ایده خرید هدیه برای نوجوانانهدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان

 

کادوی مناسب برای نوجوانان

اغلب خریدن هدیه برای کودکان، در قیاس با نوجوانان، بسیار آسان است. کودکان اغلب هر هدیه‌ای را دوست دارند، به‌ گونه ای می‌توانیم بگوییم سلیقه چندان ویژه ای ندارند. ولی در دوران نوجوانی، گرایش‌ها و علاقه‌های فرد شکل می‌گیرد و پس باید درهنگام خرید کادو برای آنها توجه بیشتری داشته باشیم. در این مطلب ایده هایی برای شما آورده ایم که هنگام خرید کادو برای نوجوان به شما کمک می کند. با ما همراه باشید.

هدیه برای دختران نوجوان 

قاب گوشی

دختران نوجوان بیشتر کاورهای فانتزی و پرزرق‌وبرق برای گوشی موبایلشان دوست دارند، پس کاورهای اکلیلی یا کاورهایی با رنگ‌های شاد و طرح‌های دخترانه به عنوان کادو برای نوجوان دختر خیلی با ارزش است. با این حال برای طرح کاور بهتر است حتما سلیقه او را در نظر داشته باشید. اگر برای پسر نوجوان هم می خواهید کادو تهیه بکنید این هدیه مناسب می باشد.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,ایده خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای دختر نوجوان

 

عروسک‌ های پشمالوی بزرگ

خیلی دختر خانم‌ها علاقه شدیدی بـه عروسک‌هاي پشمالو دارند. برای این گروه از دخترها هیچ هدیه ای بیشتر از این عروسک ها آن هارا خوشحال نمی کند. حتما یک خرس یا هر عروسک پشمالوی بزرگ دیگر او را شگفت زده خواهد کرد.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای دختر نوجوان

هدیه برای نوجوان

 

کوله‌پشتی دخترانه

خیلی از بچه‌ها با رسیدن به دوران نوجوانی به تدریج به لپ‌تاپ و تبلت احتیاج پیدا میکنند؛ بنابراین اغلب به کوله‌پشتی‌ای با رنگ شاد احتیاج خواهند داشت. هرچند سلیقه افراد باهم فرق دارد، اغلب خیلی‌ها رنگ‌های صورتی با ترکیبی از طوسی را می‌پسندند.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای دختر نوجوان

خرید هدیه برای نوجوانان

 

گوشواره‌

دختران نوجوان علاقه زیادی به زیورآلات زیبا دارند. اکنون گوشواره‌های ریز و ظریف طرف‌داران بسیاری دارد. به احتمال زیاد هر دختر نوجوانی دوست دارد یک ‌جفت از آنها را داشته باشد. به‌جز این گوشواره‌ها، گوشواره دست‌ساز نیزطرف‌دار بسیاری دارد. می‌توانید خودتان بسازید یا از بازار تهیه کنید و به عنوان کادو بدهید.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, هدیه برای نوجوانان دختر

ایده خرید هدیه برای نوجوانان

 

هدفون

یک کادوی مناسب برای نوجوان دختر هدفون است. به طور کلی جوان‌ها و نوجوان‌ها به موسیقی علاقه‌ی بسیاری دارند و بدون تردید داشتن یک هدفون شیک و زیبا برایشان خیلی اهمیت دارد. بیشتر پسران نوجوان هم عاشق چنین هدیه ای هستند.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان

 

دمپایی روفرشی

دخترها معمولا چیزهایی را دوست دارند کـه در نظرشان جذاب باشد. حتما نیاز نیست کـه یک هدیه تولد خیلی گران بخرید کـه آن‌ها را شاد کنید اطمینان داشته باشید کـه یک هدیه کوچک و ارزان ولی زیبا نیز میتواند آن‌ها را خوشحال کند؛ مانند دمپایی روفرشی‌هاي پشمالو و دوست داشتنی یا هر چیز فانتزی دیگری کـه میدانید می تواند نظرش را جلب کند.

 

کارت هدیه

اگر سلیقه فرد مقابلتان را نمی دانید و یا در حال حاضر بـه چـه چیزی بیش‌تر از همه احتیاج دارد بهترین کاری کـه می توانید بکنید این اسـت کـه یک کارت هدیه بـه‌عنوان کادوی تولد بـه او بدهید کـه هر چـه احتیاج داشت برای خودش بخرد.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای نوجوانان پسر

ایده خرید هدیه برای نوجوان

 

زنجیر طلا

اغلب طلا از زیورآلات دوست داشتنی دخترخانم‌هاست، پس یک زنجیر طلا با آویز حرف اول اسم یا با آویز کوچک فانتزی برای دختر نوجوانتان خیلی با ارزش خواهد بود.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای نوجوان

هدیه برای نوجوانان دختر

 

عینک آفتابی

یکی از چیزهای خوب برای دادن کادو به دختران نوجوان، عینک آفتابی با رنگ‌های فانتزی قشنگ است. حتی چنانچه عینک داشته باشد، باز نیز از عینکی جدید با طرح و رنگی متفاوت خوشحال خواهد شد. برای پسران نوجوان هم می توانید عینک آفتابی کادو بدهید.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان

