24 ایده هدیه جذاب و مناسب برای کودکان پسرهدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, ایده کادو برای پسر بچه ها

ایده کادو برای پسر بچه ها

 

برای پسر بچه ها کادو چی بخریم؟

به‌ طور کلی در هنگام خرید هدیه برای کودکان باید به سن و سال و جنسیت آنها توجه نمایید. باتوجه‌به تنوع اسباب‌بازی‌های کودکان، انتخاب هدیه مناسب برای آنها بسیار پیچیده و سخت می‌باشد. در صورتی‌ که سلیقه و علاقه کودک را می‌دانید می‌توانید با خرید هوشمندانه کودک را غافلگیر و سورپرایز کنید در این مطلب از بیتوته با ما همراه باشید تا شما را با نکات خرید یک هدیه خاص و کاربردی برای کودکان پسر آشنا کنیم.

بنا بر تحقیقاتی که روان‌شناسان انجام داده‌اند کادو دادن باعث کاهش افسردگی و اضطراب هم در گیرنده کادو و هم در کادو دهنده می‌شود. برای خرید هدیه تولد کودک فاکتورهای بسیار زیادی مانند علایق کودک، سن، جنسیت و... را باید در نظر بگیرید  توجه داشته باشید که برای کودکان قیمت هدیه خریداری شده اصلاً مهم نیست، تنها چیزی که برای آنها مهم است جذابیت و شگفت‌انگیز بودن کادو می‌باشد که آنها را خوشحال می‌کند. 

 

لیست هدایای مناسب برای کودکان پسر 

• هدایای منحصربه‌فرد بخرید، سعی کنید در هنگام خرید برای پسرها وسیله‌ای انتخاب نمایید که  آن را نداشته باشند؛ بنابراین این هدیه برایشان بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود. 

 

• پسربچه‌های ۱ساله هدایایی را دوست دارند که رنگی باشد و صدادار باشد. زیرا در آنها ایجاد هیجان می‌کند و برایشان سرگرم‌کننده است؛ مانند جغجغه‌های رنگی 

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه,جغجغه هدیه ای مناسب برای کودکان پسر در یک سالگی

جغجغه هدیه ای مناسب برای کودکان پسر در یک سالگی

 

• پسربچه‌های زیر سه سال درک درستی از کوچکی و بزرگی اجسام ندارند؛ بنابراین با خرید هدایایی مانند میله و مهره علاوه بر اینکه آنها را سرگرم می‌کند، درک درستی از اشیای نیز پیدا می‌کنند.  

 

• پسربچه‌های ۳ساله توانایی راه‌رفتن و حرف‌زدن را پیدا کرده‌اند شما می‌توانید با توجه‌ به بودجه‌ای که دارید یک ماشین با طرح‌ها و مدل‌های مختلف برای آنها بخرید.

 

• پازل‌های سه‌بعدی، بهترین هدیه برای پسربچه‌های شلوغ و پرتکاپو است؛ زیرا آنها را ساعت‌ها می‌تواند سر جایشان میخکوب کرده و قوه خلاقیت آن را شکوفا کند. این اسباب‌بازی‌ها برای کودکان ۶ سال به بالا طراحی شده‌اند. بعد از درست‌کردن این پازل سه‌بعدی می‌توان آن را در دکور اتاقشان قرار دهید.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, پازل هدیه ای مناسب برای کودکان پسر پرجنب و جوش

پازل هدیه ای مناسب برای کودکان پسر پرجنب و جوش

 

• اسباب‌بازی لگو برای پرورش استعدادهای نظری کودکان مناسب بوده و برای کودکانی بالای ۵ سالی که به بازی‌های ساختنی و اسباب‌بازی‌های آموزشی علاقه دارند مناسب است.

