمام سوء تفاهمات گذشته را با دوستان خود پاک کنید. شما از دیدگاه مستقل و مثبت فرزندان خود راضی خواهید بود. رشد تحصیلی آنها نیز بسیار چشمگیر خواهد بود. خواهر و برادرهای شما با عشق و احترام به شما پیروز می شوند! قدرت و قدرت شما به شما کمک می کند تا به راحتی در مواجهه با شرایط شدید و بار کاری قرار بگیرید. استراحت گاه به گاه قطعاً خوب شما خواهد بود. هیچ وظایفی ، هرچند هم که انجامش سخت باشد ، از نظر جسمی برای شما چالش برانگیز نخواهد بود. در مقایسه با هفته قبل ، وضعیت مالی شما رو به بهبود خواهد بود. معاملات سهام و خرید طلا مطمئناً سودآور خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین شهریور :

به نظر می رسد این هفته برای پیمانکاران املاک و مستغلات و کسانی که با صنعت ارتباطات و ارتباطات ارتباط دارند ، بسیار سودآور باشد. ممکن است به کارمندان حقوق بگیر یا افزایش حقوق یا ترقی ارائه شود. دانش آموزان می توانند برای آمادگی هرگونه آزمون رقابتی مورد نظر خود ، بهتر تمرکز کنند. احتمال زیادی وجود دارد که آنها در چنین امتحانات بسیار خوب عمل کنند! همچنین ممکن است شما و همرزمانتان در لحظات صمیمی زیبایی درگیر شوید. این هفته عشق در هوا است! زوجین باید از ورود به درگیری های نفسانی بیهوده با یکدیگر خودداری کنند. سلامت کلی شما باید در این مدت متوسط ​​باقی بماند. از خوردن غذاهای ناخواسته یا بیهوده خودداری کنید. معده ناراحت نه تنها می تواند شما را از نظر جسمی بلکه از نظر روحی نیز مختل کند. ناراحتی های جسمی شما در طول تعطیلات آخر هفته خاموش خواهد شد.

 

طالع بینی این هفته, فال هفته آخر اسفند

فال هفتگی جدید 

 

طالع بینی متولدین مهر :

این هفته برای بازرگانان صنعت بستنی و نوشیدنی بسیار مناسب است. این دوره همچنین برای کسانی که در مشاغل آموزش و پرورش قرار دارند فوق العاده است. تغییر شغل یک احتمال قوی است. با توجه به سطح تمرکز و تمرکز دانشجویان هیچ مشکلی نخواهند داشت. دانش آموزانی که تحصیلات عالی را دنبال می کنند در امتحانات بعدی خود بسیار خوب عمل می کنند. شما همکاری کاملی و غیرقابل تفکیک از محبوب خود خواهید داشت. شما قادر خواهید بود زمان با کیفیتی را با یکدیگر بگذرانید. حتی پیوند بین دوستان و خانواده شما از همیشه قوی تر خواهد بود! شما همیشه در برنامه های پرتحرک و شلوغ لبخند خواهید زد. شما بدون کوچکترین خستگی قادر خواهید بود تمام مشاغل شخصی و تجاری را انجام دهید. از زمان ورود مجوزهای درآمدی ، زمان بسیار مطلوبی برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های جدید خواهد بود.

 

طالع بینی متولدین آبان :

این هفته برای افراد مرتبط با زمینه های خلاق ، هنرهای نمایشی و صنعت سرگرمی بسیار مناسب است. سخت کوشی و کوشش کارمندان شاغل با حقوق بدرستی ذکر خواهد شد. دانشجویانی که به دنبال پذیرش دانشگاه های معتبر هستند در این هفته موفق می شوند. آنها در هر مصاحبه ای که برای آنها ظاهر می شود با رنگهای پرنده عبور می کنند! همچنین دانشجویان در امتحانات رقابتی موفق خواهند بود. در طول این هفته شما با این همبستگی خود یک معادله بسیار ویژه خواهید داشت. سعادتمند ، رمانتیک و صمیمی! والدین شما به هر طریق ممکن با شما همکاری می کنند. مردم از سطح انرژی شما الهام می گیرند و به عنوان الگوی نقش آنها به شما نگاه می کنند! شما قادر خواهید بود به راحتی و با موفقیت تمام تعهدات شخصی و تجاری خود را انجام دهید. به احتمال زیاد ، شما می توانید در طول این هفته کلیه حقوقی که در انتظار دوستان ، خانواده و تجارت است را دریافت کنید. سرمایه گذاری های خردمند انجام شده در گذشته سودآور خواهد بود!