 

برس حرارتی

یکی از کارهایی که دختران نوجوان انجام می دهند، شانه‌کردن موهایشان است. البته شانه‌کردن موها و مدل‌دادن به آنها تا اندازه ای برای نوجوانان سخت است، مخصوصا اگر موهایشان بلند باشد. کارکردن با این برس آسان است و دختران نوجوان می‌توانند از آن برای شانه‌زدن، خشک‌کردن و مدل‌دادن به موهای زیبای خود استفاده کنند. هر دختری از داشتن چنین برسی ذوق زده می شود.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

کادو برای نوجوانان دختر

 

پاوربانک

از آنجا که دخترهای جوان و نوجوان امروزی بیشتر زمان خود را در موبایل‌های خود می گذرانند ، داشتن پاوربانک برایشان خیلی اهمیت دارد. پس، چنانچه به دنبال خرید بهترین کادو برای دختر هستید، پاوربانک وسیله خوبی است.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

کادو برای نوجوانان

 

اسپری و عطر

عطر و اسپری را نمی‌توان از زندگی خیلی از دخترهای نوجوان و جوان جدا کرد. خانم‌ها از داشتن انواع عطرها زده نمی‌شوند و عطرهای جدید همیشه برایشان جذابیت دارد. پس یکی از انواع بهترین کادو تولد برای دختران نوجوان عطر، اسپری بدن یا ست‌های بهداشتی مام و اسپری است. برای نوجوان پسر هم کادوی خوبی است.

 

سِت مانیکور

دختران عاشق درست‌کردن ناخن‌هایشان هستند. می‌توانید با هدیه‌دادن مجموعه‌ای از ابزارهای مانیکور، به آنها یاد بدهید چگونه از ناخن‌هایشان مواظبت کنند.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

کادو برای دختر نوجوان

 

لاک ناخن

خیلی از دختر خانم‌های نوجوان عاشق لاک زدن هستند و به زیبایی ناخن‌هایشان اهمیت بسیاری می‌دهند. چنانچه دختر موردنظر شما هم همین طور است، برایش ست لاک ناخن بخرید. شما می‌توانید چندین لاک با رنگ‌های جذاب و گوناگون بخرید و در یک جعبه‌ی هدیه زیبا به او هدیه دهید.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان دختر

 

هدیه برای پسران نوجوان 

 

ساعت مچی

ساعت مچی پیشنهاد مناسبی است که موقع خرید هدیه برای نوجوان پسر می‌توانید در نظر داشته باشید. ساعت مچی اثر بسیاری بر زیبایی ست‌های مردانه دارد، می‌تواند در دورهمی‌ها و مهمانی‌ها، از آن استفاده کند. 

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان پسر

 

ماشین اصلاح صورت

پسرهای نوجوان به تدریج به موقعی نزدیک می‌شوند که باید صورتشان را اصلاح کنند. پس ماشین اصلاح صورت ایده بسیار خوبی برای هدیه‌دادن به آنها است. بهتر است یکی از مدل‌های جدیدتر این ماشین‌ها را انتخاب کنید که از پوست صورت در برابر قرمزشدن و مشکلات پوستی مراقبت می‌کنند. 

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

هدیه برای نوجوانان پسر

 

توپ فوتبال

خیلی از پسرهای نوجوان عاشق فوتبال‌بازی‌کردن هستند. چنانچه می‌خواهید هدیه‌تان برایش شگفت انگیز شود، می‌توانید توپ فوتبالی برایش بخرید که پرچم یا لوگوی تیم موردعلاقه‌اش روی آن حک شده باشد.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای پسر نوجوان

هدیه برای پسر نوجوان

 

ابزار چندکاره

چناچه پسر نوجوانی که می‌خواهید برایش هدیه بخرید اهل گشت‌وگذار در مناطق بیرون شهر و کوهنوردی است، می‌توانید ابزارهای چندکاره برای او بخرید.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان, خرید هدیه برای نوجوانان

ایده خرید هدیه برای نوجوانان پسر

 

هودی و سویشرت مردانه

نمی‌توانیم منکر علاقه پسرهای نوجوان به پوشیدن انواع مدل‌ها و طرح‌های هودی یا سویشرت شویم. حتما از گرفتن این هدیه ذوق می کنند و هودی یا سویشرت را در کمد لباس‌هایشان نگه خواهند داشت تا فصل مناسب برای پوشیدنشان برسد.

 

هدیه برای نوجوان,هدیه برای نوجوانان,هدیه برای نوجوانان پسر

هدیه برای نوجوانان

 

دوچرخه

دوچرخه نیز یک پیشنهاد خوب دیگر است که تقریبا هر پسر نوجوانی از هدیه‌گرفتن آن خیلی خوشحال خواهد شد. 

 

گردآوری: بخش خانه داری بیتوته

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------