 

• اگر به دنبال سرگرم‌کردن پسر خانواده هستید و می‌خواهید قوه خلاقیت کودکان ۵ساله را رشد دهید و مهارت‌های حرکتی کودکتان را تقویت نمایید. حتماً از معجزه خمیربازی به همراه لوازم قالب‌گیری غافل نشوید. مطمئن باشید با خرید این هدیه جذاب و رنگارنگ، سرگرمی جذابی را برای کودکتان فراهم کرده‌اید.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, خمیربازی هدیه ای مناسب برای ایجاد خلاقیت در کودکان

خمیربازی هدیه ای مناسب برای ایجاد خلاقیت در کودکان

 

• اگر می‌خواهید از دست خریدن کاغذ برای نقاشی فرزند پسرتان راحت شوید بهترین هدیه تخته‌های نقاشی مغناطیسی است پسربچه‌ها می‌توانند ساعت‌ها طرح دلخواه خود را در این تخته‌ها کشیده و دوباره پاک کنند این کادو برای کودکان ۷ساله مناسب است.

 

• طاقچه‌های مجازی طرح کودک که متناسب با کاراکتر و شخصیت موردعلاقه پسر ۱۰ساله تهیه شود می‌تواند هدیه مناسبی برای تزئین اتاق او باشد.

 

• اسباب‌بازی‌هایی که مهارت کودک را افزایش داده و مشابه کارهایی بزرگ‌ترها باشد نیز یکی دیگر از گزینه‌هاست.مثلاً میخ و چکش‌های پلاستیکی یا آچار و پیچ‌گوشتی‌های پلاستیکی که مهارت را در فرزندان افزایش می‌دهد.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, اسباب بازی های که مهارت کودکان را افزایش می دهند

اسباب بازی های که مهارت کودکان را افزایش می دهند

 

• اگر به فکر شکوفا کردن خلاقیت فرزند پسر خود هستید برای کودک بالای ۷ سالتان بازی‌های آموزشی که مناسب سن و روحیاتشان است تهیه کنید. این بازی‌ها شامل آناتومی بدن، هوش چین، کیت آموزشی، ساخت رباتیک، بازی با الفبا، سفالگری و... است.

 

• اگر دارای کودکی مضطرب هستید و می‌خواهید پسربچه‌تان با باز کردن آرامش بیشتری پیدا کند می‌توانید برایش اسلایم های ارتجاعی تهیه کنید. اسلایم ها برای کاهش اضطراب مناسب هستند.

 

• اگر پسر ۱۲ساله شما علاقه به کشف دنیای پیرامون و جذب اطلاعات محیط را دارد میکروسکوپ بهترین هدیه است؛ زیرا روحیه کسب دانش را در کودکتان بالا می‌برد. همچنین تلسکوپ برای پسربچه‌هایی که عاشق فضا و آسمان هستند می‌تواند یک وسیله مناسب برای سرگرمی و کسب علم باشد.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, میکروسکوپ هدیه ای مناسب برای کودکان کنجکاو

میکروسکوپ هدیه ای مناسب برای کودکان کنجکاو

 

• از دیگر کادوهای هیجان‌انگیز که می‌تواند پسربچه‌های عاشق جهانگردی، را خوشحال کند کره یا نقشه جهان است. همچنین می‌توانید با هدیه‌دادن کتاب‌هایی که در آنها مکان‌های دیدنی و جذاب کشورها نوشته شده است آنها را خوشحال و هیجان‌زده نمایید.

 

• اگر پسربچه شما به هنر و نقاشی علاقه دارد، برای پرورش و تشویق بیشتر او به‌ نقاشی می‌توانید با خرید انواع لوازم نقاشی مانند بوم، مدادرنگی، آبرنگ و.... او را خوشحال کرده و نشان دهید که علاقه و استعداد هنری او برای شما اهمیت دارد.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, وسایل نقاشی هدیه ای مناسب برای کودکان پسر هنرمند

وسایل نقاشی هدیه ای مناسب برای کودکان پسر هنرمند

 

• اگر پسربچه‌ای پر جنب‌وجوش دارید که می‌خواهید انرژی‌اش را تخلیه کنید در ضمن به تقویت هوش و خلاقیت ورزشی او کمک کنید می‌توانید  اسکوتر، اسکیت و دوچرخه را در لیست هدایایتان قرار دهید. زیرا دوچرخه علاوه بر تخلیه انرژی کودکتان، باعث تقویت ماهیچه پاهای او نیز می‌شود.

