بهترین رنگ برای وسایل برقی آشپزخانه عروسانتخاب جهیزیه به خصوص انتخاب لوازم و وسایل برقی آشپزخانه عروس همواره یکی از بزرگترین دغدغه های عروس خانم ها می باشد. به همبن منظور در این مطلب ما می خواهیم پاسخ سوال یکی از شما عزیزان در رابطه با انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه عروس را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید. 

 

انتخاب رنگ وسایل برقی برای عروس,وسایل برقی عروس

در انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه عروس بهتر است به جنس یا رنگ کابینت و کفپوش خود دقت کنید

 

سوال: من مشغول خرید جهیزیه هستم و در انتخاب رنگ مناسب لوازم برقی آشپزخانه بخصوص وسایل بزرگ مثل یخچال و گاز و ماشین لباس شویی بسیار مردد هستم، لطفا راهنماییم کنید چه رنگی برای وسایل آشپزخانه عروس مناسب تر هستش سفید یا سیلور؟

 

پاسخ: در انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه عروس پیش از هر موضوعی بهتر است به جنس یا رنگ کابینت و کفپوش خود دقت کنید، کابینت و کفپوش در فضای آشپزخانه معمولا از رنگ های خنثی انتخاب می شوند که با هر رنگی خوب ترکیب می شوند، بنابراین در مورد انتخاب رنگ وسایل برقی آشپزخانه تان تردید چندانی نداشته باشید و بر حسب علاقه تان رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

 

رنگ وسایل برقی,وسایل برقی آشپزخانه عروس

انتخاب رنگ سفید برای وسایل برقی آشپزخانه عروس بسیار پرطرفدار است

 

به طور کلی انتخاب رنگ سفید برای وسایل برقی آشپزخانه عروس بسیار پرطرفدارتر است چرا که رنگ سفید به لحاظ خنثی بودن بسیار ساده تر با رنگ های مختلف کابینت در آشپزخانه هماهنگ می شود. همچنین در صورت ضربه خوردن و یا ایجاد خط و خش احتمالی، آسیب دیدگی ها کمتر به چشم می آیند، بنابراین انتخاب پرطرفدارتری برای وسایل آشپزخانه عروس به شمار می رود. اما نمی توان از زیبایی رنگ سیلور و ظاهر مدرن آن برای دکوراسیون آشپزخانه نیز چشم پوشی کرد.

 

منبع : chidaneh.com

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------