آموزش ساخت کارت تبریک روز پدرمدل کارت تبریک روز پدر, تزیین کارت تبریک روز پدر نحوه ساخت کارت پستال روز پدر


کارت های تبریکی که حاصل دست رنج شما در شکل ها و مدل های گوناگونی می باشند و بسیار متنوع و زیبا هستند و می توانند به عنوان یکی از هدیه های بسیار جذاب برای پدرهای مهربان دنیا در نظر گرفته شوند.

 

برای پدری که همه چیز شماست

این مدل کارت ها بسیار ساده هستند و دو طرفه می باشند که یک طرف آن ساده و برای نوشتن مطالب مورد نظرتان بر روی آنها استفاده می شود و از طرف دیگر آن هم باید برای چاپ تصاویر سیاه و سفید استفاده کرد. می توان از کارت هایی با رنگ های بسیار گوناگون و مختلف استفاده کرد که پیشنهاد می شود تصاویر روی آنها سیاه و سفید باشند.

 
ساخت کارت پستال روز پدر,کارت تبریک روز پدر آموزش ساخت کارت پستال روز پدر


ابزار و لوازم مورد نیاز برای کارت تبریک روز پدر :
کارت
قیچی
چسب چوب
لوازم التحریر مورد نیاز

آموزش درست کردن کارت تبریک روز پدر :
در ابتدا به کمک کامپیوتر  اندازه عکس های مورد علاقه ی خود  را  به ابعاد مورد نظر تغییر داده و آنها را تبدیل به عکس های سیاه و سفید کرده و روشنایی و کنتراست آنها را تنظیم کرده و در یک کلام آنها را کاملا فتوشاپ کنید.

در این مرحله عکس ها را بر روی کارت ها چاپ کنید و با استفاده از قیچی اطراف عکس را برش داده و پس زمینه های قسمت هایی از کارت را از بین برده و یک نیمرخ به رنگ سیاه یا به رنگ یکدست را روی آنها ایجاد کنید.

قسمت های دیگر کارت را به ابعاد مورد نظر برش داده و در نهایت آنها را به شکل های گوناگون به کمک چسب چوب بر روی کارت پستال ها بچسبانید و اجازه دهید تا کاملا خشک شوند.


روز پدر مبارک
گاهی اوقات، راحت ترین راه برای بیان عشق و هم چنین قدردانی از پدر در روز پدر تقدیم کارت های تبریک بسیار ساده و زیبایی به آنها می باشد که حتما بر روی آنها بسیار تاثیر گذار خواهد بود و مطمئنا تمامی پدران را خوشحال خواهد کرد.


کارت های تبریکی که در شکل ها و مدل های گوناگونی می باشند و بسیار متنوع و زیبا هستند و می توانند به عنوان یکی از هدیه های بسیار جذاب برای پدرهای مهربان دنیا  در نظر گرفته شوند.

ایده برای کارت تبریک روز پدر, تزیین کارت تبریک روز پدر آموزش تصویری ساخت کارت پستال روز پدر


ابزار و مواد لازم برای کارت تبریک روز پدر :
کاغذ سفید و رنگی
قیچی و چاقو
خط کش
تکه ای نوار دوروی رنگی
قلم جوهری  سفید رنگ 
پاکت مربعی شکل 
چسب

آموزش درست کردن کارت تبریک روز پدر :
ابتدا الگو را پرینت گرفته و ببرید. آن را روی کاغذ رنگی دلخواهتان بچسبانید. برای جیب، یک شکاف به عرض 1/8 اینچ در آن ایجاد کنید. دور الگو را ببرید.  جای مشخص شده را تا زده و با استفاده از یک خط کش، در امتداد خط چین علامت گذاری کنید؛ حالا الگو را جدا کنید. کار را پشت و رو کنید.

 

کارت تبریک روز پدر, ساخت کارت تبریک به شکل پیراهن جدا کردن الگوی پرینت گرفته شده


برگردان یقه را به پایین تا بزنید و با چسب دو طرفه آن را محکم کنید. در امتداد و روی برگردان یقه و روی جیب با قلم ، کوک بکشید. به بالا تا بزنید. لبه ها را چسب دو طرفه بزنید.

 

ساخت کارت تبریک روز پدر,آموزش ساخت کارت پستال برگرداندن یقه از جای مشخص


دوباره کارت را سر و ته کنید، و روی یک قطعه کاغذ سفید بچسبانید.

 

ایده های کارت تبریک روز پدر,نحوه درست کردن کارت تبریک روز پدر سر و ته کردن کارت و چسباندن روی کاغذ سفید


منبع : seemorgh.com

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------