وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسیوظایف خواهر عروس و داماد, وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسی, وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عروسی

وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسی

 

وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عروسی

در روزهای عقد و عروسی خواهر عروس وخواهر داماد هر کدام وظایفی دارند که در این مطلب مواردی از این وظایف را آورده ایم با ما همراه باشید.

وظایف خواهر عروس

وظایف خواهر عروس در روز عروسی از اهمیت خاصی برخوردار است و او به عنوان نزدیک ترین فرد به عروس باید در همه لحظات همراه او باشد و به او کمک کند.

 

اولین و مهم ترین وظیفه شما به عنوان خواهر عروس این است که به عروس و داماد کمک کنید تا برای جشن عروسی شان برنامه ریزی کنند.

 

وظایف خواهر عروس و داماد, وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسی,وظایف خواهر عروس

وظایف خواهر عروس و داماد

 

چنانچه جشن عروسی خواهرتان نزدیک است شما باید به عنوان خواهر عروس و نزدیک ترین دوست او، خودتان را مهیا کنید تا مهم ترین اتفاق زندگی خواهرتان به خوبی طی شود.

 

عروس به کمک نیاز دارد و باید حواستان باشد تا چنانچه به چیزی نیاز داشت آن را برایش مهیا کنید.

 

به طور مثال امکان دارد در اثر خستگی احتیاج داشته باشد تا شما برایش میوه و یا نوشیدنی بیاورید و یا موردی را با شما در میان بگذارد تا آن را حل کنید. خواهرتان را آرام کنید تا استرس کمتری داشته باشد.

 

خواهر عروس نقش بسیاری را در مراسم‌های عروسی اجرا می‌کند و جزء مهمترین اشخاص در این مراسم به حساب می آید.

 

امکان دارد بعضی اوقات انجام کارهای عروسی و کمک به خانواده برای تان خسته کننده باشد ولی نباید ناامید شوید. شما باید سرحال و پرانرژی باشید تا دیگر افراد خانواده از شما روحیه بگیرند.

 

در واقع شما مدیر برنامه های عروسی هستید و مسئولیت سنگینی بر گردن شماست. وظایف را به درستی تقسیم کنید تا همه کارها به درستی و به وقت انجام شود.

 

وظایف خواهر عروس و داماد, وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسی, وظایف خواهر عروس و داماد در جشن عقد و عروسی

وظایف خواهر عروس در مراسم عقد و عروسی

 

بهتر است عروس را در خریدهای عروسی هم همراهی کنید. این خرید می تواند برای جهیزیه، لباس یا هر چیز دیگری باشد.

 

باید مهمانان را موقع ورود به تالار راهنمایی کنید تا در جای مناسب بنشینند. حواس تان باشد تا در تالار مهمانان به درستی پذیرایی شوند.

 

با آغاز مراسم وظایف خواهر عروس سنگین می شود. وی باید همزمان در همه جا حضور داشته باشد و در همه زمینه ها اطلاعات کافی داشته باشد.

 

چنانچه هنگام مراسم متوجه شدید که آرایش عروس به هم ریخته است یا لباسش پاره شده است بهتر است واقعیت را به او بگویید و تلاش کنید مشکل را به سرعت رفع کنید.

 

شما باید تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشید تا به آسانی شرایط اضطراری احتمالی در روز عروسی را بگذرانید.

 

برای این کار بهتر است از یک کیف دستی بزرگ استفاده کنید و همه لوازم مورد نیاز را در آن کیف جای دهید به گونه ای که مثل جعبه کمک های اولیه عمل کند و موقع پیدا شدن مشکل کمکتان کند.

 

مثلا نخ و سوزن همراه تان باشد تا در صورت پاره شدن لباس آن را رفع کنید البته پیش از هر چیزی شما باید مهارت انجام کار را هم بلد باشید یعنی بتوانید لباس را به گونه ای بدوزید که مشخص نباشد.

 

خودتان را هم فراموش نکنید. شما نیز باید به عنوان خواهر عروس ، لباس مناسب بپوشید و آرایش کنید.

 

وظایف خواهر عروس و داماد, وظایف خواهر عروس و داماد در مراسم عقد و عروسی,وظایف خواهر داماد

وظایف خواهر داماد در مراسم عقد و عروسی

 

وظایف خواهر داماد

خواهر داماد در مراسمات عقد و عروسی این است که از فامیل عروس استقبال کند و در صورت لزوم رقص چاقو یا ظرف عسل با آن ها است. البته بهتر است که خودتان پیشنهاد ندهید. بلکه باید خودشان یعنی عروس و داماد بگویند. همین طور خواهر داماد در مراسم عروسی وظیفه دارد که مرتب هوای برادرش را داشته باشد که اگر داماد به چیزی نیاز پیدا کرد به او کمک کند.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------