آیا سمپاشی خانگی راه درستی برای مبارزه با حشرات خانه است؟سمپاشی خانگی, مبارزه با حشرات خانگی,راه های مبارزه با حشرات خانگی

سمپاشی خانگی راهی برای مبارزه با حشرات خانه

 

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در منزل خود با حشراتی از قبیل سوسک، موریانه، ساس و... مواجه شده باشید و بخواهید با استفاده از حشره کش، این حشرات مزاحم را از بین ببرید. اما آیا اینکار اصولی است؟

 

خیلی از مواقع استفاده از حشره کش ها و سموم باعث بدتر شدن اوضاع یا حتی از کنترل خارج شدن وضعیت می شود؛ چرا که در ابتدا باید بدانیم دقیقا چه نوع حشره ای در منزل ما وجود دارد.

 

در اغلب موارد بسیاری از مردم تفاوت مورچه و موریانه را به درستی نمی دانند و همین اشتباه باعث بروز خسارت های بسیاری می شود.

 

در ابتدا باید به شما بگوییم برای مشاوره ی رایگان در خصوص شناسایی حشراتی که در منزل مشاهده می کنید، می توانید با کارشناسان زبده ی ما تماس بگیرید تا بتوانیم در این خصوص به شما کمک کنیم.

 

جهت مشاوره با متخصص حشره شناسی : 09120326369 | 02166767732 | 02188673502

 

سمپاشی سرخود خانه,از بین بردن ملکه ی موریانه, روش های از بین بردن ملکه ی موریانه ها

روش های سمپاشی موریانه

 

سمپاشی سرخود، چطور باعث آسیب به ساختمان می شود؟

با یک مثال ساده در خصوص زندگی موریانه ها این موضوع را به شما می گوییم. سمپاشی موریانه یک کار کاملا تخصصی می باشد. موریانه ها زندگی اجتماعی دارند که کنترل کلنی توسط ملکه انجام می شود.

 

ملکه تعیین می کند کدوم موریانه ها کارگر باشند، یا سرباز. ملکه می تواند روزانه تا چندین هزار تخم بگذارد؛ اینجا مشکل بزرگ بوجود می آید، زمانی که شما با سمپاشی ناآگاهانه ی قسمت هایی که موریانه در آنجا مشاهده می شود، باعث گسترش کلنی و تونل های این حشرات، بیش از پیش می شوید. با توجه به قدرت تخم گذاری ملکه، آسیب چندانی به کلنی وارد نمی شود. چرا که ظرف چند روز، تعداد بسیار بیشتری از حشرات از دست رفته جایگزین می شوند.

 

نکته ی بسیار مهم در خصوص موریانه ها این است که ملکه تا زمانی که زنده باشد، همچنان شما با این مشکل دست به گریبان خواهید بود. پس تنها راه خلاصی از شر موریانه ها، از بین بردن ملکه ی آن ها است. در اینجا شاید به فکر مسموم کردن ملکه با ظعمه های مسموم بیوفتید.

 

اما متاسفانه باید به شما بگوییم که حتی با طعمه های مسموم نیز نمی توانید ملکه ی موریانه ها را از بین ببرید. چرا که ملکه، مهمترین جز کلنی است. پس همه ی موریانه ها شدیدا از ملکه محافظت می کنند. ملکه ی موریانه ها پیش مرگ دارد؛ به این صورت که حتی غذای ملکه نیز توسط برخی از موریانه ها خورده می شود تا آسیبی به ملکه نرسد.

 

پس چطور می توانیم ملکه ی موریانه ها را از بین ببریم؟

ما در این مجموعه با استفاده از سموم ارگانیک ، طعمه ای لذیذ برای موریانه ها فراهم می کنیم که بسیار قوی می باشد، اما سم آن بلافاصله تاثیرگذار نخواهد بود. در این روش، طعمه ی سمی با توجه به تاثیر دو هفته ای، از سیکل پیش مرگ های ملکه نیز عبور می کند و خوراک ملکه می شود. پس از دو هفته ملکه خواهد مرد و این پایان مزاحمت موریانه ها برای شما خواهد بود. چرا که کلنی بدون ملکه، مانند یک بدن بدون سر، در مدت کوتاهی از بین خواهد رفت.

 

البته روش های دیگری نیز برای سمپاشی موریانه وجود دارد که می توانید با مراجعه به وب سایت آریا پارس کو بیشتر در مورد آن ها بدانید. 

 

اگرچه قصد داشتیم تا در این مقاله به توضیح کامل مواجهه با حشرات بپردازیم، اما موریانه ها مانند یک محیط چوبی به مقاله ی ما حمله ور شدند. برای آشنایی با روش های از بین بردن سایر حشرات مثل سوسک، سوسک ریز، سوسک آشپزخانه، ساس، کنه، کنه کبوتری، سمپاشی ساس ، بید فرش، بید لباس و... 

 

.:. سمپاشی موریانه .:.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------