 

• پهپاد و ماشین‌های کنترلی یک هدیه جذاب و پرطرفدار برای پسربچه‌ها هستند، شما می‌توانید با خرید پهپاد از آن در فضاهای باز استفاده کنید و پسرتان را ساعت‌ها مشغول نمایید. ماشین‌های کنترلی قدرت تصمیم‌گیری و تمرکز را در کودکانتان افزایش می‌دهد.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه, ماشین کنترلی جذابترین هدیه برای پسرها

ماشین کنترلی جذابترین هدیه برای پسرها

 

• اگر علاقه‌مند به تقویت حافظه کودکان ۷ تا ۱۲ساله خود هستید کتاب‌های بازی آموزشی که مخصوص تقویت حافظه دیداری کودکان است مناسب آنها می‌باشد. شما با خرید این کتاب‌ها یک بازی سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز را که باعث تمرکز فرزندتان می‌شود را در اختیارش قرار می‌دهید در واقع کودکان به کمک تصاویر یاد می‌گیرند که مطالب را به حافظه بسپارند. 

 

• با پیشرفت تکنولوژی کودکان بازی‌هایشان متفاوت شده و از فوتبال و دویدن در کوچه‌ها به بازی‌های کامپیوتری علاقه‌مند شده‌اند، اگر می‌توانید مدیریت زمان در منزل داشته باشید کنسول بازی قابل‌حمل می‌تواند کودک شما را ساعت‌ها سرگرم نماید.

 

هدیه مناسب برای کودکان پسر, هدیه مناسب پسر بچه,کنسول بازی سرگرم کننده ترین هدیه برای کودکان پسر

کنسول بازی سرگرم کننده ترین هدیه برای کودکان پسر

 

• ساعت‌مچی دیجیتال یا کلاسیک نیز از دیگر کادوهایی است که پسرها مشتاق آن هستند. بخصوص اگر کودک شما خواندن ساعت را  به‌تازگی آموخته باشد. پسربچه‌ها با دست کردن  ساعت‌مچی حس بزرگی به آنها دست داده و دوست دارند از آنها ساعت پرسیده شود.

 

• از دیگر هدایایی که می‌توانید با خرید آن باعث افزایش تمرکز پسربچه‌ها شوید پازل‌ها هستند، آنها با کامل‌کردن پازل‌ها یک تصویر بی‌نقص را کامل کرده و با دیدن نتیجه  کار  اعتمادبه‌نفس بیشتری پیدا می‌کنند. 

 

• توپ فوتبال با پیراهن تیم موردعلاقه فرزندتان بهترین هدیه برای کودکان علاقه‌مند به ورزش پر هیجان و جذاب فوتبال است.

 

• از کادویی که حتی پدر خانواده می‌تواند با آن سرگرم شود راه‌آهن است که اگر این مجموعه نسبتاً پیچیده باشد بهترین هدیه برای سرگرم‌کردن پسربچه‌ها در تمام سنین است.

 

• یک هدیه هیجان‌انگیز دیگر که باعث خوشحالی و سرگرم‌شدن پسربچه‌ها می‌شود ست شعبده‌بازی است.  پسربچه‌ها با داشتن ست شعبده‌بازی خود را یک توهم گرا واقعی یا حتی یک جادوگر مشتاق مانند هری پاتر تصور می‌کنند.

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین مطالب خانه داری(شستشو، نظافت، لکه گیری، نکات آشپزی، هنر در خانه، مهارتهای زندگی و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------