 

طالع بینی متولدین آذر :

تجار مرتبط با تجارت لوازم التحریر و لوازم چاپ ، حاشیه سود بهتری کسب می کنند. مشاغل قادر خواهند بود به گردش مالی مورد نظر خود برسند. سود آنها نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. دانشجویان هنر و تجارت با اساتید خود هماهنگی زیادی خواهند داشت. آنها در طول کلاس توجه می کنند. این نتایج مثبت آنها را منعکس می کند. نمرات عالی آنها با خوشحالی یک و همه را متحیر خواهد کرد. خواهران و برادران به شما کمک می کنند تا برخی از مسائل پیچیده را مرتب کنید. جوی درون خانواده همچنان شاد و خوشحال خواهد ماند. روابط با همسرتان سعادتمند خواهد شد! به راحتی می توانید تمام تعهدات حرفه ای و شخصی خود را برآورده کنید. شما هر روز با رفتن به کلوپ سلامت ورزش می کنید. جای تعجب نیست که سلامت شما در سطح عالی باقی بماند! سرمایه گذاری در سهام ، سهام ، اوراق قرضه و بازار سوداگرانه سود مثبتی را به همراه خواهد داشت. با موفقیت می توانید تمام بدهیهای معلق خود را از جمله وامهای معوق را تسویه کنید.

 

طالع بینی متولدین دی :

کارمندان حقوق بگیر باید با رفتار خود در دفتر بسیار مراقب باشند. با وجود تلاش و کوشش و تلاش ، تلاشهای آنها به اندازه کافی قابل درک نخواهد بود. از مشاجره با مافوق خودداری کنید. به نظر می رسد این هفته برای سطح خردسالان برای کودکان در مدرسه بسیار امیدوار کننده است. آنها قادر به پیشرفت مطلوب خواهند بود. معلمان و راهنماهای شما از صمیم قلب از شما حمایت خواهند کرد. در طول این هفته بیش از هر زمان دیگری با همسر خود احساس نزدیکی خواهید کرد! عشقی که نسبت به یکدیگر احساس می کنید باید شعر محض باشد! زوج های بی سرپرست شاهد پیوند و صمیمیت بسیار خوبی خواهند بود. شما باید در اواسط هفته مراقب سلامتی خود باشید. ممکن است شما از برخی درد بدن ناراحت شوید. همچنین احتمال ابتلا به استرس روانی نیز وجود دارد. این احتمال وجود دارد که شما بیشترین کمک را از خواهران و برادران یا دوستان خود دریافت کنید. شما فوراً از تمام فشارهای منفی رهایی خواهید یافت.

 

طالع بینی متولدین بهمن :

به احتمال زیاد شما چند پروژه جدید را در دست دارید. اگرچه ممکن است در طول مسیر با چندین مشکل روبرو شوید. اتمام پروژه ها در جدول زمانی تعیین شده یک چالش است. دانش آموزان ، آستین های خود را بالا بکشید ، حالت خود را صاف کنید و آماده کار شوید! به نظر نمی رسد که سیارات پشتیبان باشند ، اما هیچ کاری سخت نمی تواند انجام شود. اگر از کلمات خشن استفاده کنید ، یک چیز به چیز دیگری منتهی می شود و در نهایت با استدلال شدید به سرانجام خواهید رسید. این پیامدها بسیار شدید خواهد بود. از خوردن غذاهای ناخواسته خودداری کنید و به غذاهای مغذی بچسبید زیرا احتمال مواجهه با اختلالات جزئی گوارشی وجود دارد. علائمی مانند سرماخوردگی ، سرفه و گلودرد باید با تأثیر فوری درمان شود. تأثیر سیاره ای در این هفته شما را به خطرات غیر ضروری فریب می دهد. برای چنین دامهایی سقوط نکنید! خطرات غیر ضروری مطمئناً نتایج منفی خواهد داشت. مراقب باشید و ایمن بازی کنید!

 

طالع بینی متولدین اسفند :

شما همکاری کاملی را از مافوق و همکاران خود در محل کار دریافت خواهید کرد. هفته برای گسترش مشاغل مطلوب است. مدیران و سرپرستان موظفند آن مایل اضافی را طی کنند! این یک هفته عالی برای دانشجویان است. آنها بیشترین تمرکز و تمرکز را بر دانشگاهیان خود دارند. دانش آموزان تمایل زیادی به گسترش افق دانش خود خواهند داشت. این دوره برای زوج های متاهل کمی سخت تر خواهد بود. هرچه می گویید ممکن است توسط شریک زندگی تان اشتباه گرفته شود. عصبانیت خود را کنترل کنید و از سخنان تند خودداری کنید. بیماری های معده و معده معده در این مدت احتمال مشخصی دارند. تمرینات سبک به شما کمک می کند از نظر جسمی متناسب باشید. حداقل 10 دقیقه هر روز برای مدیتیشن وقت بگذارید. احتمال مشخصی برای تحمل هزینه ها به سمت سفر وجود دارد. یا خرید اقلام تزئینی برای اقامت خود. شما قادر به بازپرداخت وام های بانکی هستید که از آن سود بردید.

 

 

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته 

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022